Porod v porodnici Obilní Trh. Rodila tam teď některá z vás?

sadinab
13. lis 2020

Krásný den všem 😉
Jelikož jsem prvorodička a vůbec nevím,jak to chodí..rodila některá z Vás teď někdy v porodnici Obilní Trh? Termín mám 6.12. a ke svojí gynekoložce jdu na posledni návštěvu 27.11. a řekla mi, že není potřeba se nějak do porodnice objednávat dopředu.. Jen si říkám,to o mě opravdu nemusí vědět? Abych něco nepodcenila 😉 Děkuji za každou odpověď nebo radu... Mějte se všechny krásně 😚😚

jipe
13. lis 2020

@sadinab rodila jsem tam 2x (2015, 2018), objednávala jsem se do porodnice na kontrolu - monitory po poslední návštěvě gynekoložky, ale ani jednou jsem to nestihla a jela jsem rodit noc před kontrolou :D. Poprvé jsem volala předem, jestli mají volno (Bohunice měly zrovna stop stav, Obilnáko pár hodin později taky,rodilo se ve velkým), podruhé jsme rovnou jeli

meronym
13. lis 2020

@sadinab Informace, ze budete rodit, by jim stejne byla k nicemu, kdyz nikdo netusi, kdy presne porod zacne...

honeya
13. lis 2020

Já se objednávala akorát na monitor a to mě objednali na den termínu porodu, dřív nevezmou, alespoň tak mi to řekli do telefonu. Ale jelikož jsem rodila o 4 dny dřív, tak jsem tam jela rovnou k porodu 😀rodila jsem v lednu tohoto roku

inkheart
13. lis 2020

Rodila jsem letos v dubnu a volala jsem jim, stačilo přijít v den termínu na monitory. Přenášela jsem, tak jsem pak byla na monitorech ještě 3x,z toho ten poslední raz si mě tam už nechali, protože jsem měla zvláštní hodnoty a vypadalo to, že se porod možná spustí

jjasmina
13. lis 2020

Rodila jsem tam unor 2020 a do poradny jsem ke konci těhu už chodila tam. Jinak za mě velká spokojenost s personálem a s přístupem.

anka_g
15. lis 2020

@sadinab Ja som tam rodila 2x (2018,2020). Druhy porod bol na zaciatku listopadu 2020. Objednavat sa nemusite, ako tu uz bolo spomenute, tak sa objednate na kontrolu-monitor. Vasa gynekologicka vam na poslednej navsteve da potvrdenie pre porodnicu o prevzati do pece s tym, ze si do porodnice zavolate a objednate sa. Ak nemate komplikacie tak vas objednaju na kontrolu okolo 6.12. 🙂 Drzim palce.

sadinab
autor
16. lis 2020

@anka_g mooc děkuji,jste zlatá 🥰🥰🥰

loriana21
19. dub 2021

@sadinab dobrý den já jsem rodila na obilným trhu a naštěstí jsem měla dobrou paní asistentku která byla na mě moc hodná..jsem prvorodička a jsem ráda že jsem měla zrovna paní asistentku Drymlovou a paní doktorku Šímovou jsem jim vděčná že mám na světě moji dceru

jjasmina
19. dub 2021

@loriana21 Moc gratuluji, já tam rodila v loni a taky super spokojenost, dokonce na poslední den vyšel i nadstandart 🙂