Hubnutí. Co vám opravdu pomohlo?

miarosa
13. led 2011

Ahoj holky neni to asi žádná nová otázka, ale i tak se chci zeptat co vám opravdu pomohlo na hubnutí? Nebo někaká známá, zvláštní dieta?
Děkuju všem předem za jakoukoliv radu 🙂

denikzaslouzilemamy
24. únor 2017

@victress Děkuji, ale já jsem prostě musela. Máma nemocná, všechno z obezity a já měla 95 kg, bála jsem se, že to taky přijde :-/ nevím, jak máš staré děti, ale já mám nejmladší doma 3 roky, minulý rok jí tedy byly dva. Cvičila jsem buď ráno a ona těch 45 minut seděla vedle pásu a hrála si a nebo odpoledne u televize na rotopedu. Všechno jde nějak vymyslet a paradoxně, dokud jsem cvičila, cítila jsem se lépe. Jak jsem přestala, začala jsem zase být unavená. Držím palce❤

helga20
24. únor 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

holky hubnu snad cely zivot, nekdy to jde nekdy min, bohuzel jsem zrovna v obdobi kdy to nejdes skoro vubec, mate nejaky tip jak rozhoupat hubnuti?

martinaatru
24. únor 2017

Žádné léky ani diety za mě nejsou trvalé. Za mě je trvalé zatnou zuby a makat společně s pravidelnou vyváženou stravou. Člověk si má život užívat , zkoušet chutě, mít z jídla radost i požitek ne se trýznit. Takže za mě žádná dieta , složit stravu a dodržovat makra a vynechat nezdravé tuky, umělý sacharidy vypustit a naučit se nesladit od toho tu je od pradávna ovoce a v neposlední řadě odbourat pšenici a nespat se moukou. Nic jinýho v tom nebylo a před těhu jsem sundala za 4 měsíce 24kg bez sportování na to jsem nějak sílu neměla, ale chodila jsem se psiskama :D Ono dieta ti pomůžu, ale pokud nebudeš dodržovat přesný tenhle stravovací režim a vrátíš se k normální - nezdravé stravě budeš mít nahoře 2x tolik. Po šestinedělí budu zase zvesela pokračovat už se moc těším až budu moci s miminkem vyběhnout 🙂

krealeaa
24. únor 2017
Uživatel krealeaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krealeaa.

@martinaatru 24 Kg... tak to je fakt hodně. Můžu se zeptat, jaká byla počáteční váha? Díky 🙂

martinaatru
24. únor 2017

No já měla šílených 118 kg, ale dodnes jsem na ně hrdá, kdybych se nedostala do týhle fáze, NIKDY bych neměla sílu ani odhodlání který mám teď. NIKDY bych nepoznala jak se člověk může krásně cítit když jí zdravě, že si nemusíš dát po obědě 20 aby jsi to nechutné těžké jídlo musela vstřebat. Měla jsem velkou motivaci a pořád mám, změna proběhla a jelikož jsem na udržovačce a jím pořád stejně, vím že ta změna je trvalá ikdyž ok přiznávám , občas ujíždím na zmrzlině :D Já šla během těch 4 měsíců dolu z velikosti 54-56 na velikost 44-46 takže rozdíl tam opravdu byl znát. Ale ty 4 měsíce dali mýmu životu nový rozměr a za mě jsem moc ráda, že jsem otěhotnila, budu mít po šestinedělí strašně moc času v tom pokračovat dál a posunout laťku víš. Zrovna když jsem otěhotnila tak jsem začala s během a byla jsem na tom docela dobře, tak to budeme muset pokořit znovu 😀 Mimochodem proto nechápu u ty kecy že se někdo nevejde už ve 3 měsíci do kalhot, mě už začíná pomalu přituhovat, ale pořád se do všeho vejdu a naštěstí mám mraky velkých hadrů který jsem nosila pár dní, tak třeba je využuju :D

krealeaa
24. únor 2017
Uživatel krealeaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krealeaa.

@martinaatru
Super, to je velká změna... 24 Kg to je fakt mazec 👍

martinaatru
24. únor 2017

Moc děkuju,ale zatím to jako úspěch neberu - snažím se jít za lepším zítřkem, po porodu, budu mít ještě co dělat, ale ono se to podá ikdyž do mýho cíle bude zbývat necelých 40 kg. Ono je důležité být motivovaná, když jsi tak to zvládneš. Mě nikdo nevěřil (zkoušela jsem to tolikrát a vždy to bylo horší - holt já s dietama nejsem kámoška :D ) , pak všichni koukali a teď mi zase všichni nevěří že zůstanu ve formě :D Ono když to začneš myslet vážně, tak ti jsou ty lidi ukradený a jdeš si jen za svým . Doufejme že to někoho nakopne a taky to zkusí - není to jen o tom mít pěknou postavu, ale celkově být zdravý , spokojený a svým dětem předat správný stravovací návyky. Nikdy nedopustím aby moje dítě bylo zvyklý na jídlo jako jsem byla zvyklá dříve já 🙂

berunda
24. únor 2017

Držela jsem léta nesmyslné diety, mléčnou koktejly,půl dne hladovky a říkání od zítřka dieta.Ale kila nešla dolů...
Teď mám jídelníček sestaveny od poradce, žádná věda. Prostě se ke štíhlosti projist!!!
Žádné sladkosti,jíst 5 denně. Stačí si pustit pár dílů jste to co jíte a pochopíte že nesmyslné dity jsou k ničemu.

