Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

innael
27. kvě 2013

Já jsem dneska zkusila udělat celerový hranolky tak, že jsem nejdřív čtvrtku celeru uvařila v papiňáku a pak nakrájela na hranolky a osmažila na pánvi. Bylo to hned. Ale na tom plechu nasucho to taky zkusím, dělávala jsem tak normální hranolky.

dludli
autor
27. kvě 2013

vcera jsem sezrala vecer zmrzlinu s vajecnakem....uaaaa

ja schodila nejvic prvnim detoxem, to jsem drzela temer stoprocentne ale vsechny dalsi uz flakam, bohuzel. Zitra zacnem posledni tyden, tedy spis ja, mam v planu si na zaver dal navic prvni tyden detoxu, tak nejak uchlacholit spatne svedomi kvuli mlsani 🙂

dludli
autor
27. kvě 2013

@mates22 takze mas dole 10? Nebo ti to slo nahoru?

@innael nebyla z toho kase? Hm treba by to taky slo udelat celerovou kasi 🙂 hranolky v troube jsem jednou zkousela jen lehce zakapnute oleje, ale desne to trvalo, neoslovilo me to.

mates22
28. kvě 2013

@dludli kdepak, mezi detoxama jsem měla 3/4 roku a to jsem flákala, klasická česká strava, takže mi to vylezlo pěkně zase o pět nahoru ☹ . Teď ale po tom druhém jsem najela na havlíčka a cvičím a mám dole 12 kg i s tím prvním detoxem teda 🙂 ... a nekončím 😉

innael
28. kvě 2013

@dludli ne ne, nebyla z toho kaše, nechala jsem to v papiňáku jen 3 minutky 🙂 . Právě že v troubě (ale i na pánvi) to strašně dlouho trvá.

dludli
autor
29. kvě 2013

@mates22 a HAvlicka mas na miru delanuho nebo cosnasla na netu?

Ja mam trable se sladkym...z kraje i jako nahraza pomahalo dat si do kafe lzici medu,a le uz to nezabira...dneska jsem susila novou metodu, nacla jsem si po obede flasku vina 😀

No ja zacla chodit na ZUmbu, ale chtelo by to asi nejaky systematictejsi cviceni, Kamaradka zacal acvicit ka\dy den podle Jill Nevium jak dal, ze je to pry desne znama zenska, tak mozna jste o ni slyseni, na youtube ma sestavicky a kzady den da kamaradka pul hodky a pry vysledku uza. Ale ja si na to nedovedu najit ten prostor a hlavne me takove cviceni nebavi :-/

mates22
30. kvě 2013

@dludli nemám na míru, to jen že mi nevyhovovala ta dělenka, prostě sem to nedkázala dlouhodobě vydržet, tak se řídím tím havlíčkem, jídla se opakují, ale v podstatě je to o tom, jíst malé porce víckrát denně 🙂 a tuny zeleniny, jednou tejdně totální volno. Jím podle toho dva měsíce a zatím nemám problém, dokonce ani když sme měli oslavu, jedla sem zeleninu a vůbec mi to nevadilo. Sladký mi kupodivu nechybí, ale on tam má musli tyčky, musli s jogurtem, ovesný sušenky, takže v pohodě. Cvičím právě Jill Michaels (tak se jmenuje 😉 ), denně necelou půl hodinku, což se čas najít dá...ze začátku mě to nebavilo, ale teď jsem na tom skoro závislá, hned ráno přemýšlím, jaké cvíčo budu dneska mít 😀. Ale ono to sem vlastně už nepatří.....jen trochu, protože detoxem sem se nastartovala 😉

Držím všem palce

dludli
autor
30. kvě 2013

@mates22 jo tak to je presne ona 🙂 no ja na to nejsem na tohle, ale vim ze ono staci zacit a clovek pak uz naskoci a nejak jede. ALe nekdy je prave ten zacatek nejtezsi. CHce to to spravne odhodlani.
Kamaradka je z toho taky nadsena, a to vubec nikdy necvicila

mates22
30. kvě 2013

@dludli 😀 u mě to chtělo pořádně se naštvat sama na sebe 😉

pavlinaoo
6. čer 2013

@dludli a další ...ahoj holky, jdu si k vám pro radu. Co jsem pochopila, některé už to držíte po x-té...Chtěla bych se do toho detoxu taky pustit. Ne kvůli hubnutí..i když to je doprovodný projev. Ale spíš by mě zajímalo, kdyby člověk zhubnul třeba 3 kg, aby pak nevyletělo nahoru 5kg, rozumíte? děkuji

dludli
autor
6. čer 2013

@pavlinaoo no to je dnesne jednoduchy, nesmis se pak vratit k predchozim , vetsinou spatnym, stravovacim navykum...dieta muze byt sebezazracnejsi, ale jak zacnes pak jist zase normalne tak nepomuze nic... lepsi radu nemam 🙂

innael
7. čer 2013

@pavlinaoo ahoj, jj, přesně tak, jak píše dludli, jak by ses vrátila zpátky, tak je jasný, že nastane jojo efekt.

pavlinaoo
7. čer 2013

@dludli
@innael Jasné, to vím. Já jsem na normální váze, kdy nepotřebuji zbuhnout, ale rozhodně taky nechci nabrat...jestli mi rozumíte. Jím normálně, pětkrát denně. Někdy něco nezdravého, ale prostě ovoce, zelenina, luštěniny...vše normálně jím. Nevím, jestli se do toho pouštět. Láká mě tělo vyčistit...Někdo tu psal, že byl dost unavený. Já jsem ale zvyklá sportovat..to je další věc. Jak jste to měly vy? Byly jste unavené? Nebo v pohodě. Děkuji za rady..

