Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
8. kvě 2010

step: já taky koukala po Concordu, ale vadí mi, že není sporťák do lehu
juvik: a dojanu jsem taky uvažovala o tom Danny sport Prestige.

juvik
8. kvě 2010

Asmee, jj přesně ten....fakt vypadal dobře....nebyl ani tak hrozně drahý myslím...a byly tam i pěkné barvičky. Ale nejlepší je to pak vidět i v reálu.

asmeena
8. kvě 2010

juvik: je prý i hodně prostorný, ale v reálu jsem ho neviděla. Viděla jsem kočárek Danny sport (ale né prestige) od kamarádky z diskuze, ale přišel mi hodně úzký, i když jí přišlo, že je dost veliký. Ale každý máme jinou představu.Každému vyhovuje něco jiného. Opravdu si to chce jít osahat, vyzkoušet a hlavně vidět na vlastní oči.

stephanie
8. kvě 2010

...tak to je blbé, jak to nejde do lehu...ale je moc pěkný...vím, že ten Jané to do lehu má a dokonce si to můžeš pod hlavičkou zvednout - je tam nějaká regulace...
Juvi, neboj, i my budem vybírat 😵 ...Asmeenka nám pak bude dávat tipy 😉
To tak vypadá, jako bych už vybírala teď, ale jak chodím po těch veletrzích, tak hodím vždycky nenápadně očko 😀

asmeena
8. kvě 2010

steph: ono je dobré mít trošku přehled už teď, protože těch kočárků je takové šílené množství a když to vidíš jen na netu, tak se ti to třeba moc líbí a když to potom osaháš, tak ti třeba nevyhovuje váha, nebo odpružení, nebo zjistíš, že korbička je malá atd....

asmeena
8. kvě 2010

No nic holky, loučím se a jdu se udělat něco na večeři. Dobrou.

stephanie
8. kvě 2010

tojo tojo, mít přehled neuškodí 😀
je fakt, že to jsou kolikrát pálky za ty kočárky...ale budeš s tím jezdit každý den, že...
No nic holky, jdu se sprchnout, mrknu ještě na učení a budu koukat na toho Sekala...
Mějte se hezky, dobrou noc a hezké sníky 😵

juvik
8. kvě 2010

Stephi, jj budem pak s Asmee konzultovat 🙂

As, tak hezký večer a dobrou 😉

juvik
8. kvě 2010

Stephi, tobě taky 😵

sukubka
8. kvě 2010
juvik
8. kvě 2010

Sukubko, ahoj 😉
Jak jsi byla na té OPU 14.den, stalo se, že už tam některé folíky nebyly, že praskly dřív? Mě zas teď tak příšerně bolí levá strana....a tam ty folíky byly větší než vpravo...tak myslím, že asi nevydrží

sukubka
8. kvě 2010

juvi mě odebrali o jeden mín než viděl Machač na ultrazvuku ale to myslím nepraskl ale právě ještě nedorostl!Neboj oni nepopraskají Machač ví co dělá!Víš jak mě bolelo břicho a folíky byli!Neboj bude to ok!Pondělí je hnedka!Kdy jsi píchala pregnyl?

juvik
8. kvě 2010

Sukubko, vím, že asi plaším, ale kdyby tam pak nebyly, tak by mě asi omylo 😖 A dělali ti ještě ult než tě uspali?
Pregnyl píchám dneska v 22.00 ....vidíš, musím ho jít vytáhnout z ledničky...ať to pak neprošvihnu. V pondělí jdu na 9.30, ale kdo ví, kdy mě vezmou...bude tam nátřesk.

juvik
8. kvě 2010

Jdu nakonec taky koukat na Sekala a pak ďobat pregnyl.
Přeju všem dobrou noc 🙂

sukubka
8. kvě 2010

juvi nene ultrazvuk mi už před uspáním nedělali ale neboj ono to bude dobrý!
juvi mě se totiž po pregnylu druhý den stalo to že mě vůbec nebolelo břicho a myslela jsem že mi folíky popraskali a vidíš dopadlo to dobře!juvi to že se bojíš je úplně normální!!!to se bojíme každá!

asmeena
8. kvě 2010

sukub: tak já jsem měla taky po pregnylu ten samý pocit, že jsem najednou přestala vajčníky cítit a folíky tam byly. 😉

ellaaee
9. kvě 2010

Dobré ránko
Juvi neboj neprasknou, vydrží !!!!!
Mě je od včera strašně zle, bolí mě kosti snad v celém těle, jsem slabá a škrábe mě v krku. Chtěla jsem si nastříkat bioparox ale nevím jestli můžu. Tak radši neberu nic ani paralen a počkám na zítra k doktorovi.

