• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí podle Antonie Mačingové

7. července 2014 
@hlavinka pokud jde o hluk, já si snídani z prvního týdne dělala vždy večer a dávala do krabičky, abych se s tím ráno nemusela patlat :slight_smile:

Dneska mám k večeři řepu, ořechy a sušené švestky.. zvláštní kombinace..
Holky, taky jste toho boršče měly hrozně moc?? Já ho dělala včera a to byl fakt plnej velikej hrnec...
28. kvě 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fwllo jo, to mne taky napadlo, ale u mne by to bylo tak, ze bych se s tim strouhala uz nekdy ve 4 nebo nejlepe v poledne. Mam dve deti a skoro cely den jsme venku, krome obeda a vecera. A jak prijdeme, je to hekticke:frowning2:
Nicmene mam ten problem s tim, ze je mi potom spatne:frowning2: Nemuzu to na lacno.
28. kvě 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlavinka to by problém asi nebyl, já si jídlo do práce připravuji v šest večer.. Horší je to, že to tvůj žaludek neunese :frowning2: Mně bylo špatně tři dny před detoxem-kdy jsem začala opravdu hodně pít.. jak kdybych měla v břiše kámen.. Musela jsem si to rozložit do celého dne a pak už bylo dobře..
On v tom jídelníčku ten jogurt potom je, zrovna dneska jsem ho snídala.. Ale pro začátek jsem musela mít tu mrkev-jablko a snědla jsem toho hodně.. Myslela jsem si, že mi jogurt k snídani nebude stačit.. ale opravdu vydržím až do oběda..
28. kvě 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fwllo no, zkusim to, ale nevim kdy.
ja mam teda hlad furt, ale s tim pry taky problem nebyl u tech holek - proste si daly to, co tam psala (myslim jogurt orechy a med nebo tak neco?)
Mimochodem - skorice je celkem projimava! Zkousela jsem si ji davat do musli a ty dny, kdy jsem ji tam mela, jsem nemela problem se zachodem :slight_smile: (coz je radost, kdyz clovek trpi na zacpu :grinning: :sweat_smile: )
28. kvě 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlavinka dopoledne na hlad sušené švestky a ořechy a odpoledne jogurt,ořechy,med.. On celý ten detox je projímavý :grinning: Mačingová na to v knížce upozorňuje..
28. kvě 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz mam nastrouhano, byly jsme doma, Adelka je nemocna, takze neni takovy fofr...

Pritom ale jablko a mrkev se dava kdyz je clovek po prujmu a potrebuje zastavit....

no, susene svestky teda doma nemam, zapomnela jsem na ne. navic je teda moc nemusim:frowning2: ale mandle si dam a k tomu treba zase jablko...ale mozna hlad mit nebudu
28. kvě 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hlavinka :grinning: , tak dneska teda zrovna sem měla chut na sladký neskutečnou, med jako absolutně nezabíral, myslím, že už si na něj tělo zvyklo a nebere ho jako sladkost, dala sem si dopo banán, jinak bych se snad zbláznila, do toho si malej rozbil hlavu, takže i na nervíky to šlo - mimo plán, ale tak je tam, že se může i ovoce, tak snad to není takovej prohřešek. Jinak mi mrkev a řepa lezou už i ušima, těším se na zejtra na kuře, ale musím si ho udělat dneska a sníst studený, což mě mrzí, že to zrovna vyšlo takhle blbě, když máme běhání po doktorech :frowning2: .
28. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fwllo tak ta tvoje dnešní večeře - příště to nedám, bylo mi z toho fakt blbě, radši dám později jogurt, šoupnu si švestky a ořechy do něj a večeři vynechám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem začla detox podle Mačingové a dneska mám na večeři řwpu a moc mi chutná. Jediné coo mi nejelo, tak je boršč. A já už slavím úspěchy a díky tomotu detoxu jsem již zhubla 5 kg :grinning:
28. kvě 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zofinecka kolikátý jsi den? ... to jen abych mohla tiše závidět, že mě to tak rychle dolů nejde i přes maximální dosciplínovanost :slight_smile: :grinning: a jinak gartuluju :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mates22 souhlasím, první jídlo, které jsem nedojedla.. Husí kůže a zježené chloupky na rukách.. Fujtajbl..místo toho příště radši boršč nebo cokoliv jiného..
28. kvě 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, mám za sebou první den...zatím v poho, kolik se má vypít té vody??
28. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacab nějak 18. den asi :grinning:
@discreet 2 - 3 l za den
28. kvě 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka hm.... tak to si můži nechat zdát... ale co, lepší něco než nic a když mě to jde dolů pomaleji, třeba to bude mít větší stabilitu :slight_smile: .. no uznejte, nějak se utěšit musím :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacab tímhle se utěšuju taky :slight_smile: dneska jsem 11.den a včera bylo dole kilo a půl.. ať už se to rozjede :grinning:
28. kvě 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosim vas, co se smi pit? Jen voda (prevarena?) Vodu jsem nasla, doporuceni ohledne vincentky taky, ale pak tam nekde je zminka o vode s peprem? A to teda nevim nevim. Diky za radu
29. kvě 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz chapu, proc rika dejte si medu, kolik chcete - protoze ty vlassky orechy jsou teda pekne horky. clovek by to nerekl.
A pevne doufam, ze mi nebude blbe!
29. kvě 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi spatne nebylo, hura. ale ani jsem tu porci nesnedla - byla 1 jablko, 1 mrkev a zbytek.
A pri jidle jsem teda mela pocit, ze mne zacina bolet hlava, tim medem a orechy...
akorat jsem teda zvedava, jak to udelam o vikendu, kdyz jedeme pryc :frowning2: no, nejak to prizpusobim:slight_smile:
29. kvě 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacab tak gratuluju !!!

