Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
6. zář 2009

kat nestimuluju..jedeme uplne na přirozeno..kdybych stimulovala tak mi asi ten vaječník praskne nebo nevim 🤐
jj uplne novej .-))

teddyna
6. zář 2009

Mici,no tak nebude IUI,ale bude IVf a je to,ne? šak co,hlavně,když to bude. Teda kurnik,Štěpána s brejlema bych taky chtěla vidět!

micinka22
6. zář 2009

teddy no to asi těžko..nebude nic.. 😔 😔 😔 chce to provist prostě přirozeně..tak třeba se povede a budou jen dvě a chytí se jen jedno 😅 😅 😅 😅

teddyna
6. zář 2009

a zcela přirozeně to neklapne?bez IUI?zázraky se dějí,třeba to klapne aj bez dárce

zuzka72
7. zář 2009

Holky dnes jsem si objednala knihu o dvojčatech-početí, jedno,dvouvaječná rozdíl, těhotenství,porod atd. tak jsem na to zvědavá, konečně mi to alespoň zodpoví spoustu otázek.
Zítra jdu na ten NT screening, tak prosím držte palečky. Jdu 12.15 na krev a 18.15 na UTZ. Fuj, já se toho strašně bojím těch výsledků.
Mici-heč, já viděla taky Štěpulu s brýlema a asi 2x v ordinaci, když přilítl z auta. To teda nechápu, proč tam těch vajuch nemůžeš mít víc, však ti IUI je, že ti to tam stříknou a to by se přeci stalo i přirozeně, tak proč to omezujou? No nevím, jestli někdo pochopí, co jsem tím myslela, já to napsala nějak divně. No co už....

katapola
7. zář 2009

Zuzko, držím prsty i na nohách 😉

micinka22
7. zář 2009

teddy tak to bych musela tak leda k sousedovi .-)
Zuzi ..protože 4 čata bych nezvládla.....nač riskovat že...
a vysledku budou v pohode uvidis!!!!!!!!!!!!!!

zuzka72
7. zář 2009

MIci aha, já myslela, že to pak redukují třeba na 1 až 2, někde jsem to četla, ale nevím. Mno ale čtyřčata, to by bylo super- k tomu by jsi měla i ošetřovatelku. 😀

micinka22
7. zář 2009

Zuzi na redukci bych nikdy nešla...proto nebudu riskovat 😉 😉 no nevim co by na tom bylo super 😀 😀 😀 sedřena matka (s tou chuvou to neni tak horky....) ,žadny penize,psychika v čudu .-))) budou stačit max ty 2 .-))

zuzka72
7. zář 2009

Mici, to chápu, to byl vtip, já bych si ty 4kliďo nechala, ale bez té ošetřovatelky, nesnesla bych, že mi po bytě brouzdá cizí ženská a do všeho se motá. 😒

teddyna
7. zář 2009

tak a jsem nas... jak sviňa.no chápete to?byla jsem objednaná dneska na velký ultrazvuk,dojdu tam a řeknou mi,že jim v celé klinice vypli proud a elektrárny neoznámili dopředu.tudíš neordinují a všechny pacientky přeobjednali.navíc má moje doktorka dovolenku a je tam za ni zástup až do konce září - no mě picne.takže na ultrazvuk jdu ve čtvrtek odpoledne k někomu,koho jsem ani neviděla.chjo..to je den! ještěže mám aspoň zítra to prenatální echo,že miminko uvidím,jestli se hemží - aspoň takhle.

micinka22
7. zář 2009

teddy celkem normálka...taky sem občas letěla nekam zbytecne :///// zmetouri jedni maji aspon zavolat co 😖 😖

zuzka72
7. zář 2009

Teddy, tomu se říká den blbec a těch já mám někdy taky na rozdávání. 🙂

teddyna
7. zář 2009

holky,tak mi přijde,že se mi ti "dni blbci" nějak kupí nebo co.myslela jsem si,že jsem si veškerou smůlu už vybrala před dvěma lety a ono asi néé.asi si ten strejda nahoře řekl,že ještě cosik unesu ☹ . tak držte palce aspoň na zítra - to jdu na prenatální echokardiografii - tak snad aspoň tam bude vše dobré.

zuzka72
8. zář 2009

Holky dnes mám ten NT screening-já se bojím.....
Teddy-držím pěstičky i mimoušci.

asmeena
8. zář 2009

zuzi: držím pěstičky, ať je vše jak má být.

asmeena
8. zář 2009

mici: to se ti přirozeně v cyklu vytvořilo 9 vajíček? To je nějak moc ne? Jsem myslela, že tolik lze dosáhnout maximálně stimulací?