innael
8. čer 2013

@pavlinaoo tak jestli nejíš nějak vyloženě nezdravě, tak bych se toho nebála. A co se týče sportu a únavy - u mě teda naopak, já jsem byla plná energie, cvičit jsem chodila 3x týdně a naprosto bez problémů 🙂. A vůbec mi není těžko, jako po dřívějším jídle.

vladka1
9. čer 2013

ahoj holky, ráda bych se k vám přidala...dnes mám první den 🙂
Jen bych se chtěla zeptat...zítra mám mít k obědu fazol.lusky...v receptu píše, že mám uvait celých 400g....tolik určitě nesním...můžu si dát méně?...
díky Vlaďka

innael
10. čer 2013

@vladka1 ahoj, no já to sním bez problémů, když k tomu není maso 😀 . Měla bys jíst, jak píše AM, do maximálního pocitu nasycení, takže podle toho, jak to Ty cítíš, když Ti bude stačit míň, tak by to asi neměl být problém. Tak vydrž 🙂 .

vladka1
11. čer 2013

@innael snažím se odolávat sladkému, ....jen se ještě zeptám...cuketa, dá se něčím nahradit? V zimě přece cuketa není k mání a i teď ji v obchodě nemůžu sehnat...

innael
12. čer 2013

@vladka1 tak to já v detoxu naštěstí vůbec chutě na sladký nemám a to je u mě co říct 😀 😀 . Asi je to fakt vyvážený. A co se týče cukety, tak by šel použít snad lilek. U nás v Lidlu ji maj celoročně, ale už přes měsíc tam nemaj řepu, vymizel i med (maj jen drahej), no není to jednoduchý 😖

sisus
31. črc 2013

ahoj holky, někdo kdo aktuálně začíná, či detoxuje? 🙂 já mám dnes druhý den...

sisus
3. srp 2013

nikdo? 😕
@innael @vladka1 holky, ještě detoxikujete, nebo už jste po? jak jste spokojené s výsledky? 🙂

innael
3. srp 2013

@sisus ahoj, já momentálně mám semafor, do detoxu půjdu nejdřív v říjnu, ale to ještě nevím, to si ještě rozmyslím 😀 . Úbytky jsem měla malý, ale já jsem nezačínala s nějak velkou váhou, takže i tak jsem spokojená.

sisus
3. srp 2013

@innael ahoj, a jak se ti daří dodržovat semafor? jde to? a detox jsi dodržovala přesně podle rozpisu, i recepty, nebo sis něco upravila? já jsem dnes 5. den, zatím to jde, ale některé recepty si upravuju, tak snad to neva.. jako nepřidávám si tam nic co by tam nemělo být, jen třeba zvolím jinou tepelnou úpravu a jiné koření 😕 a řepový salát jsem si teda udělala podle sebe, s tou okurkou, mrkví a hráškem mi to nejede 😅

vladka1
3. srp 2013

@sisus ahoj, já jsem hřešila 😖 , nicméně...váhové úbytky jsem radikální nezaznamenala, ale zmenšilo se mi viditelně břicho a hlavně.....cítím se skvěle. Začnu od nuly až v září....Musím vařit pro synka...nemám vůli neochutnávat a nedojídat po něm 😒 ...držím palce, myslím, že to stojí za to to dodržet

sisus
3. srp 2013

@vladka1 ahoj, děkuji, budu se snažit, zatím mi to velké problémy nedělá a je fakt, že i jídla mi celkem chutnají, není to nic co by se nedalo vůbec pozřít 😀 jinak pro malou a manžu taky vařím a někdy si musím uvědomit, že to není moje jídlo, hlavně při dochucování, krmení a zkoušení, jestli to není moc horké 😅
jinak mám pocit, že jsem taky trochu "splaskla", váhu nemám, tak se můžu zvážit až u tchýně příští týden a míry jsem si taky nezapsala těsně před detoxem, měžila jsem se asi před dvěmi měsíci, tak se budu orientovat podle toho.. ale zatím se neměřím, nechci si to znechutit a kdo by čekal výsledky už po 5 dnech, že? 😀 hlavní je, že se taky cítím super, energie na rozdávání, teda zjistili mi i zvýšené množství železa v krvi, tak nevím jestli je to tím, nebo tím detoxem 😅

innael
3. srp 2013

@sisus taky jsem si ty recepty upravila podle sebe - tak, abych nic neporušila. Člověk si to musí vychytat tak, aby mu to chutnalo a ne aby se trápil 🙂 .
A semafor je už v pohodě, nejedu podle rozpisu na ty 3 měsíce, ale sestavuju si to podle sebe, podle toho, na co mám chuť a podle toho, co mám doma. Ten rozpis se mi zdá hodně zavazující, ale chápu, že někomu to tak vyhovuje.

innael
3. srp 2013

Ani se měřit nemusíš, to poznáš na oblečení 🙂

sisus
3. srp 2013

@ innael a co ta brynza s bílky? to je jediné jídlo, které nahrazuju, brynzu miluju, ale nedovedu si to s těmi bílky představit 😅 😕

sisus
3. srp 2013

no mám jedny džíny, které jsem před dovolenou krásně zapla a po měsíci u maminky a soustavného přežírání už ne 😒 to je právě důvod proč jsem začala.. takže pokud je zas zapnu v pohodě, tak budu spokojená 😀

innael
3. srp 2013

Určitě je zase zapneš a co víc, budou na Tobě plandat 😀 . Tu brynzu s bílky mám moc ráda.

sisus
3. srp 2013

😀 tak to bych ráda 😀