@hlavinka ja varim na druhy den vecer po desate, driv neni kdy, kdyz mam pocit ze bych rusila robotem strouham rucne na struhadle....
voda s citronem muze byt ta nam funguje nejlip

@kacab jaks delala repu s tunakem? NAvod jsem nenasla
29. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Tak to máš super úspěchy...

Holky já dneska nedala ty fazolky, nemám je ráda sama o sobě, ale s česnekem a skořicí, obrátil se mi žaludek... jsou myslím ještě za 2 dny, tak jim dám druhý pokus a už teď se těším na jogurt :grinning:
Jinak chutě nemám, v pátek jsem chtěla jít slavit den dětí a na pizzu, ale asi nebudu dráždit sama sebe :wink:
29. kvě 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dludli jo, vodu s citronem tu jo, tu mam rada a popijim...

no, ja teda fazolky vypustim, nemam je rada. udelam misto toho jinou zeleninu, asi cuketu. A taky nevim, co budu delat v celerovym tydnu:frowning2: ten vazne nesnesu.
29. kvě 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@discreet me prijde ze na nektery veci si musi clovek zvyknout ja nemohla fazolky ani citit a ted po 2 tydnech jsem jich udelala jen par aby bylo povinosti ucineno za dost tak nejak a s M jsme se o ne pretahovali :grinning:
29. kvě 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, než fazolky úplně zatratíte, dejte jim ještě šanci a zkuste je s cibulí místo s česnekem, myslím, že je lepší vyměnit cibuli za česnek než to celý prohodit s jiným jídlem. já si je takhle dobrovolně dělám i v semaforu a přitom v detoxu jsem velmi trpěla, když jsem je měla na programu. Jsou fakt úplně jiný. A nebo zkuste koupit jinou značku, prý jsou v tom rozdíly.
29. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@innael no ja se na cibulku uz tesim :slight_smile: jak jsem psala ted posledne jsem na to kapla a vim uz jak na ne na potvurky

jinak mi asi nebudete verit ale na repe s tunakem jsem si fakt pochutnala!
29. kvě 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky musim rict ze me dnesa boli hlava a asi za to muze vcerejsek BYli jsme s detma v zabavnim parku cely den no takze dietka dostala trochu na frak a prijde mi ze jak zase jedu prresne detox boli me hlava a i na wc jsem casteji ...
29. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dludli můžu se zeptat, jak jsi dělala to kuře s celerem?? Kolik asi tak kuřecího masa?? Hlavně, že tam napíše čtvtku celeru, ale kolik masa nenapíše.. A když je to na dva dny za sebou, fakt nevím kolik toho udělat..
Já bych měla mít k večeři hráškovou polívku, ale mám v lednici boršč, tak si prohodím dnešní a zítřejší večeři..
29. kvě 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fwllo cim vic tim lip pise jezte do uplneho pocitu nasyceni tak u masa se toho drzim fakt ! :slight_smile: delam to pro nas oba s manzou, takze pro kazdeho dva rizky prsni a celeru dam pulku tim padem.

dneska mame kruti prsa v orechach, tak orechy jsme vynechali a sedli jsme si pekne venku ke grilu... :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fwllo já měla to kuře s celerem dneska, udělala sem od oka - 3 větší prsní řízky + 7/4 velkýho celeru, zapomněla sem to namarinovat, tak jsem kari šoupla přímo do hmoty a moc sem si pochutnala, k tomu ještě tu zeleninu, fakt mňam - mám ještě i na zítra a ještě jsem dala do mrazáku asi 4 placky
29. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@discreet já teda je restuju s česnekem, bez skořice...poprvé sem to udělala podle toho receptu a teda sem to nedala, letělo to ddo koše, ale restovaný dobrý, no dobrý- jedlý, kupuju teda bonduel............
29. kvě 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek