Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
30. črc 2009

no s tím spg ve Fertimedu mi to taky přijde nějaké divné. Nás Jaroš poslal na imuno do Brna do Viamedy, teď nedávno přišly výsledky, ale z těch písmenek a čísel se člověk nevyzná. Je tam jen napsaný závěr: z patologického hlediska v normě, tak na základě toho usuzuji, že to je dobré, ale nikde jsme tam neměli udělané kolik máme spermijek a jaké kvality, což mě hodně mrzí. Mohli jsme posoudit jak to doopravdy je.

teddyna
30. črc 2009

beras,to je fakt s tím imunem.přitom je mnohdy imunologická příčina.ale je to o tom,že kdyby náhodou se ty baby imulogicky vyléčily,co kdyby nááááhodou otěhotněly,že? 😒
asmeena:reprofit je hned přes hlavní cestu,jak je fertimed v OL.jedeš od OV k fertimedu odbočíš do prava.kdežto do reprofitu odbočíš o křižovatku dříve do leva.toť vše.

asmeena
30. črc 2009

teddy: a jsou tam dlouhé čekací doby?

beras
30. črc 2009

Asmeen Reprofit je přes cestu od Fert nalevo.V té ulici je i pizzerie a Rep. je skoro naproti ní přes cestu.V Rep. se to transferuje nejdřív za těch 72 hodin,protože prý prvních 48 hodin bere emb. energii z vajíčka a potom jede ze spermia.A tam se může ukázat kde je chyba.A já jsem ted měla víc jak 8 buněk a kvalita 1 a to jsem nikdy při transferu neměla.

asmeena
30. črc 2009

holky vy jste mě tak nahlodaly, že už mám sto chutí jet do Olomouce, i když jsem se zařekla, že dřív než za rok nepůjdu. Teď jsem to řekla manželovi a ten říká, že už by byl taky rád, kdyby se zase něco dělo.

teddyna
30. črc 2009

asmeena - nejsou tam dlouhé čekací doby,není to tak strašně.chceš telefonní číslo ?mám ti ho poslat do IP?protože na webu je jen číslo do brna ne do OL

asmeena
30. črc 2009

jé, tak prosím teddy pošli.

beras
30. črc 2009

Já jsem na první konzultaci čekala tři týdny.A jelikož už jsem to chtěla vzdát dřív tak už jsem si tu chvilku počkala.Paltí se tam jenom 30 kč a jinak nic.Ani je nezajímá jakou má manžel pojištovnu.

teddyna
30. črc 2009

asmeena,moment,pohledám.pošlu.v mezičase mrkni na jejich webovky,ať vidíš,jakej je Machač fešák🙂) on je děsně pozitivní člověk a dá ti tolik nadějí,že se to povede,že od něj odcházíš lehká jak na obláčku

asmeena
30. črc 2009

a na transfer a punkci se musí do Brna, že?

beras
30. črc 2009

Asmeen takhle to bylo u nás.Já už jsem byla s nervama v pr...Vyloženě a o ničem už jsem nechtěla ani slyšet.Pak takhle jela docela velká debata na té neplodnosti a začalo to ve mě hlodat když jsem viděla jak se tam holkám daří a jak psaly o přístupu doktorů.Takže jsem řekla,že to teda ještě zkusíme jinde.Manžel byl staršně rád a říkal,že čekal kdy zase z něčím příjdu.Taky jsem měla strach z toho,že to ve FERT. znám a vím co už bude.A tam nevím.Hned po první návštěvě jsem odcházela tak v klídku a zase začala věřit tomu,že se to opravdu povede.No a za tři měsíce se to opravdu povedlo a já si odnášela obrázek z ultrazvuku.Tak kde udělali soudruzi z NDR chybu když to tak dloho nešlo?

asmeena
30. črc 2009

beras: ale u vás už nějaká šance byla, když jedno dítě máš, ale já si pořád říkám kde je problém u nás, když mi nic nenašli.

katapola
30. črc 2009

Beras, věřím, že mi nebude nutit špatná embrya. A taky už vím, že je můžu odmítnout.

teddyna
30. črc 2009

asmeena:OPU a ET se dělá v Brně. ale věř,že i kdybych měla jezdit jen do brna k machačovi(tam taky ordinuje),tak raděj 199xkrát tam než jednou do fertimedu,byť je v polance.

asmeena
30. črc 2009

já teda nemůžu na Jaroše říct nic hanlivého a ten mi trošku zlepšil názor na Fertimed, i když v poslední době mi přijde, že k Jarošovi chtějí všechny holky a on pak chudák neví co dřív a je hodně roztěkaný.

asmeena
30. črc 2009

katap: a ty chodíš do Reprofitu jak dlouho?

