Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

myspule1
16. bře 2013

@lvicek2000 Jj na to jsem právě koukala, jak je o to opřená.. to bych musela dělat bez nich teda no... Protože jinak by mi tady pode mnou určitě explodovaly 🙂 . Hele v tomhle směru buď ráda, že tě nic neliská při skákání, je to fakt vopruz... Tak zatím ahoj 🙂

lvicek2000
16. bře 2013

@myspule1 Mně prdly i při normálním cviku, takže bacha 🙂 No při cvičení to výhoda je určitě. Při snaze mít pěkný dekolt nic moc 😉 Aspoň že těhotenství a kojení mi to dovolilo prožít mít prsa 😉 Dobrou

liss_durman
16. bře 2013

Holky, tak se hlásím po skončení shredu. Nechala jsem si to ještě týden rozležet, tak laxně jsem teď cvičila sem tam 1. level, pak jsem přemýšlela, co budu cvičit dál, takže jsem vyzkoušela Ripped in 30 1. level a pak Six week six pack a musím říct, že ten mě tedy úplně nadchnul. Po dnešním 6-packu jsem si uvědomila, že mi nějak vůbec nevyhovovala ta koncepce ve shredu (a v rippedu je to podobné), kdy člověk ví, že teď bude 2 minuty trpět 😀. Tady se mi líbí, že to tak hezky odsejpá, nejsou tam vyloženě strašáky a vůbec nějak moc nevnímám kardio (hlavně to nejsou ty hopsací cviky, ze kterejch mě bolely kolena). Prostě je to bezva. A taky konečně po cvičení cítím břicho 🙂 Takže se asi vydávám dobrým směrem. Dnes jsem si za to cvičení 6-pack ještě připojila takovej mix toho, co mi nevadilo ze shredu a ještě se docvičím, doufám, že to tak budu moci dělat často.
Jinak úbytky po shredu jsou, bohužel i přes prsa a ne nějak moc, ale jsem spokojená. Také co víc chtít, když nedodržuji žádný jídelníček 😉 Všem cvičivším držím pěsti! 😉

myspule1
17. bře 2013

😀 takže jsem si právě objednala činky... Pro jistotu jen 0,5kg 🙂

lvicek2000
17. bře 2013

@liss_durman Taky chci po Shred najet na 6 weeks 6pack, jsem na to celkem zvědavá

lvicek2000
17. bře 2013

@myspule1 Tak to je závazný krok, ted už nebudeš moct s cvičením nikdy přestat 😉

myspule1
17. bře 2013

@lvicek2000 v to pevně doufám, potřebuju to jako sůl .-)

pajusa
17. bře 2013

děvčata zdravím, pročítala jsem vás tady a dneska jsem cvičila teprve druhý den 1. level shredu, tak se chci zeptat, kdy asi tak přestanou bolet ty svaly? není to nic strašnýho, ale tak přece jen - cítím to 😀

beatta
18. bře 2013

@pajusa mě přestaly svaly bolet tak 4 den cvičení 😉

amazonka.k
18. bře 2013

I mně cca 4. den, ale 2.-3. den to byl masakr, měla jsem co dělat vyjít schody. Včera jsem poprvé cvičila 2. level a myslela jsem si, že je to má poslední hodinka !!!!

lvicek2000
18. bře 2013

@amazonka.k JJ, druhý level je maso. Pro mě teda jo. Už jsem u třetího, taky maso, ale nějak stravitelnější.
@pajusa No, ono jako každý den trochu něco cítím, ale většinou je to jen trochu a pokaždé trochu něco jiného. Ale asi tak kolem 5.dne se to v počátku srovnalo.

sarunatko
18. bře 2013

Mám za sebou první den, nejdřív jsem si myslela, že v pohodě, ale teď jsem si sedla a už se asi nezvednu 🙂

lvicek2000
18. bře 2013

@sarunatko Ale jo, neboj, zvedneš-minimálně zítra, až půjdeš zase cvičit 🙂

kurimka
18. bře 2013

@pajusa
@sarunatko holky ja to takhle mela do tretiho dne.. rikala jsem si, jak vylezu schody a kdyz jsem je vylezla tak prisel horsi problem a to sice jak ze schodu ;o)) a sednout na zachod a zvednout se byly muka, ale pri ctvrtym dnu to jako zazrakem povolilo a od ty doby nikde nic netahalo.. takze to chce prezit ten zacatek a pak uz je to lepsi ;o)

kurimka
18. bře 2013

@myspule1 je tak to jsi asi ojedinelej pripad, kterej ma rad druhej level shredu vic nez ten prvni ;o)) jinak gratulace, ze furt jedes, hlavne aby rameno bylo oka ;o)

krejci1510
18. bře 2013

@lvicek2000 me ten 6weeks pack moc nebavil, zacala jsem to pak docela flakat, protoze me to nijak nemotivovalo. Flakala jsem to mesic, tak se ted vracim pomalu k 30Shred a dam si to znovu

myspule1
18. bře 2013

@pajusa Taky tak ten 4. den...

