Když jste přestaly kojit, šla váha aspoň trochu dolů?

peetta
5. bře 2011

teda je to teprve 2 dny co nekojím tak by mě teda zajímalo,jestli aspoň něco málo shodím?nebo je to jen pověra?že když se přestane,půjdou kila dolů? 😅
děkuji za vaše názory a zkušenosti.petra

eloana
5. bře 2011

ahoj ja jeste kojim, ale vaha mi sla dolu v prubehu kojeni- do pul roka jsem mela puvodni vahu

marinka
5. bře 2011

Já myslím, že se spíš hubne během kojení a když se přestane, tak jdou kilča nahoru, ne? 😅

chaala
5. bře 2011

Já jsem taky hubla při kojení...ale kamarádka během kojení nehubla vůbec. Všechna těhukila jí šly dolů, až když přestala kojit. Takže někdo může hubnout až po ukončení kojení. 😉

olgas
5. bře 2011

no a někdo nehubne ani při kojení ani po ukončení kojení 😖

babulinkab
5. bře 2011

mně nešly kila dolů ani při kojení, ani po skončení kojení 😀 😀

babulinkab
5. bře 2011

@olgas teď se dívám, že jsme zaráz napsaly to stejný

k.jolanka
5. bře 2011

@peetta hubne se během kojení, při kojení jako první z těla odchází tuky..a navíc toho moc člověk nemůže jíst, alespon na začátku aby prcka nebolelo břicho...takže já zhubla během kojení 5kg a co jsem přestala váha mi jde nahoru, takže se obávám, že díky tomu, že jsi přestala kojit nezhubneš..ale může se to stát, každá jsme jiná 😉

kalo
5. bře 2011

Já při kojení hrozně hubla. Pak po skončení kojení jsem začala brát antikoncepci a další kila šla dolů...pak se to ustálilo...váha kostra 😠

brisalek
5. bře 2011

@peetta ja jsem taky pri kojeni docela rychle po porodu zhubla(18kg za 3 mesice, dcera mela 4kg a v porodnici jsem nechala jen 6kg a to jsem se v tehu hlidala), kdyz jsem ve 12m prestala pres den zacala jsem zase tloustnout a kdyz jsem v 16m prestala uplne tak zase, takze ted ten vydej, co sel kojenim musim nahradit cvicenim🙂, protoze i pri kojeni jsem jedla spis stridme, takze jinak bych uz musela byt hlady☹.
Vice zen asi pri kojeni hubne. Je to jako se vsim nekdo sni tele za den a je jak lunt..jiny se jen na jidlo podiva a ma 5 kg navic🙂.
Ale znam i par takovych, co dokud koji, proste ne a ne , aby vaha sla dolu. Kamaradka zacala hubnout az tak 6 mesicu po ukonceni, protoze mleko se ji po 2 letem kojeni jeste asi 3 mesice tvorilo.

simonceli
5. bře 2011

mě lezou kila dolů furt a to už nekojím 11 měsíců, spíš bych chtěla nabírat, jsem dost pod váhou před těhu..... ale při kojení se hubne nejvíc ne?

kutcher
6. bře 2011

Jj 15kg, ale musela jsem teda něco proto udělat sama...:-/

lusi80
6. bře 2011

tak já jsem oba kluky kojila zhruba rok,váha šla úprkem dolů,v 6ti nedělí jsem měla svou váhu,potom i o 4 kg míň než jsem otěhotněla,a to jsem se neomezovala,byla jsem chodící kostra říkal manžel,jakmile jsem přestala kojit,váha šup a šla zpátky nahoru 😀 ☹ nekojím už 2,5roku a mám váhu jako při otěhotnění,půl hodiny po tom co sním oběd mi kručí v břichu jako bych nejedla od rána,moje ségra třeba během kojení nezhubla nic moc,někdo během kojení přibírá,každá jsem jiná jak tu někdo psal 😉 😉 takže uvidíš 🙂

lucie777
6. bře 2011

Já nehubla ani při kojení, ani po skončení kojení.. 🙄 chce to přestat žrát a hýbat se.. 😀 ale lehce se mi to říká a hůř dělá..

weri1
6. bře 2011

tak říká se že se hubne při kojení,spalují se kalorie a u mě to zatím platí, kila jdou dolů 😉

johnatanka
6. bře 2011

mně to šlo dolů právě kojením u obou dětí, váha se mi zastavila na mé váze před těhu ....

veruska007
6. bře 2011

Já v kojení přibírala, a to jsem jedla hodně zdravě, denně chodila svižně na dlouhé procházky a pravidelně jsem sportovala. Poté, co jsem přestala kojit, jsem konečně začala hubnout, cca do 4 měsíců jsem zhubla na původní váhu.

