60 dní - Jsme to, co jíme - Ing. Petr Havlíček

velrybous
8. únor 2012

Rozhodla jsem se před týdnem trošku změnit stravování a životní styl a taky shodit pár kg navrch po porodu 🙂..
....držím tuto dietu už 7 dní, chce se někdo přidat?
Budu ráda za rady, tipy, návody, recepty, cvičení atd..🙂))

llluckaaa
1. říj 2012

@srutinka @katerinanov @ma.ja Ahoj holky, jídelák jsem vám poslala na email.

m1rti
2. říj 2012

@cabalkova Já se dojídám mrkví, nebo prostě ovocem. Vím, je v něm cukr, ale ten mi většinou asi chybí a je to pořád lepší než horalka 🙂 .... ale je to fakt o vůli. Já hledala motivaci a výdrž rok ..... až teď jsem se zdravě nas*ala. Tak snad to k něčemu bude...... včera jsem dělal krůtí maso na zelenině ( my tomu doma říkáme mišmaš) a to teda manželovi chutná, hodně rajčat, udělá to pak samo takovou dobrou omáčku, zahustí se to samo, trochu těstovin k tomu. Mám to i dnes na oběd.... tím, že si jídlo plánuju, tak tím i nákupy. Je to pro mě jaksi jednodušší, akorát doteď se mi do toho jaksi nechtělo.....

beruska777
2. říj 2012

@llluckaaa poprosím jídelniček andilecek7@seznam.cz děkuji.

llluckaaa
2. říj 2012

@beruska777 hotovo 🙂

eeefffaaa
2. říj 2012

@llluckaaa Dobrý večer...mohu taky poprosit o jídelníček??Na MMB už není. evajirsakova@seznam.cz

kkaaccule
3. říj 2012

Dobrý den mohu taky poprosit o jidelnicek uz jsem tuto dietu drzela kdyz jeste byla na webu a super..diky moc k.kn@seznam.cz

maryhr
7. říj 2012

Našla jsem jídelníček v diskuzi tady http://sjidelnicek.cz/petr-havlicek-jidelnicek-...
Od zítřka jdu na to, snad se mi něco podaří zhubnout

dvorka1
16. říj 2012

@llluckaaa ahoj,nemůžu nikde najít jídelníček od Petra Havlíčka.Mohla bych tě poprosit,jestli by jsi mi ho poslat.Díky mooooc

llluckaaa
16. říj 2012

@dvorka1 Ahoj, je na té stránce, co posílala @maryhr. Podívej se do diskuze dolu, je v příspěvku ze 14.9. 😉

m1rti
19. lis 2012

@lenajsek Leni, nemám dočtenou diskuzi do konce ..... drželas nějakou dobu pravidla Ing. Havlíčka? .... u nás už manžel vyžaduje aspoň okoličně úpravu jídelníčku, nejí úplně totéž co já, ale hodně se tomu podobá. On navíc musí jíst jinak, má velký fyzický výdej ..... Už jsem loni 5 měsíců pravidla dodržovala a dostala jsem se - 9 kg , teď mám po 6ti týdnech asi 2,5 kila dolů. Důležitý je nastartovat metabolismus, pak to jde snáz.

m1rti
19. lis 2012

Holky, nějaký recepty v rámci dodržování režimu, nebyly by .... dochází mi fantazie .... díky

m1rti
19. lis 2012

@brisalek možná by stačilo, to co stačilo u mě .... naučit se nejíst mezi jídly ! to byl šílený bič, já furt ochutnávala, dřív jsem mohla, ale s přibývajícím věkem už si to prostě nemůžu dovolit. Hodně se prolívám čajama a ke každýmu jídlu zeleninu, když mám chuť na sladký tak mrkev nebo ovoce .... a stačí to. Super je , že asi mi cukr jako tak nechybí, protože na něj nemám chuť , dělala jsem pro rodinu závin, nebo i jiný pochutiny a vůbec mě to nelákalo ochutnat. Z toho mám fajn pocit. Nezakazuju si to , ale nezbytně to nemusím ...... a s tím chystáním jídla, v tom je ten vtip právě, že je to denně čerstvé, to má ty správný látky v sobě, třetí den ohřívanej guláš jich moc mít nebude. Moje kamarádky taky remcají, "že se jim s tím nechce chystat", já si večer chystám jídlo na druhý den a víc jak půl hodiny i s vařením mi to nezabere, a to není jen oběd, jsou to i dvě svačiny a snídaně. Nedumám co budu jíst, protože to mám sebou a proto mě z žádnýho "vlčího hlavu" neláká něco, co jíst nemám. ..... je to hodně o psychice .....

