Stimulace a neschopenka. Byl už někdo od stimulace?

8. srp 2023

Ahoj holky čeká mě 4tá stimulace (dlouhý protokol) vysoké dávky hormonu .. holky je tu někdo kdo byl na neskopence už od stimulace ?? Já jsem vždycky chodila do práce 3 směny vždycky jsem byla vyřízena unavená a bylo mě zle nejhůře noční to byl děs a teď mi to taky vychází ze začínám stimulaci a mám noční říkám si ze už jsem se trápila dost a ze byvh si tu neschopenku měla vzít a v klidu tu stimulaci přežít .. jsem takový dříc a je mi trapný si o ni říct 🫣 tak asi potřebuji trochu uklidnění ze to udělalo více žen ?? 🙏🏻

guliii
8. srp 2023

Pokud je ti zle tak si ji vem. To není zneužívání, tobě prostě zle je. A hlavně to není pořád. Víš kolik lidí se válí na neschopence a nic moc jim není? A tobě když je blbě tak si o ní nechceš říct? Ne opravdu ti to blbé v tomto případě být nemusí.

autor
8. srp 2023

@guliii moc děkuji říkám si ze tohle už je poslední pokus ze pro to udělám maximum 🙏🏻

guliii
8. srp 2023

Držím palce ať se povede ❤️

luciejonsztova
9. srp 2023

Sama zkušenost nemám, ale kolegyně z práce byla snad třikrát a pokaždé zůstala doma hned od samého začátku. Sama říkala, že je to rozhodně lepší i pro psychiku. 👍🏼 Držím palce. 🙏🏼