berunda
24. únor 2017

A hlavně tím že jim pravidelně nemám velký hlad a nevyzeru celou lednici...

glimmer
24. únor 2017

mě hodně pomohlo, že jsem přestala jíst pečivo a přestala jsem pít coca-colu. Máme dva psy, takže denně nachodím tak 5-6 km na procházkách, buď před prací nebo po práci a během 3 měsíců jsem zhubla o 10kg, šlo to skoro samo, teď jsem se zasekla na 72 kg a nejde mi to moc dolů ... ale až bude lepší počasí, tak vytáhnu kolo, bude se víc venku a tak ...

majki636
25. únor 2017
Uživatel majki636 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od majki636.

@martinaatru Klobouk dolů! Perfektní práce!

janyssek29
5. dub 2017

ahoj , ja po porodu pribrala asi 15 kg a nemohla jsem je dát dlohodobe dolu , vzdycky jsem po urcite dobe nevydrzela nezrat a dostavil se jojo efekt. Nakonec jsem ze zoufalství vyplnila analyzu stavby tela a ukazalo se ,ze mam zpomaleny metabolismus a zanesené telo ruznymi toxiny,barvivy,konzervantami apod. Nakonec jsem vstoupila do programu flexi hubnutí . během prvního mesice jsem dala dolu 4 cm pres brisko a 1 kg. nyní už mám dole 27 cm a jsem na svý puvodní vaze pred tehotenstvím nyní je to už rok a cekame 2 mimčo,ale ted uz vim co po porodu budu delat z vahou 🙂
kouknete se a zkuste to taky : splnsisen.trvalehubnuti.cz/

my3vtom
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacicik
24. dub 2017

Ahoj holky, možná se někomu bude hodit 🙂 Našla jsem na YouTube super kanál fitnessky (je to i mamča malého chlapečka) a trenérky. Sleduji ji i na FB a je fakt dobrá, hlavně vše vysvětluje jednoduše. Kdo chce, tak mrkněte: https://www.youtube.com/channel/UCWIxZMiMY-tcLq...
Čau, Kačka

salot
28. dub 2017

@my3vtom Ano, taky hlasuju nejprve pro detox - rozumný detox. A přikládám další rady ohledně detoxu, taky od expertů - Havlíček, Slimáková aspol.: http://www.prodetox.cz/jarni-ocista-vyzivovi-ex... Myslím, že nejdůležitější je chtít to pro sebe ne pro ostatní a chtít to kvůli sobě ne kvůli váze. Četla jsem kdesi názor, že ženská není spokojená nikdy, ani když zhubne. Nejprve musí najít svoji spokojenost a pak může hubnout - a hlavně si váhu udrží. Mimochodem, jak to s těmi experty vidíte? Doplňuji úvodní otázku - co/kdo pomůže při hubnutí?

pekackova
28. dub 2017

Za mne nejlépe funguje high protein diet, ale je to fuška. Do toho silový trénink ve fitku a nějaké to kardio. Pak vyvážení jídelníček, s tím, že jednou týdně si dám nějakou prasárničku.

lenouch23
28. kvě 2017

Tak to já se chystám na tohle www.bodyexpress.cz . Nemá to některá z vás už vyzkoušené, že by mi napsala, jak to zhruba probíhá, abych věděla aspoń trošku, co od toho očekávat ? 🙂

elenapeterkova
26. čer 2017
Uživatel elenapeterkova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elenapeterkova.

