Hubnutí a povídání

foogy
5. lis 2014

Ahoj holky!! Chci zhubnout a hledám další nadšence, kteří do toho půjdou se mnou, se kterými se budeme navzájem hecovat a podporovat.

smisekivuska
7. lis 2014

Tak já se taky moc ráda přidám. Přece jenom je lepší vědět, že jsem to na sebe někomu práskla 🙂

janulkav
8. lis 2014

Tak jsem si zkusila psát jídelníček do na stop.....a paradoxně jsem zjistila že jím docela málo a navíc uplně špatně ( snídani skoro vůbec pak oběd , potom když přide manžel z práce tak s ním kolem 17 a večer když děti konečně spí tak se dorážím tím na co dosáhnu....

jitta
8. lis 2014

@janulkav Tak to je opravdu málo, já fakt dodžuju 5 jídel denně , snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře

kamilka2525
8. lis 2014

@evikj33 - vdaka za link na ,, vracím se do formy ,, od CANDLEMANIA , je to skvelý , inšpirujúci album

evikj33
9. lis 2014

@kamilka2525 Není zač,od toho to tu přece máme 😀

lucihu
9. lis 2014

Ahoj holky, taky bych se rada pridala🙂. Ja uz se teda hodne snazim a za 5 mesicu mam dole 7 kg! Vazne to jde, chce to jen pochopit spravny stravovani a cvicit jsem teda zacala, az minuly tyden a je to taky hned znat.

evikj33
9. lis 2014

@pavlinaoo Tak jsem konečně našla něco čemu rozumím i já 😀 Snad se do toho dostanu a nepodrbu si koleno(operované). Díky 😉

https://www.youtube.com/watch?v=I5JqLnjh1vg
cbabu
9. lis 2014

@evikj33 nemusíš vařit nic extra chce to zjistit kolik kj bys měla denně a pak uz to jen rozpocitat vesměs můžeš vše jen to správně skombinovat a ve správném množství 🙂

cbabu
9. lis 2014

Holky ráda bych se přidala, i kdyz se snažíme o druhatko nemění to nic na tom ze chci zhubnout, 2013 jsem byla v kurzu STOB - velmi dobrá věc, za měsíc a půl jsem zdravě shodila 7 kg tuku jenže pak.jsem si.v půli kurzu ( cely 3 měsíce) zlomila nohu tak se to zastavilo :-\,loni na podzim jsem se dala na cvičení ovšem opět problém - tromboza :-\ takže výpadek.na delší dobu, nijak nepribiram ale ani nehubnu ,,prej nemám čas,, ovšem jen vymluva. Takže všem které jste se do toho obuli preji hodně štěstí, hodně zdravě shozenych kil a hlavně PEVNOU VŮLI 😉

foogy
autor
10. lis 2014

Holky, parada, je nas dost. Zitra zalozim novou diskuzi - soukromou a rozjedeme to. Bude to hezke datum na zapamatovani 🙂.
Dneska jsem cetla v Ona dnes, ze je dobre zacit na podzim, ze se pres Vanoce tolik nepribere, protoze ma clovek v zive pameti tu drinu, hihi.
A ja dodavam, ze i stazeny zaludek 🙂

foogy
autor
10. lis 2014

Holky a ujala byste se nektera tabulky? Ze bysme se zitra rano zvazily, zmerily, zapsaly do tabulky a pak dycky k 1. v mesici zmerit a z azit. Myslim, ze spoustu z nas to nakopne o to vic, kdyz to uvidi cerne na bilem.

netanel
10. lis 2014

@sulemina to nevím. Tak určitě je to lepší než 90 nebo 100, to jo🙂 Ale měřím jen 168 cm, takže by mi pár kilo dolů jen prospělo.

medvedinka
10. lis 2014

Ahoj holky, známé i neznámé, mohu se k Vám taky přidat?

janulkav
10. lis 2014

@foogy tabulky se klidně ujmu ( jsem na to dost ujetá ) asi nějaká deformace z práce 🙂

foogy
autor
10. lis 2014

Janulkav To by bylo moc fajn!!!! Toz jsem zvedava, kdo se prida?

