Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
25. říj 2009

sarik1- na reprofit tu všichní pějí chválu.nedá se jim vytknout skoro nic. většina z nás chodila do jiných CAR a nebo na doporučení ostatních šly holky do Reprofitu rovnou.a co se mě týče,je to zcela nesrovatelné se všemi ostatními CARy - hlavně,co se přístupu a úspěšnosti týče. takže volba je na tobě,ale já za sebe doporučuji všemi deseti

asmeena
25. říj 2009

sarik: taky doporučuji reprofit, i když se nám teď nezadaří, zůstávám tam. Jsem tam moc spokojená. 😉

majda11
25. říj 2009

sarik1 já bych ti taky doporučila Reprofit,jsou tam fakt ochotní a hlavně je to skoro bez čekání,už bych jinam nešla!Zítra si budu dělat test,tak uvidíme.... 😉

asmeena
25. říj 2009

majdi si po IVF?

majda11
25. říj 2009

ano,od 13.10. čekám a doufám!Měly by být dvě!chodila jsem několik let do FN ale tam to bylo bez úspěchu,tak teď to musí vyjít! 🙂 🙂 🙂

asmeena
25. říj 2009

Já jsem byla na ET 15.10. a taky čekám. Měla jsi klasické IVF s normální stimulkou? Kolik si měla vajíček? Já jsem měla minimálku a zaváděli mi dvě embryjka a jedno mám zamrazené. Už mi to nedalo, tak jsem dnes testla, ale bohužel zatím jen jedna čárka. Tak doufám, že se testík ještě umoudří. Ofic testovat tím Reprofiťáckým testem mám až ve čtvrtek.

majda11
25. říj 2009

já jsem bez stimulky,protože mám dárkyni.Zavedli mi 2embrya a ještě 2 mám zmrazené.a máš nějaké bolení nebo něco?Mě bolí břicho jako bych to měla dostat a prsa mám jak kojná

asmeena
25. říj 2009

nemám žádné příznaky, ale u tebe to vypadá hodně nadějně. 😉

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

Ahoj majdi výtej,já jsem také po Et a měla jsem ho 19.10.a taky už mám bolení břicha jako před mrškou

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

Promiňte za tu děsnou hrubku.Vítej.Vařím a koukám co u vás nového a jaksi nestíhám 😒

asmeena
25. říj 2009

berus: co dobrého vaříš?

majda11
25. říj 2009

asmeen:budeš si po testu nejdřív volat nebo rovnou k doktorovi?

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

rajskou omáčku a taky peču maso.

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

holky a pokud bude test negativní,půjdete ještě na krev?Tedy já doufám,že bude pozitivní,nechci nic zakřiknout.

majda11
25. říj 2009

berus:já když budu mít negativní test tak ještě určitě půjdu na krev ať mám jistotu,snad nebude potřeba.Taky jsem dnes dělala rajskou aji se mi povedla

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

no já jsem už hotová a taky se mi povedla.
Jináč ti strašně závidím,že už zítra můžeš testovat a před tím jsi ještě netestila?

majda11
25. říj 2009

ne,asi jsem měla strach že to nevyjde a zítra to budou taky nervy!Ty budeš zkoušet dřív?

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

nene vždycky jsem testila až když řekl dr.Měla jsem taky obavy,že kdyby tam byla jen jedna čárka,tak to zmaří mé naděje

majda11
25. říj 2009

a ty už chodíš dlouho na IVF?

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

majdi já jsem byla několikrát na IVI,potom 2x na IVF a to vše ve fertimedu.Ovšem vždy bez ET.Teď jsem přešla do Reprofitu a mám za sebou třetí minimálku.Poprvé bylo 1 embryo,po druhé 2 a teď zase jedno,tak si říkám do třetice všeho dobrého to už snad konečně vyjde.

majda11
25. říj 2009

No já jsem chodila do nemocnice a tam bylo jen 1embryo a to se nechytlo a teď jsem v Reprofitu a po každé stimulce jsem měla cysty a navíc jdu do přechodu takže doufám že se mi to od dárkyně chytne na poprvé!

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

majdi a můžu se zeptat,to bude vaše první mimi a kolik ti je?

majda11
25. říj 2009

bude mi 35 a mimi první a jestli to vyjde tak dvě naráz

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

tak to jsem myslela,že jsi strší,když píšeš,že jdeš do přechodu.Jasně že to vyjde,musí 😉

majda11
25. říj 2009

určo to vyjde,moje mamka měla taky přechod tak brzy takže je to i dědičný

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

zítra ti budu držet pěstičky a ráno sem nakouknu,jak jsi dopadla

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

haló je tu někdo?Holky potřebuji upéct nějakou buchtu a nic mě nenapadá,nemáte nějaký napad?

certina
25. říj 2009

Ahoooj - Beruš.......tak vytvoř bublaninu - hoď tam nějakou zavařeninu a máš to ne??? 😀

beras
25. říj 2009

Ahojky holky, 😀 nakukuju jak je na tom beruška a asmen.Beru já jsem měla bolesti břicha jako na ms od 8 dne po et .Desátej den ve tři ráno jsem testla,protože bolest byla čím dál větší a myslela jsem,že mi to drží utroš a na testu byla jedna čárka.Tak jsem si řekla,že na to kašlu a vysadím ho a za 10 inut už tam byl duch.Tak nepropadej panice 😀 Asme a ty taky 😀 😀 Beruš mám v hlavě buchtu kterou peču s kdejakým ovocem.Třebas s jablkama a navrch posýpku.2 hrnky pol .mouky,1hrnek cukru,1 hrnek méka,2 vejce, 1 prášek do pečiva a půlku rozpuštěné hery.Všechno dohromady smíchat,nalít na plech a poklást ovocem a tou posýpkou a za dvacet minut máš buchtu hotovou. 😀 😀 A já jdu taky na něco dobrýho. 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

tu jsme měli naposled