Tak držím palce všem ..... a pište jak vám to jde !

johnatanka
22. lis 2012

@m1rti já jsem zjistila, že když hooodně piju a dávám těch 200g zeleniny k obědu a k večeři, tak nemám chuť na sladký, teď se furt soustředím na to pití, jak nepiju, tak mám chutě 😉

johnatanka
23. lis 2012

už pár dní se chystám zas na toto http://www.rutina.cz/

m1rti
28. lis 2012

@johnatanka Mám to taky tak .... doma přestaly ubývat tatranky atd. tak manžel naznal, že už se bez této první pomoci obejdu ..... a blíží se 1.11. ...... začínala jsem na váze 67 kg ..... a dnes ráno po téměř dvou měsících 63,8 kg 🙂

m1rti
28. lis 2012

@johnatanka podívám se na ten odkaz 🙂

fraal
10. pro 2012

Ahojte, tak jak vám jde hubnutí - já jsem začala teprve před týdnem a zatím je pozitivum, že nemám vůbec chuť na sladké, což byl pro mě dřív hrozný problém nedat si čokoládu. Tak uvidíme

m1rti
15. pro 2012

@fraal Já jedu upravený jídelníček od 1.10. - začala jsem na váze 67 kg .... a dnes ráno 62,3 kg. Po asi 5-6 týdnech se dobře rozjel metabolismus, taky nemám chuť na sladké, naučila jsem se pít čaj i kávu bez cukru .... žasnu jak váha letí dolů, už nějakou dobu se chystám pro nový rifle, pásek mám na poslední zarážku, už můžu nosit je jedny, zbytek je mi už moc velkej ...... jsem ráda, že jsem to podruhé dokázala. za chvíli budu na váze jako před rokem v říjnu, to jsem měla 61 kg. Už celkem i občas jím běžný jídla (na návštěvě atd.), ale chutná mi spíš co si chystám sama. .... už peču doma i svůj chleba, to je taky pomoc, když víte co si do toho dáte .... to je paráda.

přeju všem moc úspěchů !

fraal
16. pro 2012

@m1rti tak to je super - jsi fakt dobrá, že jsi tak zhubla. A jedla jsi fakt jen vše nízkotučné - mě dělá problém najít ty jogurty 1,5% vše je buď 0.1% nebo pak skoro 10%, tak jím normální - držím to necelých 14 dní a mám o dvě kila méně, tak to asi funguje i když se to nedodržuje úplně přesně což je super

vrana
17. pro 2012

@fraal Na to pozor, Havlíček ale nepropaguje nízkotučné výrobky. Jogurty do 3% tuku - což je drtivá většina bílých jogurtů a sýry do 20% obsahu celkového tuku, což je např. běžný eidam 30%. 😉 Na nízkotuční výrobky několikrát v pořadu JTCJ upozorňovali, že se jim má člověk vyhýbat. Možná neobsahují tuk, ale obsahují spoustu jiných škodlivých věcí, v drtivé většině pak i náhradní sladidla.

m1rti
18. pro 2012

@fraal já kupuju z Kunína ty nízkotučný s 0,1 tuku, ale jen občas, tady je moc nemají, takže většinou všechno kolem těch 3 % ..... mě ty hodně nízkotučný i prohánění, mám pak průjem 😒 mám docela dlouho probnlémy s kopřivkou a ty 0,1 jsou dost kyselý... Mám oblíbeny Hollandia jogurty (Selský) nebo v modrým malým kelímku Beskydský nebo Klasický jogurt se to jmenuje, ty mi dost chutnají. Nejraděj nakrájím na drobno jablko nebo banán a smíchám s jogurtem, to je má oblíbená svačina .... nebo jogurt se směsí vloček, rozinek atd. dá se koupit 1 kg ovocná směs v Tescu asi za 40 Kč.