myspule1
18. bře 2013

@kurimka Díky, no dneska jsem skončila poslední den 2. Levelu, takže zítra začnu ten třetí.. rameno bolí fest, ale už je to trošilinku lepší 🙂, ale zítra to dám teda ještě s PEtkama, páč pro činky si jdu právě až zítra odpolko 🙂. Jsem na ten 3 . Level fááákt zvědavá 🙂

pajusa
18. bře 2013

@beatta
@amazonka.k
@lvicek2000
@myspule1 díky holky, tak dneska byl 3. den a fakt to bylo ještě o něco horší ne ten druhý, tak teda doufám, že během dvou dnů se to spraví 🙂

lvicek2000
18. bře 2013

@myspule1 mne bavi mnohem vic nez ta 2, hlavne je to uz posledni level, tak to asi taky dela hodne🙂

myspule1
18. bře 2013

@lvicek2000 A kolikátý den děláš ten 3. Level? Víš, mně se u toho 2. líbí, že tam není až tak echt náročný to kardio 🙂

lvicek2000
18. bře 2013

@myspule1 teprve 3.den a jeste jsem nejaka nachcipana, tak to neni uplne stoprocentni. Ja uplne nedokazu rict proc, ale libi se mi vic. Mne na 2 vadily ty cviky, jak jsi rukama oprena o zem a pak ruzne skaces, skrcujes nohy pod sebe... Mne to hrozne doma klouze a vubec se to nedalo, bylo to pro me tim padem dvojnasob namahavejsi. Vam to neklouze? My mame dlazbu a lino a i kdyz cvicim v botech, klouzu.

myspule1
18. bře 2013

@lvicek2000 Aha, no já mám ty boty a cvičím na koberci, tak mi to už neujíždí, jako předtím v ponožkách 🙂 , ale ty cviky mi nevadí, spíš jen ten poslední nakonci, to nedělám úplně perfektně - nejsem schopná to koleno strčit tak do boku 🙂 . Tak když jsi nachcípaná, tak to je blbý, dej si možná oraz? 😕

kurimka
18. bře 2013

@myspule1 mne bolel loket, kdyz jsem cvicila s petkama a s cinkama to uz pak bylo dobry , tak snad to bude u tebe taky tak. jako treti level je tezkej, je tam hodne skoku, ja musela u tzv. sumo skoku zastavit a proklepat lejtka, ale jinak mi to ubihalo mnohem lip nez druhej level, proto jsem ho mela radsi ;o)

asus
19. bře 2013

@krejci1510 ten 6weeks pack je učinej dost pravě mě i bavi ale levl 1 sem ukončila po 16 dnech protože mě to už nic nedělalo a najela sem na 2 levl a to je tanec boli mě vše 😝 😅

lvicek2000
19. bře 2013

@myspule1 Tak dneska asi Jill vynechám, sice na mě sedla jen nějaká virozka-hlavně teda rýma, ale prostě nedejchám a tlak v dutinách, dneska bych to nedávala. Tak snad bude zítra líp. A hlavně na mě sedla depka při pohledu z okna. Můžu být klidná, na plavky to ještě hooodně dlouho nevypadá. 😒

myspule1
19. bře 2013

@kurimka Ahoj, dneska jsem ten 3. level začala a přijde mi ještě lehčí, než ten 2. 🙂, asi jsem divná... Jediný, co jsem nedala až do konce, jsou ty sedy-lehy až nahoru.. Jinak to dělám furt podle té začátečnice, takže s ní docela držím krok... A pro činky si jdu dneska, už se na ně těším 🙂, růžovky moje 🙂.

myspule1
19. bře 2013

@lvicek2000 To je rozmuný vynechat, když se necítíš 😖 , nejde to lámat přes koleno... Tak ať jsi brzo fit, ten sníh mi už fakt vadí, tahle zima je nějak moc dlouhá na můj vkus 🙄 . Já volám jarooooo https://www.modrykonik.cz/fotoblog/myspule1/alb... 🙂

kurimka
19. bře 2013

@myspule1 nejsi divna, mne prislo taky lepsi ta trojka nez dvojka ;o) akorat ty prvni sumo skoky jsem musela proklepat nohy ;o) ale pak uz v pohode ;o) jo sedy lehy byly zazivny.. ze zacatku jsem jich dala tak 11, pak 15 a pak uz jsem jela s nima .. takze ono to prijde ;o) uvidis, ze s cinkama ti to hned pujde snaz ;o)

myspule1
19. bře 2013

Super 🙂, no ty skoky - jsem si říkala, chudáci lidi pod náma, jestli se k nim nepropadnu 🙂 .-) 🙂 , ale to kardio se mi líbí fakt víc tady, že to není až takovej záhul 😎 , jsi dobrá, já jsem ty sedy vzdala tak v půlce a dělala jsem je potom jen kousek nad zem...