juvik
9. kvě 2010

Dobré ránko holky,

díky za uklidnění 😉 Už mám za sebou tolik pokusů a plaším...ale možná je tenhle nadlouho zase poslední, tak jsem nervózní. Břicho mě tlačí pořád i dneska. Ale taky se mi to už stalo, že přestalo bolet a já jsem byla vyhukaná, že je po všem a byly tam. 🙂
Jdu chystat a psychicky se připravovat na tu návštěvu ....jsem jak pytlem praštěná a pobolívá mě hlava, tož to bude věc....abych něco nevymamlasila....třeba osladila polívku 😀

Přeju všem krásnou neděli....snad vyleze i sluníčko 😵

juvik
9. kvě 2010

Ello, ach jo ☹ ...s bioparoxem neporadím....uvař si čajíky, s medem, citronem a šup do postýlky. Uvidíš, co ti doktor řekne. Opatruj se!

ellaaee
9. kvě 2010

Juvik nejhorší na nás co podstupujeme umělko je že se strašně moc pozorujeme, že? Někdo kdo k miminku přišel a ani neví pomalu jak neřeší nic... At ti návštěva dobře dopadne 🙂

pecicka
9. kvě 2010

ahoj holky,
juvíku-když má doktor obavy, že by mohly prasknout, tak před tím, než tě uspí ti na sale pro jistotu utz udělají, mě to taky minule tak dělal a byly tam 😉 neboj 😉

pecicka
9. kvě 2010

ella-myslím si, že bioparox je lokální antibiotika a ža by jsi ho klidně mohla, ale jestli se bojíš, tak počkej na doktoraa. Jinak mě perfektně zabírá Strepfen-citron a med, jsou to bonbony na cucání, dostaneš to jen v lékarně a jsou super, po jedne už cítíš ulevu.....držím palečky

juvik
9. kvě 2010

Ello, přesně....někdo se jak se říká "otře o trenky" a je vtom a ani si často neuvědomuje, co se může všechno stát a tak. A my se pozorujem a bádáme a jsme furt vystrašené. Moje švagrová měla pozitivní test a už to v podstatě oznamovali známým a nám....tohle bych nikdy neudělala, po tom, co vím, že pozotivní test ještě nemusí nic znamenat ☹ Ale oni to brali prostě tak v pohodě, nepřipouštěli si nic špatného a bylo to v pohodě.
No nic, fakt mizím....nebo se tu zasedím, v poledne zazvoní návštěva a já tu budu v pyžamu u koňa 😀

stephanie
9. kvě 2010

dobré ránko holky,

ellaee, bioparox určitě můžeš...raději si lehni
juvi, neboj, to bude dobré...Asi ani nemáš dneska na návštěvu náladu, že? Ale třeba nebudeš alespoň na to tak myslet..
Je to hrozné, jak máme pořád strach a pozorujem se...Mi už z toho taky šibe...Asi vyrazíme do kina, ať taky jen nesedím a nepozoruju každé píchnutí v břichu

Peci ahoooj, že se ukážeš!!!

Jinak všem maminám tady přeji krásný den matek a všem ostatním z celého srdíčka moc přeji, aby jimi co nejdřív byly!!!!!!

Krásný den

ellaaee
9. kvě 2010

peci a myslíš že to bych mohla ten strepfen?

pecicka
9. kvě 2010

stepi ahoj 🙂 no to víš, když mi vezme miláček notas do práce, tak jsem v.......děti mají zabraný počítač a já čekám a čekám, až se dočkám 🙂 a zž jsem tady. Dneska jsem dostala ms a zítra začínám stimulku 🙂 jupí 😀 a jak se daří tobě?

pecicka
9. kvě 2010

elle-jdu kouknout do letáčku

pecicka
9. kvě 2010

elle-tak tě zklamu, je tam napsano v prvním trimestru jen po poradě s lékařem ☹ ☹

stephanie
9. kvě 2010

ellae, vím stopro, že bioparox můžeš, já ho měla v těhu...jinak se zepetj v lékárně, když si nebudeš jistá...
ale já bych zkusila nejdřív klasiku - čaj s citronem a ležet a ležet....
peci, tak bez noťasu si to teda nedovedu představit 😀 😀 😀 ...
tak to je fajn, že se zas budeš od zítřka stimulovat...budu držet palečky
a jak se mi daří? tak nějak všelijak, chvíli dobře, chvíli špatně...to čekání je děsné...

ellaaee
9. kvě 2010

Děkuju za rady, jdu si lehnöut. Přeji vám hezký den.