beras
30. črc 2009

Jo na opu a trans. se jede do Brna.Jasně šance byla.To samo říkal i dr. Vodička kdy jsem donekonečna zkoušela inseminace a říkal,že se třebas zadaří takhle a nebo i přirozeně.Šanci má každej a i ty jí máš i když jsi těhulka nikdy nebyla. 😀 To nic neovlivní.Neříkám,že se zadaří třebas hned napoprvé ale taky přístup dr. když řekl,že pokud to nepůjde takhle tak na další stimulku vymyslí něco jinýho aby t šlo.To taky hodně pomůže.Dopisuju si od lonska s kočenou co šla se mnou na opu ve Fert.Měla jedno vajíčko a to s ejí neoplodnilo.Mezi tím než jsem já přešla do REP. tak ona měla ve FERT. další stimulku.Píchala si velky jednotky na stimulaci a ještě hromadu puregonu dokupovala a zase nakonec měla odsáty jen jedno vajíčko.Dr. jí řekla at začne uvažovat nad darovanejma.Ted je v Rep a má za sebou dvě stimulky.S minimem hormonů a peněz měla tři vajíčka oplozeny a nevzdává to a je štastná ,že přešla a má šanci na svoje.

teddyna
30. črc 2009

jé,hele,mě se posunul týden těhotenství.to sama ani neregistruju,kolikže to vlastně jsem.moc a moc bych vám to všem přála.snad to dotáhnem do šťastného konce.ježíš,já mám hlááád.

katapola
30. črc 2009

na první konzultaci jsem byla někdy v květnu, ale musela jsem čekat na změnu pojištovny. Takže akce začala až teď v červenci.

beras
30. črc 2009

Asmeen nevím kolik ti je ale to,že se to povede přirozeně si můžeš říkat další dva roky a ty už nevrátíš.Já už mám 33 a tak už jsem z toho byla taková celá špatná,že se pořád nedaří.Holky vždyt to není o tom ,že to chceme někomu vnutit at tam jdeTo tady nikdo neříká at je každej tam kde je spokojenej ale všechny prožíváme stejnej problém a pokud se někomu někde něco nelíbí tak to může napsat.Je rozdíl v tom pokud tam někdo chodí půl roku ,rok a má jedno IVF a nebo někdo několik let a nedaří se a má za sebou třebas jako já tři ivf a 15 inseminací.Reprofit nefunguje v OL. dlouho.Je tam teprve něco kolem roku a půl teda co vím.Jinak hlavní sídlo je v Brně a dr. machač je Olomoučák takže je i tam.

teddyna
30. črc 2009

katapoloa,tak ať se akce zadaří tak nějak machačovsky!čili co nejlíííppp.jo,holky - nepotřebujete některá aktuálně asi 250j Puregonu?zbyl mi z načatého 600 j kontejneru,tak ať se to vypíchá.

beras
30. črc 2009

Teddy aji mě se líbí ta moje 30tka 😀 Jo kdybych měla i takovej věk 😀 To jsem chtěla děti za čtyři roky po sobě a do třiceti.Budou od sebe devět a mě 33 . 😝 Plánovat se nemá a hotovo. 😀

katapola
30. črc 2009

Teddy, dík, zatím čas, injekce až v srpnu. Jen zatím netuším, jak se mám sama sebe bodnout do břicha. No zvládly jiné, zvládnu asi i já.

teddyna
30. črc 2009

taky si myslím,že výběr lékaře je o důvěře.takže ať je každej spokojenej tam,kde je a hlavně AT TO MÁ TEN SPRÁVNEJ VÝSLEDEK,JAKÝ MÁ BÝT!!!ČILI MIMČA V NÁRUČÍ A JE JEDNO,VE KTERÉM CAR TO BUDE.

beras
30. črc 2009

Teddy já už neéééé 😀 😀 😀 😀 Už nikdýý.Co já už toho do sebe napíchala za to by se nemusel stydět feták. 😝 😝

asmeena
30. črc 2009

ber: já chodím do Ferťasu 2 roky a mám za sebou 2xIVF, 1xKET a 9xIUI, ale stejně pořád věřím na přirozený zázrak. 😀 a je mi 29 😅

beras
30. črc 2009

Asmeen tak taky už toho máš dost.No já taky věřila a každej měsíc jsem si říkala,že ted už se to musí povíst. 😀 Pak dojela mrcha červená a bylo po radosti 😝 A věk máš pěknej to bych chtěla taky 😀 😀 😀

asmeena
30. črc 2009

ber: tak to si prožívala to samé co já, vždy po ovulce příznaky bolení prsou, v podbříšku, tak si člověk dělá naděje a pak se opět začervená a je energie opět v háji.

teddyna
30. črc 2009

asmeena,tak toho máš za sebou dost na jeden CAR.to bych brala nohy na ramena,aniž bych četla tuhle diskuzi.mě přesvědčily kamarádky,které odešly z Fertimedu do Reprofitu a těhotné byly všechny na první šup.ono,nejde o to,že tu někoho přesvědčujem,jde o to,že to centrum má opravdu za sebou výsledky i u žen,kterým jinde řekli,že se dětí nedočkají. takže záleží na volbě každého

donnald
30. črc 2009

Ahojte děvčata,
já tu chvíli nejsme a ono spousta nových tváří 😉 .

Holky, já taky věřím, že vše vyjde a bude to ok.teď jsem se zařekla, že když teda k nám mimi zatím nechce, věnuju ten čas sobě a budu na sobě makat. Tak jsem zase začala chodit na spining a v pondělí se chystám na aquaaerobik. Asi to moc k otěhotnění nepomůže, ale aspoň se odreaguju....