Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
15. srp 2012

@blondatabruneta Ahojky no tak to není problém,ona má normální ambulanci a paltí se jen 30kč regulační poplatek i kdyžž ti dělaji Uz ,budeš s ni určitě spokojená,je velice příjemná 🙂

blondatabruneta
15. srp 2012

@spunda mockrát děkuju ještě jednou 😵 tam kde chodím teď se totiž platí 300 za ultrazvuk a za kdejakou krávovinu.... 😖

spunda
15. srp 2012

@blondatabruneta a kam ted chodíš jestli to není tajné ☹ tak to se vubec neboj fakt platím jen 30kč 🙂 a jak říkám to prostředí je uplně jiné než ve zdravotnictví spíš takové domáci 🙂

blondatabruneta
15. srp 2012

@spunda do G-centra... já teda zatím ještě UZV platit nemusela ale mám to od těhule, co tam chodí a je teď nějak na začátku a že prej už nějak vyčerpala ultrazvuky, co jí proplácí pojišťovna, takže za každej další platí 300.... IUI tam stojí 2000, ve fakultce ho mají třeba zadarmo... a takových věcí, co se mi nelíbí je tam víc 😖
A vzhledem k tomu, že bych ráda byla těhule, každá koruna dobrá a radši ji věnuju mimču než Dr za něco, co můžu mít jinde zdarma..🙂
To samý genetika.... 1400 a ve fakultce zdarma...

blondatabruneta
15. srp 2012

@spunda nehledě na to že 30,-Kč poplatek vybírají i v případech, kdy by vybírat neměli.. třeba jak jsem šla s manželem na spermio, tak tam bylo jasně napsáno na tom papíře co nám dal dr že regulační poplatek se neplatí a stejně jsme platili...

spunda
15. srp 2012

@blondatabruneta no tak to je mazec ☹ na já byla dvakrát IUI ve fakultce sice zadarmo ale prostředí hrozné ale víš jak na tu chvili se to dá vydržet jak říkáš každá kačka dobrá

blondatabruneta
15. srp 2012

@spunda přesně 🙂 mnohem lepší je to investovat do mimča 😵 a to nemluvím o tom, že když bych ty kačky pak za to těhu sečetla, tak by to dalo dokonce pár tisíc! a na to jim teda prdím 🙂

spunda
15. srp 2012

@blondatabruneta Jasně tak pak dej vědět jak jsi byla spokojená ale myslím že mi dáš za pravdu 🙂

blondatabruneta
15. srp 2012

@spunda jj dám vědět 🙂 teď mi napsala její sestřička mail, že má teď 14 dní dovolenou, tak pak se tam objednám 🙂

spunda
15. srp 2012

@blondatabruneta jasně dej pak vědět 🙂

asmeena
15. srp 2012

@britka jen tak jsem nakoukla a co to čtu? Konečně se zadařilo. Držím pěstičky, ať těhu probíhá v pohodě a v březnu tady přibude po tvém dlouhém čekání další prcek.
A je to z umělého nebo se zadařilo přirozeně?
A my nezapomínáme, neboj. Jenom asi tím, že už máme mimi, tak se vyčleňujeme z těchto diskuzí a necháváme to těm dále čekajícím. Ono by je stejně nezajímalo číst, jak kojíme, kakáme, máme prdíky a tak. Ale neboj, tebe to za chvilku taky čeká - konečně. 😵 😵 😵 😵 😵

britka
16. srp 2012

@asmeena ahojki to máš pravdu vy už máte jiné starosti.Zatím do eteru nic nemluvím anikdo nic neví a překvápko řeknu až po genetice a na tu jedu do OL 29.8.a to už tam pojedu.a co malá?

jitulik24
16. srp 2012

@britka JÉÉÉ to je SUPÉÉÉR 😀 . GRATULUJI 😀 😉 !!!! JÁ MÁM Z TOHO TAKOVOU RADOST 😀 😀 😀 😵 😵 😵 . Držím moc moc palečky, ať se miminku daří a dotáhnete to spolu až do toho března 😵 😵 😵 . Hned mám lepší náladu 🙂 .
@spunda Kdy budeš testovat a jak se cítíš?

spunda
16. srp 2012

@jitulik24 Ahoj Jituš mám se dobře jen jima spím 🙂 sem tam nevolnosti ale naštěstí nezvracím jen se mi navaluje,mám chutě a tak nějak jsem podrzřele v klidu tak to tam musi být 🙂 jinak testovat budu až v to pondělí jak říkal machač ,to vydržím je to zachvilku ,neboj hned vám dám vědět a dálnici vyfotíííím 😀 😀 😀

carlik
16. srp 2012

@britka to určo jedeš k Polákvi co? Tak hlavně ať je mimi zdravé!!!!!!
@asmeena další mamina si vzpomněla 🙂 ještě by se tu mohla ukáza @juvik, třeba nás překvapí, že je opět přirozeně těhu 😉
@spunda a půjdeš i v to Po na krev ne? Přesně takový příznaky jsem měla, hlavně spát a jíst 🙂 Bylo to asi i těma megadávkama Utroše a Estrimaxu 😒 ale hlavně, že fungovaly jak měly a mimčo se mě pustilo až když byl jeho čas 😉

jitulik24
16. srp 2012

@spunda tak to je na dobré cestě 😉 . V pondělí budu nakukovat a těšit se na pořádné dálnice 😀 😵 .