Máte někdo zkušenosti s pomůckami na hubnutí? Něco jako tohle https://www.zdravi-sport.cz/formatovani-postavy/pomucky-pro-hubnuti/. Asi to bude k ničemu, ale pro jistotu se musím zeptat 🙂

dianee777
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luculi7
26. črc 2017

Ja měla při výšce 165 cm 97 kg... Vždycky jsem věděla že jsem taková oplacana, ale až jsem viděla fotky z dovolené tak jsem viděla jak moc :( no a pak jsem byla na gynde, měla jsem nějaký zdravotní problémy a doktor mi řekl, že pokud nezhubnu tak neotehotnim a odnesu to zdravotně. No a tak to začalo, potkala jsem člověka kterýmu budu do konce života vděčná a to jedné fitness trenerce, která i když je mladinka tak si toho spoustu prošla, vi co dělá, ma zkušenosti, udělala mi úžasnej jídelníček a 3-4 v týdnu se mnou cvičila. 🙂 teď máme dvouměsíčního chlapečka a ja otěhotněla s 65 kg, ted mam 85 tak mě ta cesta čeká znovu ale to nevadí, mam úžasnou pomocnici a tímto chci poděkovat martinka1996, diky za všechno co pro mne děláš!!! 🙂

shine2015
26. črc 2017

@luculi7 mužu se zeptat po tom prvním hubnuti jak dlouho to trvalo?? A když jsi měla 65 co kůže - hlavně břicho,neměla jsi vytahanou kůži?

marcellia
26. črc 2017

Mně zabírá jen a jen pohyb. Je to blbý,ale je to tak. Nemám ráda běh,ale už jsem v tom,tak pokračuji,a už to na sobě cítím,a stačí klidně 25 min, párkrát do týdne. A přidala fitko. Ale časově moc nestíhám,tak nevím,kam až to dotáhnu.

luculi7
26. črc 2017

@shine2015 trvalo to rok a 4 měsíce, nee právě že ne, mela jsem z toho ale hroznej strach, takže jsme hubnutí pohlídali aby to nešlo moc rychle a do toho silový trénink aby se tělo zpevnilo😊

martinka1996
25. zář 2017

@luculi7 jeee ty jsi zlatá, děkuji moc🙂 ani nevíš jak ta pochvala potěší 😊 Ale byla to hlavně Tvoje dřina a tvoje práce, ja jen pomohla😊

pavlarabalova
26. říj 2017
Uživatel pavlarabalova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od pavlarabalova.

Nechala jsem si sestavit jídelníček a tréninkový plán na www.skveletelo.cz a jsem nadmíru spokojená. Začínala jsem na 80kg a nyní mám po 3 měsících o 15kg dole 🙂

almatulova
27. říj 2017
Uživatel almatulova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od almatulova.

Ahoj, mně osobně vždycky pomohlo si jídlo nakrabičkovat a hlídat si kj, jednoduše jsem si spočítala kolik kj mám mýt ke své váze a výšce a o něco jsem to ponížila. Jídlo jsem si plánovala dopředu a hodně jsem zapojila ovoce a zeleninu. Je jasné, že to šlo asi o něco pomaleji, než při nějaké drastické dietě, ale já byla ráda, že to šlo vůbec a nezhuntovala jsem si žaludek. 🙂 Asi záleží na úhlu pohledu. Já mám dole za 2 měsíce 6 kg a jsem spokojená. 🙂

tommyh
13. pro 2017

Ahojte, najlepšie skúsenosti mám s Regenorom, v madarsku vynálezca reflexolog dostal geniovu cenu za prípravok, detoxikuje telo a vedlajsí účinok je chudnutie. Treba variť na masti, jeme chutné tradičné jedlá. U nás v dedine to už robí každý tretí človek s veľkou úspešnosťou. Mne a mojej rodine pomáhala jedna zlatá baba trénerka. Jej fb stránka je chudnemebezhladovania. Tam sú aj výsledky pred a po fotky. Každému pomože zadarmo pri kúre. Kludne sa jej ozvite. Dobre je ked máte niekoho kto pomáha. Ona vám pošle všetky pravidlá čo treba dodržiavať aby to fungovalo a aj recepty. Nekupujte z web shopov ona Vám vysvetlí ako môžete objednávať z oficiálnej stránky najlacnejšie. Moja kamarátka za rok schudla 60 kg. Povodne mala 150 kg.

ali12
18. pro 2017

Mně pomohlo intuitivní stravování, k tomu jsem se ale dostala až před vegnaství. Jelikož je veganská strava málo tučná, hubne se po ní. Nemusíš měnit ani porce a sladké taky ne. Já jsem osobně jedla všechno stejně, akorát vegansky a sama se mně upravila váha a pak i chutě. Teď jsem se dostala k intutitivnímu stravování. Tady je to docela dobře vysvětlený http://www.openminded.cz/home/intuitivni-strava... 🙂)) Myslím, že moc nemají smysl nějaký diety, mně to aspoň nikdy nevydrželo a rozhodila jsem si metabolismus a celý trávení:(

bumbrlik7
19. pro 2017

Se zájmem si čtu tuto stránku od paní doktorky - o novém léku na hubnutí. Je ale na předpis.

https://goo.gl/3ahvi6

vrana80
19. pro 2017

Upravit stravu, mne pomaha ked vylucim hlavne sacharidy a muku samozrejme a vecer polievky zeleninove.