• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí pro holky, které chtějí shodit aspoň 20 kg

29. března 2017 
Ahoj holky, jak už jsem psala, mě pomohlo toto www.idealni.trvalehubnuti.cz/ast
Pani mi vše krásně vysvětlila, zodpověděla všechny mé dotazy a mnoho mě naučila, hubnula jsem zdravě a držím si to stále :slight_smile: a šlo o 18kg milé dámy :slight_smile:
1. únor 2016 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anonymka331 ja se hlasim :slight_smile: ale musim nejdriv porodit :slight_smile: , z aktualni hmotnosti potrebuju dat dolu 25, uvidime, kolik necham v porodnici, doufam, ze alespon tak 6-7
1. únor 2016 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axlaranda taky začnu po porodu :slight_smile: Před tím jsem stihla zhubnout 16kg a i tohle těhotenství je mnohem lepší, když mám menší hmotnost a větší fyzičku. Přála bych si, abych šla rodit maximálně s 90kg (první jsem šla rodit s 99,5kg). Ideálně bych se pak chtěla dostat a držet se na 60-65kg (mám 174cm). Ale hrozně mě těší, že 10 týdnů před porodem stále můžu nosit džíny, které jsem neoblékla ještě půl roku po prvním porodu (a musím mít pořád ještě i pásek).
2. únor 2016 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcii84 kolik te to stalo?
2. únor 2016 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axlaranda to už máš za pár, tak na mě mysli a pak dej vědět :slight_smile: budeme se podporovat :grinning:
2. únor 2016 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anonymka331 tak jo, dam!
2. únor 2016 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tria002 za ten výsledek je to zadarmo bych řekla :slight_smile:
2. únor 2016 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě hodně pomohla Paleo dieta. Není to drastické, jen se držíš pár bodů. Hodně se mi ulevilo, jak se zažíváním, tak s váhou. Hážu vám sem pro info odkaz na kurz, snad vám to taky pomůže: https://www.vimvic.cz/kurz/jak-na-paleo-dietu. :slight_smile:
9. únor 2016 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, marně hledám skupinu, která by byla aktivní, a ve které bychom se intenzivně podporovaly na cestě za vysněnou postavou....Rozproudíme tuto skupinu?
20. únor 2016 v 09:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline já čekám jen na porod a pak už začnu :slight_smile:
20. únor 2016 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už čekat nemusím, potřebuju dát dolů 15 kg ale ideálně 20 kg abych byla tam co před dětma. U mě je největší problém jídlo, teda spíš sladké .... sušenky, čoko piškoty atd.
20. únor 2016 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. únor 2016 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Únavu a stres řeším sladkým :'( vím, že je to špatně, ale častokrát se neovládnu a děti mají doma pořád nějaké mlsky :(
20. únor 2016 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já začala tento týden :slight_smile:. Ráda bych se přidala.
20. únor 2016 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pe.martina tak to zkusíme spolu? já potřebuji dát dolů ještě 20 kg...6 už dole mám.. Právě nyní mluvíš s největším čokoládovým závislákem, co kdy po této planetě chodil..... čokolády ty velké milky jsem pomalu ani nekousala...zajížděly do mě jak platební karta do bankomatu...:o)...jenže pak se chutě změnily.....a byla jsem brambůrko žrout.... byla jsme jimi posedlá.....nyní už mě neláká ani jedno ani druhé......zjistili mi mikoplazmozu a brala jsem tři týdny antibiotika......od té doby mě žádné tyto neřesti nelákají a mohla jsem se pustit do hubnutí...:o))
20. únor 2016 v 11:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pe.martina
@rosalline
@hakanka ja zacala, mam dole dve kila, nic moc..ale pridam se rada.
20. únor 2016 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78marcela @hakanka tak to mám obrovskou radost. Navrhla bych nám takovou tabulku a každý týden bychom zapisovaly pokroky, co vy na to?
20. únor 2016 v 11:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline kdyz me se nechce psat vychozi vaha:wink: ubytky jo:wink: ale ta vaha je katasteofa a za tu ses tydim..obzvlast tady verejne
20. únor 2016 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela....tak ty budeš tedy dávat jen úbytky..:o)
20. únor 2016 v 11:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rosalline ok. A jakou dietu budes drzet?
20. únor 2016 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohlo by to vypadat nějak takto a každý by se vždy uvedl, co by chtěl.....důležité je, že bychom chtěly vidět pokroky...atd..:o))))))))))))
20. únor 2016 v 11:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78marcela pravidelně jíst menší porce, snažit se zdravě ...a každý den cvičit s Jillian Michaels....taky jsem si stáhla Shauna Thomsona....
20. únor 2016 v 11:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline tak ta je vymakana:wink:
20. únor 2016 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak půjdeme do toho? :o)))..půjdeme, viď?...jaké ty máš hříchy, co se jídla a sportu týče?
20. únor 2016 ve 12:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam domaci krabickovou dietu. Jedu podle toho. Kdysi se mi podarilo podle ni neco zhubnout. Mensi porce pravidelne, hodne zeleniny..coz je fajn.
Ja jsem taky zavislak na cokolade, to mam od tehotenstvi a po porodu to jeste zesililo, ta moje zavislost.
No, je potreba s tim neco udelat.
20. únor 2016 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline
@78marcela určitě se do toho s váma vrhnu ;) vynechám sladké a najedu "dietu" bez příloh. Maso, ryby, zelenina - čerstvá i tepel.upravená. Zkusím omezit mlíko a mléčné výrobky - ty mám dost ráda, tak snad se ovládnu. Cvičím zatím kvůli bolavým zádům to Core cvičení, ale asi bych potřebovala dohled od odborníka jestli to dělám správně :slight_smile:
Míry jdu zjistit ..... Ikdyž nevím jestli je chci vedět :astonished:
20. únor 2016 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline co se jidla tyce, tak vsechny hrichy:wink: co se sportu tyce, tak zadny hrichy nemam, pac nevim, co to je:grinning:
20. únor 2016 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina mlecny vyrobky vynechavat nemusis. Bily jogurt a tvaroh se primo doporucuje
20. únor 2016 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela
@rosalline a chodím s kočárkem a nwchávám si to měřit tou aplikací Endomondo. To je taky dobrý ....podle tel.čísla si tam můžeš přidat přátele a ti pak můžou kouknout cos ušla nebo cvičila ;)
20. únor 2016 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...tak super....@pe.martina přidám tě do tabulky....zítra ráno se tedy zvažme, změřme a kdo bude chtít uvést míry do tabulky a nebude mu proti srsti, že budou uvedené veřejně, tak mi je napište do zprávy....... a nebo můžeme pak udělat uzavřenou skupinu....kde si to budeme zveřejňovat.....jak budeme chtít....
20. únor 2016 ve 12:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek