Kolik vážíte při výšce 175 cm?

terkaoli
19. zář 2016

Hezký den,
v poslední době mám trochu? problémy s váhou. Nikdy jsem nebyla úplně štíhlá, měla jsem pár kilo navíc. Teď je mi 21 let, měřím 175 cm a vážím 75 kg. Snažím se zhubnout, ale spíš se plácám, moc mi to nejde. Chci se zeptat, kolik vážíte vy, které máte přibližně mou výšku? Já se za sebe už i stydím, pár lidí na mě mělo hloupé narážky, sice to byli nějací puberťáci, ale i tak.. Tak hledám i trochu útěchu, že tak moc zle na tom snad nejsem.

maximaty
19. zář 2016

178 cm 55 Kg... Podvaha min 7 kg. Ver ze neni o co stat. Bud rada za zenske tvary 😉 zpevnit je muzes cvicenim...

losice
19. zář 2016

Ahoj, ja mam 64-65 kg na vysku 173 cm.

lenka3p
19. zář 2016

Ja merim 174, takze v podstate stejne. Kolem tricitky jsem vazila 72 a neprislo mi to az tak priserny 🙂) Pred prvnim tehotenstvim jsem upravou stravy dosla k cislu 66 a po porodu 54 😀 To uz byl extrem. Ted se po tretim tehotenstvi drzim kolem 63 a citim se fajn.

terkaoli
autor
19. zář 2016

@maximaty mě by nenapadlo, že podváha může být pro někoho problémem. Jojo, dokopat se do toho cvičení. Jím myslím celkem zdravě, miluju sladké, mohla bych ho jíst po kilech, ale držím se. Miluju zeleninu, různé saláty.. ted jenom to cvičení 🙂

terkaoli
autor
19. zář 2016

@lenka3p to je super váha, to vám závidím! 🙂 jak jste toho docílila? Odříkání? 🙂

terkaoli
autor
19. zář 2016

@losice ideální! 🙂

simsamsim
19. zář 2016

já mám 58kg na 172 🙂 a přijdu si v pohodě 🙂

maximaty
19. zář 2016

@terkaoli jsem vysoka, s konfekcni velikosti 32-34 je mi vsechno kratke. Neustale narazky okoli, absolutne nemozne sehnat padnouci jeansy atd... Fakt to neni vyhra... Obchody specialne pro baculky, proslouzene pasy v autech, diety a produkty low cals atd... A co hubenouri? Ty maj smulu a jeste jsou vystavovani neustalym narazkam na anorektiky bulimisty atd...

lenka3p
19. zář 2016

@terkaoli Kojeni a behani kolem deti, naopak zivotosprava ted horsi nez kdykoliv driv (nejmladsi ma pul roku), vecere po desate nejsou vyjimkou. Az prestanu kojit, budu to muset zacit korigovat...

zaneta238
19. zář 2016

Mám kamarádku měří 170 cm ,váží 70 kg ... Je to fakt kočka,umí se perfektně obléct ,já měřím stejně a mám 55 kg,připadám si vedle ní jak ramínko na šaty.Ona má krásné ženské tvary a umí je prodat....

anve77
19. zář 2016

Já mám 172 cm a po porodu 80kg ☹ při své výšce nemůžu jít pod 60 kg, vypadám hrozně-propadlé tváře, kruhy pod očima.Špatně se mi shazuje.nejdříve jde obličej, prsa apod. to, co bych nejvíce potřebovala ( stehna, zadek ) nemůžu shodit. Jinak mi tvá váha přijde ideální...

sonja01
19. zář 2016

@terkaoli Celý život cca 59kg, v jednom období i 54kg, ale to bylo stresem. Po porodu 63kg, teď samovolně 59kg. Ale jak psala @maximaty, poslouchat ty narážky ve stylu, že vážím 40kg i s postelí apod...každý má svoje.

chocolady
19. zář 2016

Ja bych tu vahu nevidela tak tragicky, pri 178 jsem si se 75 kily nasla chlapa a tlusta jsem si nepripadala :D zalezi aji na konstituci, svaly vazi vic nez tuk ;) :D

konidana
19. zář 2016

180cm standart 70až75 kg, při státnicích 80 Kg - pro mne masakr nadváha. Okolí to skoro nepoznalo, ale já se necítila vůbec dobře. Časem se to samo nějak srovnalo zpátky na těch cca 75-77 kg (pravidelný sport). A po dětech 69kg a víc nepřiberu ani náhodou, i když furt doslova žeru (když je tedy čas).

olga_
19. zář 2016

Mám 176, před těhotenstvím 67 kg, těsně před porodem 90 kg, rok po porodu 69,5 kg (těch pár kilo bylo ale hodně vidět - boky, břicho a necítila jsem se jako ve vlastním těle). Šla jsem k výživovému poradci (půlroční spolupráce) a ten mi pomohl dát si do jídla řád a rozpomenout se na normální jídelníček (ne ten můj žravý těhotenský). Do tří měsíců poté jsem se dostala na 64-65 kg (kolísá to) jen jídlem. A to se teda neomezuju nijak, není to žádná dieta, nebo "odříkání". Teď jsem dva roky od porodu a váhu si stále držím. Kojím a pravidelně bohužel nesportuju - potřebuju zpevnit a pak by šlo určitě ještě něco dolů.