evikj33
10. lis 2014

Help mám dnes nějakou depku,jsem unavená a mám spoustu chutí,už 8.den držím dietu,snažím se vypustit pečivo a přílohy ,piju vodu a kafe(jen 1) bez cukru,jím 5 x denně,naposled kolem 18.h Ani tak nebojuji se sladkým jako jsem spíš na slané(brambůrky,tyčinky,oříšky..) za těch 8.dnů mám dole cca 4kg .Pokaždé když chystám jídlo sobě,automaticky i dětem,protože jak něco vemu chtějí taky..a jíst v klidu tak to fakt nevím kam děti po dobu jídla zavíráte 😖 jsem ráda když od jídla vstávám max 3x a někdy ani pořádně nedojím..to byl i můj hlavní problém.Jedla jsem v klidu ale až když děti šli spát,jinak bez šance(někdy max. oběd,teda pokud jdou spát)

janulkav
10. lis 2014

tak až zítra založíš soukromou skupinku tak každá z nás napíše (výšku , váhu , míru přes prsa , pas , boky , případně stehno - víc toho asi nemá cenu zbytečně by jsme se v tom pak ztrácely ) - aby bylo na čem ty úbytky porovnávat 🙂........já to pak sesumíruju večer do tabulky

mandala
10. lis 2014

Tak jsem si dala poslední sušenčičku a to jsem chtěla zítra upéct buchty. Ach jo, to nezvládnu ☹

foogy
autor
10. lis 2014

@mandala My zase byli u Mekace 😀 uchty u nas od zitra jenom zdrave podle Havlicka a spol.

luciesofi
10. lis 2014

Taky bych se ráda přidala 🙂

pavlinaoo
10. lis 2014

@evikj33 no u tohoto cvičení fakt změnu uvidíš. A kdo má víc kg, tím ta změna je viditelnější. Na kolena to náročné je..ale pokud bys dala bandáž, mohlo by to jít. Zásadní a hlavní věc je cvičit v botách!!!! Bez bot ani ránu. Jinak 4kg za 8dní je hooodně, máš dietu nějakou drastickou, ne? a tělu to nestačí a máš chutě. Ale nechci být chytrá, já je mám dnes totiž taky a snědla jsem asi 6 krupek a 2 mandarinky... 😀 😀 😀 😀

cbabu
10. lis 2014

@evikj33 pečivo a přílohy vynechávát nemůžeš taky jsou potřeba odpusť si je na večeři jinak můžeš 🙂 pokud se nestydis můžu vědět kg?

lucihu
10. lis 2014

Pečivo ano, ale jen celozrnné! 😉

lucihu
10. lis 2014
evikj33
10. lis 2014

@cbabu Stydím ale je to 96kg(teda bylo teď 91) na 165cm 😝 snídám občas chleba 1.malý krajíček(když nemám nic jiného) jinak knusp a nebo soj.rohlík. nemáme tu obchod,tak dle toho co manža nakoupí.Jako přílohu si dávám dušenou zeleninu většinou,dnes jsem udělala čočkový salát se zeleninou a ktomu jsem měla kousek králíka,a večer šopák.

hanule04
10. lis 2014

Ahoj taky bych se ráda přidala. Po druhým porodu mi zůstalo ještě 10kg a ráda bych se jich zbavila.

evikj33
10. lis 2014

Jsem už vážně marná,95 kg mělo být. 😅

helabella
10. lis 2014

Ahoj vespolek -- jsem hubnoucí stálice (bohužel 😠 😠 ), tak bych se k vám ráda opět přidala. Potřebuju pořádně nakopnout.

sulemina
10. lis 2014

dopracovala jsem se tam, že se stydím za své tělo, roky jsem měla při 163 cm 55-59 kg a dnes 80...podpora a poznatky by byly super

jitta
11. lis 2014

Dobré ránko, tak až @foogy hanka udělá soukromou skupinu, jdu do toho taky, váhu přidám, ale až zítra, je to týden co swe držím, tak to vezmu při jednom 😉
@helabella Helí ahoooj 😀