Dieta prodietix.cz - zkušenosti. Chutnala Vám jídla?

hanickaver
2. zář 2019
Uživatel hanickaver je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od hanickaver.

Ahojky, chtěla bych si koupit jídla od prodietix.cz . Máte s tim někdo zkušenost, sou ta jídla dobrá?

sudylichozrout
2. zář 2019

Vykasli se na proteinovou ci jakoukoliv jinou nablbou dietu, akorat si zhuntujes zdravi. Zakladem uspesneho hubnuti je prijem vsech (skutecne vsech) zivin, ale v primerenem mnozstvi a pohyb. Je to jednoduche a ucinne.

zelenaesmolda
2. zář 2019

@sudylichozrout
zdrave jist a hybat se?neblbni.jednodussi je pit zazracne koktejly a caje pekne u televize :D

nafuka
2. zář 2019

Nežer a hýbaj sa!

xxx3d
2. zář 2019

Ahoj, mám zkušenost s Cambridge dietou, je sice o něco dražší, co jsem tak koukala na ten tvůj odkaz, ale zase na druhou stranu, nerozhodíš si tak metabolismus, jako ti to reálně hrozí tady, přes volně dostupné jakési balíčky, aniž bys věděla, jak moc si můžeš dovolit, nemyslím tím finančně.
Rozhodně ketonová dieta není pro každého a rozhodně to není produkt, který by podle mého, mohl být volně přístupný, protože hrozí poškození zdraví.

jituli84
3. zář 2019

Mě se tehdy podařilo zhubnout vyváženou a zdravou stravou a cvičením, měla jsem 5 lekcí i s instruktorkou fitka a bylo to super, je to dobře motivovací , ikdyž zpocená jsem byla jako kun :D během cca 4 měsícu 7-8 kg, takže na zázračné diety nevěřím, hold bez práce nejsou ... 🙂 Po porodu začnu zase, ted z toho klidoveho režimu dost nabírám ..

dura175
3. zář 2019

@hanickaver Nech si raději sestavit jídelníček od výživového poradce, to jsou lépe investované peníze než nějaké náhražky jídla. Vyvážený jídelníček a pravidelný pohyb je nejlepší cesta ke zdraví a lepší postavě.

monikanikolaaneta
3. zář 2019

Fascinuje mě to rýpání, fakt nechápu. .. Ale k věci. Vynechala jsem po letech bojů s váhou cukry a mouku a mám během roku 20 kg dole. I přes časté hříšky to pokračuje... Začátek je těžký, aspoň u mně byl , ale jak si zvykneš, tak zjistíš, jak je ti najednou líp. Držím palce!

kittyy17
3. zář 2019

@hanickaver pokud máš teď stálou váhu, stačí mírně zmenšit porce jídla, přidat více čerstvé zeleniny, pít před každým jídlem sklenici vody, a přidat jedno luxování denně 😉

blankamok
3. zář 2019

@hanickaver ono o chut asi moc nejde spise o to ze si zhuntujes zdravi pokud si nevis rady sama zajdi k nutricnimu terapeutovi nebo vyzivovemu poradci vyjde te to levneji a budes si delat to co ti chutna a pri tom hubnout 😉

hanickaver
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
terkatqe
6. zář 2019
Uživatel terkatqe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkatqe.

Já dietu od prodietix držela asi před půl rokem a vybrala sem si jí právě proto že mají chutově nejlepší jídla. Jednotlivé porce sou malinko dražší než u konkurence ale vyplatí sem investovat, mají výbornou chut. Zhubnula sem za 3 týdny 9 kilo a stále si držím váhu.

hanickaver
autor
17. zář 2019
Uživatel hanickaver je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od hanickaver.

Dekuji, a podle čeho si vybrala dietní program?

terkatqe
19. zář 2019
Uživatel terkatqe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkatqe.

Použila jsem kalkulačku, která je na tech stránkách a pro jistotu sem si tam i zavolala a po telefonu mi řekli to stejné co mi vyšlo v kalkulačce.

petravanova258
7. lis 2019

@terkatqe Také jsem hubla s Prodietix. Chuťově je to opravdu fajn.

michaelaromanova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucizaji
11. lis 2019

Já osobně nikdy taky nebyla příznivcem těchto "kouzelných" diet.. Ale jsem člověk, kterej se potřebuje nakopnout rychlým úbytkem a tím se namotivovat a tady to slibovali, navíc jsem měla 5mesicni holčičku, která chtěla nonstop kontakt, a tak jsem neměla náladu, ani energii na nějaký vyvarovani(tady je to šup šup, potřebuješ shaker, nebo panvicku, celá matematika) , bylo mi celkem sympatické, že je to nizkosacharidovka (na sladké jsem nikdy nebyla, jen jsem prostě jedla špatně) , ale bílkoviny zde stále byly ok. Použila jsme tedy kalkulačku na jejich webu a objednala si hned 3fazovy program - tzn. 3x28dni. Po první fázi již začneš pytlíky nahrazovat jedním "normálním" jídlem denně, ve 3.fazi už jsou normální jídla dvě a tudíž máš od nich jen snídani a 2x svačinu. Já myslim, že je to hlavně o člověku, pokud po skončení nezačne zas jist blbě a něco mu to dá, jojo efekt nepřijde 🙂. Já s prodietixem shodila 20kg a následně už podle sebe jako lowcarb dalších 14kg a váhu si již přes půlrok udržuju 🙂. Jediný k čemu jsem se nevrátila je pečivo a vysokosacharidové přílohy. Jak se říká, když je příjem, musí být výdej, dnes už mám i svůj cheatday, kdy si objednáme s manželem 45cm pizzu, nebo kebab a mlaskame si, ale druhý den jdu túru života 😀.. Ale stojí mi to za to... Ale byla k tomuto dlouhá cesta 🤷‍♂️🤗.. Navíc máme v plánu dalšího prcka, kdy jsem řekla, že se nebudu omezovat, takže počítám, že se k prodietixu jednou znovu vrátím, ale už prostě vím, co mě nakopne a o tom to je 🙂.

merope
14. lis 2019

Já bych jen upozornila, že je dobré dávat si pozor na celkový zdravotní stav - mně stačil proteinový prášek místo snídaně a nevím, zda tedy za to mohl on, mohlo to mít více faktorů, ale skončila jsem neskutečně osypaná na dalších asi 14 dní (pořád se to vracelo) a náhodou jsem zrovna byla na krevních testech a zjistila, že problém je od jater.

A kamarádka držela nějakou ketodietu asi rok nebo dva a jakmile s ní skončila, tak nabrala víc než co s ní shodila.