Hubnutí pro holky, které chtějí shodit aspoň 20 kg

ratatooy
5. dub 2014

Ahoj,sice je tu halda diskuzí pro hubňulky ale.....malokdy narazím na nekoho kdo chce zhubnout aspon 20..30kg i víc,,většina chce z 50kg hubnout na 48kg 😅 proto zakládám novou diskuzi aby jsme se mhly mi velké holky podpořit a poradit,ja osobně mám skušeností plno,po prvním ditěti sem shodila 12kg,upozornuju že to nebyli těhoteská kila po těhu mi nikdy nezustalo ani deko,a ted se do toho pouštím znovu po druhem těhotenství.takže hubnutí a sportu zdar 🙂

janinka96
24. dub 2016

Já jsem slyšela, že hodně pomáhá paleo "dieta". Nejen že člověk zhubne, ale má i víc energie a líp se soustředí - to je příjemný bonus. 🙂. Našla jsem plno článků na internetu, knížky, dokonce i online kurz Jak na paleo dietu.

lenquita
24. dub 2016

Ahoj, hubne tu někdo na Metabolic balance?
Já ji mam ne cele 3 týdny, mam dole 6 kg, ale počáteční váha vysoka. ...

pt1981
24. dub 2016

@lenquita ahoj, ja vubec nevim, ocse jedna... Je to dieta nebo cviceni? Muzes trochu priblizit? Me to prijde silene moc kilo, za tak kratkou dobu... Nebude pak nasledovat jojo efekt?

kacenka1111
24. dub 2016

@lenquita vypada to dobre, ale odrazuje me nutnost jit do jejich programu nebo poradce...nejde to nastudovat z domu?

lenquita
24. dub 2016

No je to individuální program na míru dle výsledků krve, věku, hmotnosti. Hezky o tom mluvila paní Mikulandova v Show Jana Krause. Pro me to byl impuls začít něco dělat jinak. Jde v podstatě o úpravu metabolismu a hubnutí je vedlejší efekt.
Podstata je, že jsou intervaly mezi jednotlivými jídly 5 hodin.

kimbori
24. črc 2016

AHOJ! Ráda bych shodila alespon 20kilo...ani tak nebudu na své ideální váze, ale stačilo by mi to. S váhou bojuju od narození, takže postavu modelky si na sobě ani neumím představit. Mám na Vás otázku. Mám tříletého syna a plánujeme další miminko. Já se ale moc bojím že se svou váhou teď cca 125kg mi hrozí spousta komplikací ☹ . Při prvním těhu jsem měla o 10kilo míň. Jaká byla Vaše max váha v těhotenství? Díky za odpovědi 🙂

maminkazdenicka
24. črc 2016

@kimbori já šla k porodu se 130 kg - přibrala jsem v těhu 25 kg

kimbori
24. črc 2016

@maminkazdenicka a vsechno probehlo v poradku ? Nevím co se se mnou děje, s myšlenkou druhého dítěte mě popadla strašná spousta obav....

maminkazdenicka
24. črc 2016

@kimbori doktor nebyl rád, nechal mě před porodem na pár dní hospitalizovat - bál se preeklampsie, ale nic se neprokázalo. Jinak už bych po druhé nerada šla rodit s takovou váhou, tak snad se při druhém povede míň kg. 🙂

adelnsn
26. črc 2016

Ahojky maminky a všichni.Nemáte náhodou nějakou soukromnou skupinku?Potřebuji zhubnout 35kg a to i tak budu mít nadváhu...jsem zoufalá díky moc

pt1981
26. črc 2016

@adelnsn ahojky, mame soukromou skupinku Zhubnout 40kg a vice, ale vyzadujeme aktivitu v prispevcich... Pokud chces, oznacim tu holky - spravkyne, aby te pridaly

adelnsn
26. črc 2016

@pt1981 ano prosím

pt1981
26. črc 2016

@adelnsn holky, budte tak hodne 🙂 . Mame dalsiho clena 🙂 . @lucka_zaoralova, @effka84

kimbori
26. črc 2016

@pt1981 mohla bych taky poprosim o vstup do skupinky ? Díky

pt1981
26. črc 2016

@kimbori ahoj, poprosim holky 🙂 . Devcatka, jeste dalsi duse @lucka_zaoralova, @effka84, dekuju

evilene22
31. črc 2016

Ahoj mamky.. děvčata.. dámy... jsem 7 týdnu po porodu mě prvorozené princezny.. nekojím..a taky se na sebe nemůžu podívat do zrcadla. Chci zhubnout alespoň 20kg...! Před 14 dny jsem začala s jídlem - vynechala jsem pečivo, přílohy.. vlastně jsem jedla převážně jen bílkoviny, zeleninu, lehce ovoce. Váha ukazuje o 2,8kg min... v čem je problém ? ... dá se zhubnout tolik kg bez pohybu? Upřímně.. momentálně na nějaký pohyb nemám ani pomyšlení, i když na procházky s kočárkem chodím denně, dostatek spánku, který je prý důležitý je s prckem a nočním krmením taky zatím tabu... navic od září jdu do práce (půl úvazek), nemyslim si teda ze bych mela ještě chuť jít na hodinu cvicit. Mate některá zkušenost? Výsledky s hubnutím bez cvičení, čisté s jídlem, ale tak hodně? Nebo je me snažen i marné?

pt1981
31. črc 2016

@evilene22 ahoj, za 14 dnu -3kg je naprosto ideal. Vic, nez 1,5kg tydne se nedoporucuje. Nase postava je prevazne o tom, co jime. Rozhodne nevynechavej sacharidy, pecivo a prilohy. To je blbost a casem te dozene vlci hlad.Pokud ale cvicis, jsi zpevnena a proste vypadas lip. Vytahla jsem rifle, co jsem nosila pred 11lety. Tehdy jsem necvicila a vazila o 6-7kg min, nez dnes. Tim, ze jsem vic vymakana mi sedi jako ulity, i kdyz vazim vic. Letos jsem se do cviceni pustila poprve. Nikdy me to nebavilo. Za 7mesicu muzu rict, ze cvicim rada a hlavne: delam to pro sebe...

zabka027
31. říj 2016

@pt1981 mohla bych poprosit také o přijetí do skupinky? Děkuji moc 🙂

pt1981
31. říj 2016

@zabka027 ahoj, ja nejsem spravkyne, ale poprosim devcatka, aby te pridala 🙂 . @gabulkam @ scorpionka @effka84

pt1981
31. říj 2016
scorpionka
31. říj 2016

@pt1981 koho chceš přidat? Dámu zabka027?

scorpionka
31. říj 2016

@zabka027 ty chceš do naší skupinky?

pt1981
31. říj 2016

@scorpionka ano, pani prosi o pridani 🙂

scorpionka
1. lis 2016

@pt1981 už sem ji přidala včera večer🙂

hel18
1. lis 2016

Ahoj holky. Prosim o pridani. Pred tehotenstvim s dvojcaty jsem mela 60kg . Delala jsem aktivne crossfit a drzela paleo. V tehotenstvi jsem pribrala 25kg. Ted 4 mesice po porodu mam stale 80 kg. A vsha se proste dolu nehne...

kathline
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
scorpionka
1. lis 2016

@hel18 kam chceš přidat k nám do skupiny?

hel18
1. lis 2016
zabka027
3. lis 2016

děkuji za přidání 🙂

crazyna88
21. lis 2016

@scorpionka Mohla bych taky poprosit o přidání? Děkuju 🙂