spunda
16. srp 2012

@carlik
@jitulik24 holky no doufám,že je to na dobré cestě nikdy jsem takové příznaky neměla a vlastně když tak nad tím přemýšlím tak jsem pokaždé začala krvácet dřív,než bylo datum testování..No já ted ujíždím hlavně na melounu ale pořád chutná 🙂 jinak utroš mám 4-0-4 a estrimax 3x1 ale pokud mi to pomůže tak to vydržím 🙂 no asi zajdu hned v to pondělí i na krev 🙂

discreet
16. srp 2012

@spunda Ježiši, to ráda slyším, přemýšlím o reprofitu OL, nabídli mi volný termín u dr. Souškové, tak super! Teď mám poslední cyklus s Clostilem, už 5. a folikuly nikde, teda včera tam jeden byl, tak máme poslední pokus a pak se jdu objednat, můj dr. nařídil pauzu a v říjnu laparku... Tak nevím, co mi řeknou tam...
@blondatabruneta Já jsem psala na mejl http://www.reprofit.cz/kontakt tady je i do OL a ozvali se hned na druhý den!

spunda
16. srp 2012

@discreet Ahojky určitě nebudeš litovat.držím ti palečky 🙂

evikj33
16. srp 2012

@spunda Ahoj Drahuško,tak to krásně utíka a ty máš teda trpělivost,ale co Dvě tam budou a neutečou a v po už budou pořádné//.Moc se těším a držíme pěsti 😉

britka
16. srp 2012

@jitulik24 Ahojki jak jsi minule poslala fotku malé tak jsem si vzpoměla že jsme čekaly stejně,ale já o mimino přišla měly by jsme to stejně staré.Teď jsem nic nepsala abych něco nezakřikla.Teď jsem 11+2 a miminko se má k světu dává mi dost zabrat 🙂 i hormony.K Polákovi jedu 29.8 a to jedu do OL naposledy.

britka
16. srp 2012

@carlik jo k Polákovi je prej kapacita vím že v OV bych to měla levné,ale pojedu do OL.To vyšetření je jaké?Taky jsi byla u něho?

spunda
16. srp 2012

@evikj33 Ahoj Evi jo jo pěkně nám to utíká a nemám opravdu tentokrát vubec nervy,takže mě to ani neláká dřív testit 😀 😀 😀 V pondělí dám vědět a co ty jak se máte???? 🙂

blondatabruneta
16. srp 2012

@discreet díky 😵 mně už se taky ozvali 🙂 vidím, že jdeš k Dr Souškové jako já, tak snad nám oběma pomůže k miminkům 😵

carlik
17. srp 2012

@britka jo, jo Polák je kapacita a má vlastně tu samou ordinaci jako Štěpán 🙂 Myslím stojí tohle UTZ 1400 Kč a máš v tom 2 fotky, aspoň takhle to bylo loni. Je to normální UTZ, ale podrobně se podívá na mimčo ze všech stran, poměří šíjové projasnění a přítomnost nosní kůstky a podle výsledků z krve to nějak přepočítají na možnosti VVV 1:..... Tak držíme palečky 🙂

britka
17. srp 2012

@carlik díky že jsi mi to vypsala co se měří.Cena je stejná 1400kč,v OV to stojí do 500kč to mi řekla doktorka co k ní chodím.Ale já už měla stejně domluveného Poláka.Drž mi palečky ať je vše oukej.Venku začlo pršet a mě nějak dnes pobolívá hlava.Od úterka už budu zmenšovat hormony tak už bude lepší.

katka1311
17. srp 2012

Dobrý den holky 🙂
Omlouvám se že k vám lezu ale mám dotaz?V červnu jsme navštívili Macháče v Olomouci a rozhodujeme se mezi minimálkou a klasickým IVF.
Vím,že u minimálky se počítá ICSI za kus vajíčka 1 tis. ale jak to je u IVF?Je to ten paušál 8 tis.i když budu mít jen třeba 4 vajíčka a nebo je to taky od kusu?Mám nízké AMH a už moc toho nevyprodukuji ☹ .Děkuji za odpověď.

jitulik24
17. srp 2012

@britka já vím, že jsme čekaly mimi zároveň ☹ . O to mám teď větší radost, že se mimi podařilo 😀 😵 . U Poláka je to dobré 🙂 . Je ve stejné ordinaci jako Štěpán 😵 . Stojí to 1400,- a pokud je ti pod 35 let a jsi u Metal aliance, tak ti 1000,- Kč proplatí, tedy alespoň za mě to tak bylo. Polák ti udělá ultrazvuk, kde přeměří miminku šíjové projasnění a nosní kůstku a vypočítá výsledek rizika z výsledky krve a právě toho ultarazvuku. Dostaneš fotečku a když bude mimi hodné, tak by jsi mohla i vědět, zda čekáte holčičku nebo chlapečka 😉 😀 . Držím palce, aby bylo vše v pořáku 🙂

britka
18. srp 2012

@jitulik24 Ahojki díky za vysvětleníJsem moc a moc šťastná že mimi roste podle mé doktorky až moc kdyby nevěděla že je to reprodukci tak by řekla o 2 týdny víc.Manžel ten je taky moc šťastný nebo to byl 7 pokus a finančně to vyšlo na hafo peněz nebo jsem samoplátce ani se neptej na kolik to bys sedla na zadek.

carlik
18. srp 2012

@britka u tebe bude taky 7 šťastný číslo 😉 a jitul ti to napsala správně i s tou pojišťovnou, ale pokud máš jinou, tak i ten UTZ proplácí někde, zkus se pozeptat. Kámoška 40 let si to taky nechala proplatit. Takže věk asi nehraje roli 😉
Hlavně ať je mimi zdravé!!!