Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
24. zář 2009

Ahojte holky. Přeji všem novým stimulantkám úspěšný pokus. My s manželem dnes odjíždíme na dovču spravit si náladu. K Machačovi jsme objednaní na 15.10., tak uvidíme, jaký nám navrhne další postup.

certina
24. zář 2009

Dobré ránko děvčata...................
Zuzi - taky se divím, jak nám to tam naskakuje 😀 ale stejně si pořád říkám, vždycky jak dojdu na další týden, že pořád není všem dnům konec a ať už to je zas o kousek dál............páč se člověk stejně pořád strachuje atp... 😲 ale 17tt - je fakt krásné...............s tím právníkem Ti moc nepomůžu......poradila bych Ti právníka v Ostravě , ale Olomouc - musíš počkat na rady druhých ☹

Kat - tak si to pořádně užijte..........naberte hodně sil a dobré nálady..............a kam že to jedete??A na jak dlouho??To tady s náma asi nebudeš komunikovat, co??Nebo budeš i tam na netu???

katapola
24. zář 2009

Certi, jedeme do Řecka, vracíme se 5.10., tak se pak ozvu. Jestli se dostanu na net v mezidobí, to nevím.

certina
24. zář 2009

Jéééé Kat a nechceš mě zabalit do kufru????Já budu hodná 😀

micinka22
24. zář 2009

Cau holky..ja jdu upict dort a zbalit veci..jedem na vystavu na Slovensko..
Tak ja bych mela dorazit k Machačovi asi zase 9.10 na utz a 13 by mohlo byt IUI..no mrcha ještě nedorazila ,ale čekám ji o víkendu 😝

certina
24. zář 2009

Mici - nestraš s mrchou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katapola
24. zář 2009

Certi, jestli jsi velikosti kinder vajíčka, tak tě přibalím🙂

micinka22
24. zář 2009

certin ja nestrašim to je realita... 😔
kat jeee zavidim..taky bych nekam vypadla...

katapola
24. zář 2009

Mici, já bych radši seděla doma na zadku těhotná. Fakt že jo. Ale dovolenou si samozřejmě chceme užít. budeme s manželem spolu, podniknem nějaké výlety, snad bude ještě počasí i na koupání.

certina
24. zář 2009

Kat 😀 😀 😀 velikost asi ne, ale kinder vajíčko vlastně jsem.......... 😀 😀 😀

micinka22
24. zář 2009

kat to je jasny ..ale zase naberete sílu a bude další pokus .-) ja tu silu ted taky sbiram..pac sem tomu verila..a moc se bojim ze kdyz pros..všechny 3 iui tak budou chtit delat laparku nebo něco..a to ja nechci ://

teddyna
24. zář 2009

čautéé. Zuzi,klidně se vykecééj. jsem polopsycholog - takže v pohoděěěě. 😀 no vidíš a já si taky nedokázala představit,že mi naskočí někdy 23tt.furt jsem řešila,že se mimčo neozývá a teď mě boxuje každou chvíli.děsně to letí.dyť už jen 3,5 měsíce a proďola bude u nás.zrovna včera jsme se s manželem dohádali v obchodě s kočíkama.tak přesvědčoval prodavačku,že mu snad nakonec i uvěřila.a já složila ruce do klína a dneska mu objednala ten vysněnej mercedes pro syna 😀 .a pak ho budu citově vydírat,že když takový mercedes chtěl,tak s ním bude jezdit jak o dušu 😀 . Čerti,prd kinder vajíčko - máš břušek malinkatej oproti mě.já jsem jak ruská matrioška. \katy - užijte si dovču. a věř,že pokud bys těhotná byla,na prdeli doma sedět jen tak nebudeš.taky jsem si to myslela a jak jsem se teď šplhala po vejškách.mám nějako moc energie - se mi zase obnovuje 😝

katapola
24. zář 2009

No já to s tím seděním na zadku myslela obrazně, jakože bych raději byla těhotná🙂

zuzka72
24. zář 2009

Teddy a Čerti-vy jste ve výhodě, vy se vídáte, ale co my ostatní, hodte sem aspoň nějaké fotky bříšek, ať se můžem kochat a posoudit. Nakonec to už dost dlouho slibujete, že. 😀

sukubka
24. zář 2009

ahojík holky vy jste teda raní ptáčátka.Já napsala Macháčovi a snad se ozve.Taky jsem dnes 1den cyklu tak se asi nakonec místo do Plzně obědnám do centra na imunologii v Brně!byli jste tam někdo?a byli jste spokojený?

katapola
24. zář 2009

V Brně dělají imuno??? Mně bylo řečeno že jen v Praze a Plzni. Ve Šternberku prý dělají jen nějaké míň podrobné. O Brně vůbec nevím.