antana123
6. bře 2011

no dokud jsem kojila šli dolů ted to bud stojí a nebo jdou nahoru

bocinka
6. bře 2011

já teda u kojení přibírala... 😠 😠 😠 😠 když jsem přestala kojit, tak jsem začala cvičit a chutě se daly ukočírovat, takže i lépe jíst.... a šlo a jde to dolů... jen ne samo.... 😉

pattie
7. bře 2011

U mě to bylo tak nějak nastejno, zhubla jsem spíš při kojení, ale kamarádka po skončení kojení nabrala... tělo si začalo dělat zásoby..

danu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
danu
9. bře 2011

@peetta pozri aj do tejto diskusii, pripadne sa v nej opytaj
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/hubnuti-...

meleri
9. bře 2011

já začla hubnout díky tomu že jsem měla menstruaci, do té doby jsem kynula..a pak po odstavení to šlo poměrně rychle...takže jestli si ten typ co při kojení nabíral protože mu moc chutnalo 😅 tak pak by to mělo být už lehčí!

sokil
9. bře 2011

Zajímavé téma, hlavně jak to máme každá úplně jinak 😉 Já zatím kojím a pořád hubnu, už jsem 5 kilo pod původní váhou a to jsem i tak byla hubená, já se zas těším až přestanu kojit, že něco naberu 😎

jijitka
9. bře 2011

Během kojení jsem nijak výrazně nehubla, na původní váze jsem byla skoro hned po porodu.. Spíš jsem si kupodivu držela stejnou váhu - protože jsem občas žrala jak nezavřená 😀 😀 Ale jakmile malý začal lézt a šmejdit, měla jsem hned 5 kilo dole.
Jinak - mám taky za to, že se hubne spíš při kojení, ne po skončení. Ale možná kdo naopak při kojení přibírá, bude pak hubnout 😉 Je to zajímavé 🙂

zanis
9. bře 2011

Ja měla v tehotenství ca. +25 kg (ca. proto, že posledni tyden jsem se odmitla vazit - domyslite si proc). Z porodnice jsem prisla jen o 4 kg lehči, pak behem prvních dvou mesicu slo asi 10 kg dolu. Pak se to nejak zastavilo. Kdyz bylo male 10 mesicu, rekla jsem si, ze bych mohla zacit cvicit - jo, mnozstvi a zrejme i kvalita mleka sla rapidne dolu, ale vaha ani moc ne (mozna 2-3 kg). Tak jsem si rekla, ze je lepsi, at je dite spokojene, a cvicit jsem prestala (a kila nabrala zpatky). Kila zustala, ale po ukonceni kojeni (1,5 roku) sla opravdu dolu. Ted mam ca. +2 kg s porovnani s vahou pred tehu.

aguaverde
9. bře 2011

v těhu nabráno 15kg (a to sem první 5měsíců ani nepřibírala spíš hubla), den po porodu sem měla -1kg než před těhu 🙄 v průběhu kojení pořád -1kg než před těhu 😅 a po skončení kojení překvapivě -1kg než před těhu 😀 😝
A to sem si chtěla těch 15kg nabraných v těhu nechat 😅 (mmch dcera vážila "jen" 2630g takže nevím kde bylo zbylých cca 12kg 😕

Takže je to inviduální zda se hubne, přibírá, při kojení či po skončení kojení 😉

evabelk
9. bře 2011

Je to fakt zajímavé, že to má každá jinak...většina holek kolem mě při kojení zhubla a měly podváhu. S mojí váhou kojení ani nehnulo a to kojím už dva roky 😀 ...ale lepší jak přibírat 🙂 a nedávno mi říkal ségra, že její známá nabrala 7kg, a to kojí teprve 8měsíců!

carodkaa
9. bře 2011

Já si myslim, že je to spíš naopak kojení je velký výdej energie,jakmile jsem přestala kojit váha šla nahoru,když jsem kojila byla jsem -4kg než před otěhotněním

alti
10. bře 2011

Tak já při kojení skoro do 20 měs. nezhubla spíš jsem šla s váhou malinko nahoru, protože jsem si říkala, že musím mít z čeho kojita neomezovala jsem se v jídle. ☹
Teď už se dost hlídám a večer nejím (nemám strach, že bych mohla přijít o mlíčko), tak jsou kila pomaloučku dolů. Je to prostě o přijmu a výdeji. 😀

veverka_
24. bře 2011

teda holky, já jsem se porodem dostala na svou váhu, ale při kojení jsem teď ztloustla!! no hrozně žeru, ale asi jsem se špatně spoléhala na kojení