certina
8. zář 2009

Bré ránko..........
Všem dneska držím palečky ať to dopadne na jedničku!!!!!!!!!!!!!!!Tak se pak obě ozvěte - co a jak 😕 😎
Asmen - asi se tolik vajíček vytvořit může - páč já taky , když jsem byla u Štěpána na ulz - tak říkal, že jich tam mám do aleluja a to jsem ten měsíc neměla žádnou stimulaci...............takže asi to jde 😀

asmeena
8. zář 2009

a když se ti tak přirozeně vytvoří tolik vajíček, tak to se nemůže odebrat normálně punkcí a udělat jako IVF? Možná se ptám jak debil, ale zní to zajímavě. 😲

zuzka72
8. zář 2009

Asmen, ta samá otázka napadla i mě, tím by se také zabránilo vícečetnému těhotenství a dále když jsou utvořeny přirozeně a šlo by tudíž o přirozený sex, jako v životě(tudíž něco, jako IUI) , tak se jich přece nemůže oplodnkit 9? No nechtěla jsem se na to už ptát, abych nebyla za idiotka, ale přiznám, jsem idiotek. 🙂

katapola
8. zář 2009

Je možné, že přirozené hormony nedokážou, aby všech 9 dozrálo, anebo jsou třeba méně kvalitní, těžko říct. Doktoři asi vědí, co dělat. Mně se jednou na kontrole stalo, že byly na ultrazvuku vidět tři folikuly a i to doktora překvapilo, ale říkal, že dozraje jenom jeden.

teddyna
8. zář 2009

čaute vespolek.tak jsem se dala trocha do kupy a za půl hoďky vyrážím na to echokardio.
večer jsem zase číhala na pohyby a nevím - asi jsem debil.furt se mi honí bubliny v břuchu a žádný ťukání na břicho nikde(jak se teda všude píše).no,co se mě týče,měli by ten internet zakázat,člověk je z toho akorát pak zblblej,co si přečte.ale je to děs,vše mám nastudováno na vyznamenání a jak se dojde do praxe a přímo se mě to týká,tak jsem z toho vyvalená. ☹
Zuzi,na kolik fičíš na ten NT screening?
s těma folikulama - vytvořit se jich může více a uvolnit také.ale příroda to má zařízené tak,že se uvolní jen ty kvalitní a dozrálé.takže vytvořených mohlo být třeba aj 9,ale zcela dozrálé mohly být třeba dvě,tři - tudíš zázraky přirozeného početí dvojčat,trojčat.

zuzka72
8. zář 2009

Teedy to je to co říkám, ale pak by se ty tři-čtyři zázračny oplodińily i při přrozenym, tak , jako u IUI. Těžko se to píše, jak to myslím.
Na krev jdu 12,15 a UTZ i s Petrem-jupí- v 18.15. 🙂

micinka22
8. zář 2009

Holky přeji na všech kontrolách jen same pozitivní zprávy!!!!!!!!!!!!!

Zuzi ano od jedne spolužačky sestra ma trojčata přirozeně .-))
no proto jdu ve středu ke štěpánovi a pokud bude dozrávat 3 a více tak to odpíská....punkce by samo šla ..ale ty vajička se musi oplodnit mimo a zase dat zpátky že..takže je to nákladné...no budu doufat že dozrají dvě 🙂)

jinak ve ˇFertimedu mi treba 10dc rikal že ovulovat budu napravo..a za 4 dny dorotl folík nalevo a na pravo už bylo prázdno..tak čert ví kde byla ovulace..IUI nikdy nevyšlo..://

zuzka72
8. zář 2009

MIci-hmmm, tak to je potom jasny, to chápu a taky to, že to mimo je za peníze a né maly a to IUI je vlastně za míň a to o hodně. No tak to je fakt. Přirozeně trojčata, no to je bomba. 🙂

zuzka72
8. zář 2009

Mici, takže zítra máme držet pěstičky? V kolik? 😉

micinka22
8. zář 2009

Zuzi jasně proč to dělat nákladně když je možny to udělat na přírodno že..i když s IVF bych byla asi rychleji těhu :((
zitra je tam od 15h...tak tam budu na 3 ..neříkal přesnej čas

teddyna
8. zář 2009

takovej dlouhej článek jsem vám poslala a kůň mi to sežral!!!!!!!!!!!!takže až mě zlost přejde,tak to napíšu znova

teddyna
8. zář 2009

na fetální echu vše v pořádku,mimčo měří 20cm,je souměrné a má se k světu.nemám se prý znepokojovat,zatím vypadá vše OK.potvrzen znova klučina.tak bude mít manžel radost.

katapola
8. zář 2009

Teddy, to je tak krásná zpráva, že tu málem brečím, jak mě to dojalo. Takové velké mimino, pro mě je to úplné scifi🙂 Ale třebas už máme zahnízděno a jen o tom nevíme. Moc bychom si to přáli. Tak ať klučina roste dál a vše je v pořádku.