sukubka
24. zář 2009

já právě taky nevěděla,jen sem na to včera v nějakém tématu narazila asamozdřejmě nevím kde že 😝
Ty jsi odkud?

katapola
24. zář 2009

Já jsem z Olomouce. Na imuno jsem byla v Podolí, ale stejně mi to bylo k ničemu, protože ve Fertimedu mi Prednison odmítli předepsat a dr. Machač to též považuje za zbytečné, stačí prý, když se Prednison bere při IVf. Prý by mě na to vyšetření ani neposílal, že prý to tam dopadne ve většině případů stejně.

sukubka
24. zář 2009

ty tedka chodíš k dr.Macháčovi?je hodnej?kolikáté IVf máte za sebou a jaké máš problémy?mě možná něco zjistí aspon třeba zda by byla lepší ta dárkyně nebo ne no uvidíme

katapola
24. zář 2009

1.ivf jsem absolvovala ve Fertimedu, 2. ivf u Machače. Je fakt zlatý. Holky tady vůbec nepřehánějí. Je takový uvolněný, vtipkuje, přitom odborník. Bohužel ani 2. ivf se nezadařilo, přestože vše se vyvíjelo dobře a já tomu fakt věřila. Patříme k nevysvětlitelným párům, všechna vyšetření ok, jedině u toho imuna mi zjistili mírně sníženou buněčnou imunitu na spermie i trofoblast, ale jak ve Fertimedu tak Machač mi řekli, že ty hodnoty jsou v pohodě a že Prednison nepotřebuju brát dlouhodobě, tak jak navrhli v Podolí. No názory lékařů se můžou lišit. Jsem právě zvědavá, co nám řekne toho 15.10., jaký navrhne další postup. Už nám zbývá jen 1 pokus ivf (dotovaný pojišťovnou).

capenka
24. zář 2009

no jsem už poslala email Machačovi ,no hned odepsal ,chodí na internet v noci ,že prý jsem třída ,no je fakt ,že jsem Prednison brala půl roku před IVF a vůbec nepomohl ,embrya se neujali ,
holky,když by chtěla na inseminaci ,to musím do Brna ?
mě to nepovedený IVF,tak rozhodilo,že kdybych mohla tak jdu do toho hned ,ale až za 3 měsíce, ☹ ,můžu.

sukubka
24. zář 2009

katapola já byla také na 1ivf ve fertimedu,pak ve FN olomouc a ted na poslední pokus bych chtěla k macháčovi,tak snad nám pomůže.Pokud doporučí dárkyni sem s tím už tak nějak smířená,protože ty neúspěchy sou opravdu strašný a pokud je tohle cesta k mimču jsem pro.nikdy nám nezbyli vajíčka na zmražení odebrali mi jich vždy nejvíc 7 a PK přežili jen 2 které mi zavedli a neuchytili se.u 1 pokusu sem prednison neměla u 2pokusu sem ho jedlo po transferu až do testu.

capenka taky jsem psla dneska Macháčovi,tak uvidím zda odepíše!Vím jak ti je po nezdařeném pokusu,taky jsem chtěla jít hned na další

katapola
24. zář 2009

Sukubko, taky nám nikdy nic nezbylo ke zmražení, a to mi odebrali poprvé 11 vajíček, podruhé 13. Ale aspoň jsme se u Machače dostali až do stádia rané blastocysty, což jsme považovali za velký úspěch (ve Fertimedu jen 5 buněk).

capenka
24. zář 2009

HOLKY .najede hned ovulace po těch hormonech z IVF

sukubka
24. zář 2009

a kdy se na další pokus chystáte katapola?a tvoje vajíčka jsou jinak kvalitní?dělal ti doktor nějaké vyšetření atd?

capenka to nevím,ale myslím že ne že ti pak píchnou injekci na ovulaci ne?

capenka
24. zář 2009

prdlajs nestraš copak nebude ovulace ?

capenka
24. zář 2009

kurnik já se těším aspon že na tom budem ležet 🙂 já myslím že normál naskočí ovulka,já s ní problém nemám,padne 12 den a je tam,ale na ovulační testy už kašlu

sukubka
24. zář 2009

já fakt nevím já měla 2ivf a vždycky tolik injekcí že sem s toho maďar

capenka
24. zář 2009

není jak cikánům ,to když vidím rodí jedno děcko za druhým ,a nikdy jsem je neviděla v žádným Caru,a mi máme takový problémy,že prý jsme Černobylské děti ,a tomu věřím

sukubka
24. zář 2009

capenka máš pravdu a kolik je ti let?