Já už jela tento upravený režim loni, a fakt to fungovalo. Dostala jsem se z váhy 69 kg, na 61 kg za 5 měsíců. Jenže pak přes zimu jsme byli nuceni bydlet u tchýně a v rámci pomoci a šetření jsme jedli s ní, a to byl kámen úrazu. Totálně se mi za 4 měsíce rozhodil metabolismus , navíc mi jídlo přestalo chutnat, totálně, což je všechno špatně a já se dostala až na 67 kg. Tak jsem začla znovu ..... včera váha 61,9..... taky se mi podařilo upéct celozrnný chleba z kvásku - bez kvasnic, takže je to směs správné mouky, sůl kmín a voda a nějaký další semínka. Moc dobrota a když se dobře pije, jdou kila dolů samy.

Momentálně se léčím , jsme s dcerou obě nemocné, tak se leju čajema ze zázvoru s medem, citron do toho dát nemůžu, byl by ale dobrej, naberu té směsi lžičku a zaliju horkou vodou. Dobrota.

fraal
19. pro 2012

@vrana díky za odpověď - mě to právě překvapilo, protože jsem se na ten pořad občas dívala a zdálo se mi, že prvávě ty nízkotučný věci nedoporučoval a tady jsou napasaný a taky mi přijde divný, že je tam tolikrát ten tuňák z konzervy - to je podle mě lepší čerstvá ryba nebo maso ne? tak nevím proč je to tam tolikrát

vrana
20. pro 2012

@fraal No tak jasně že je asi lepší, ale tak zase na tuňákovi ve vlastní šťávě nic moc špatného nevidím. 😉 V tom jídelníčku z netu ty nízkotučné věci má psané, to je pravda, netuším proč, když je sám nedoporučuje.

kimajda
7. led 2013

Dobrý den,chtěla bych požádat jestli by mi někdo neposlal dietu p.Havlíčka na 60 dní moc děkuji martinazytova@seznam.cz

kimajda
7. led 2013

@misicka455 Dobrý večer,chtěla bych Vás moc poprosit o poslání celého jídelníčku p.Havlíčka moc děkuji Martina
martinazytova@seznam.cz

leeloo16
11. led 2013

Já jsem akorát narazila v časopisu Dieta na hubnutí s panem Havlíčkem. Vybírali i čtenářky, které s nimi začnou hubnout, ale je tam právě napsáno, že teď do konce ledna je možnost zaregistrovat se a pak příjdou pokyny.
Je to tedy lednové číslo Diety, takové hodně silné vydání,asi novinka. 🙂
Snad jsem trochu pomohla 🙂

kaudy
18. bře 2013

Mohla bych taky poprosit o zaslání jídelníčku p. Havlíčka. Moc děkuji
DenisaKoutska@seznam.cz

mates22
2. dub 2013

holky, našla jsem ten jídelníček i na netu, zatím funguje 🙂 http://www.superko.cz/strava-a-hubnuti/dietni-j...

fachy
6. dub 2013

@velrybous ja jsem tento stravovací režim držela před dvěma lety. Vydržela jsem necelé dva měsíce a zhubla 5 kg. To bylo super. Pak jsme jeli na dovolenou, já čuchla k "normalnimu" jidlu. Chvíli jsem se ještě snažila a pak jsem sklouzla zpět. Dostavil se docela jojo efekt.Myslím, že je to opravdu účinné, ale chce to vůli a disciplínu 🙂 a tu já mám do chvíle nez vidim nějakou dobrotu 🙂 a to bych potřebovala jen pár kg. Tak 5.

fachy
6. dub 2013

A ještě bych doporučila trochu posilovat. Třeba výborný je HIIT s Maruškou Hlouškovou na www.rutina.cz. Cvičíte jen pár minut, ale fest. Kolega mi totiž když jsem zhubla řekl, že nevypadám vůbec zdravě a hezky. Je fakt, ze jsem byla jak z modelíny.