cukricek123
19. zář 2016

177cm. Nejnižší váha před 4rokama byla 56kg a to jsem byla kost a kůže. Před těhu jsem měla 67kg. Nyní v 5měsíci 70kg.

sinkosasa
19. zář 2016

172/70 kg

chimneysweeper1
19. zář 2016

ahoj, v 18 jsem měla při Tvé výšce 53 kg, po 30 to šlo nahoru - kolem 60kg, teď to jsem těhotná, jsem na 66 a už je to divný pocit 😒 Kvůli váze se ale netrap, jsou opravdu jiné hodnoty v životě 😉

naturela88
19. zář 2016

Mám 176 cm a moje aktuální váha je cca 80 kg, před porodem jsem si držela svých 68 kg. Jsem štíhlá, akorát menší špíček na břiše z porodu, jak zvedám 3 roky syna, tak jsem spíše nabrala svaly, hlavně na rukách. Sice mám tolik kilo, ale nejde to vidět, když někomu řeknu svou váhu,tak se hned směje, že si dělám srandu. Já bych osobně byla radši kdybych se vrátila na svou původní, třeba jednou k tomu dospěju. A na závěr chci napsat, že je jedno kolik, kdo váží, člověk se musí cítit hlavně fajn.

marcetta_k
19. zář 2016

já mám 177cm a před otěhotněním jsem měla 65kg, což za mě bylo naprosto ideální a cítila jsem se tak dobře. Teď jsem 36.tt a vážím 75,5kg. Uvidíme jak na tom budu po porodu 🙂

matttes
19. zář 2016

Mě je necelých 36 let. Po dvou porodech - druhý před rokem. Měřím 175 cm, vážím 65kg. Jakmile mi sleze váha k 61, už to není hezký takže se snažím držet tuto váhu. Při těhu jsem přibrala vždy do 15kg, tak to se pak dá docela dobře shodit. Každá jsme jiná a každé sluší jiná váha - a je to přece jen číslo. 🙂

elisss7
19. zář 2016

26let 174/78 žádný zázrak, ale vzhledem k tomu, že před rokem po porodu jsem měla 95, tak jsem relativně spokojená, cítím se líp a chlapy cumi 😉
Ted chci začít cvičit a přes zimu se zase víc soustředit na stravu.

konekokira
19. zář 2016

19let, před těhotenstvím 52kg, teď 63,5kg 🙂 jím zdravé a cvičit jsem nepřestala ani v těhotenství, před tím pilates, teď jóga

twesik
19. zář 2016

já vážím 66kg při tvé výšce a přijdu si celkem spokojená, jen by to chtělo zpevnit bříško ale to už není o váze... ale kojím no, to je ta nejlepší dieta, alespoň pro mě...

88petule
19. zář 2016

Mám přesně 175 cm a posledních asi 10 let jsem na váze 60-62 kg. V obou tehotenstvich jsem nabrala 18 kg - v prvním byla téměř všechna kila pryč během sestinedeli a ted jsem 8 týdnů po druhém porodu a mám 8 kilo jeste nahoře. 🙂 Takže mám 69 kilo - a citim se v nich dobře. 🙂 Jen je blbé, ze zatím neobleknu žádné svoje džíny a košile... Vše mám na zadku a stehnech a v prsou. 🙂 🙂 Trošku ještě bříško samozřejmě. 🙂

mariva30
20. zář 2016

Ahoj, taky mám s váhou potíže odjakživa, jen to asi nebylo tak strašné, protože se mi všechno co sním očividně shromáždí v prsou a bříšku.:( Před těhotenstvím jsem zhubla při výšce 173 z 80kg na 68kg a hodně lidí se me ptalo, jestli nejsem nemocná. Prostě mi to nesedělo, protože z těch prsou nešel ani milimetr dolů.. teď v 5.mesici se pomalu blizim 78 a roste mi samozřejmě břicho a prsa..jak jinak.. každý to má prostě jinak. Než jsem otěhotněla, mela jsem 73 a přišlo mi to takové celkem ideální.. opravdu se mi vzdycky všechno vrazelo do prsou a bříška. Je krásné zhubnout, zpevnit se, ale nejdůležitější je se cítit dobře a zacházet se svojí postavou s rozmyslem..🙂

jaja01k
20. zář 2016

174cm a 56kg a spokojena nejsem. pred detmi jsem mela 60kg, tak se snazim aspon ty 4kg zase nabrat, ale nedari se mi to.

brambleberry
20. zář 2016

@maximaty Úplně rozumím, ty narážky jsou pěkně otravné. Poslouchám to celý život, já jsem s postavou spokojená (ale za cca 5kg navrch bych se nezlobila), ale jiní mají potřebu to řešit. Nejvíc mě vždycky štvalo, že do tlustších lidí se obouvat nikdo nesmí, to je neslušnost, ale hubené urážet, to je v pořádku...
K tématu: před těhotenstvím 171/56. Teď pár týdnů před porodem 70kg a pevně doufám, že mi z toho něco zůstane, nerada bych zhubla na nižší váhu než před těhotenstvím. Při tvojí výšce mi nepřijde 75kg nějaká hrůza, ale záleží, jak to máš rozložené, to my tu nevidíme 🙂 třeba by stačilo jen cvičením zpevnit a nemusíš hned hladovět.

cilkat
20. zář 2016

171 cm, 76 kg, 30 let - 11 měsíců po porodu, kojím... V momentě, kdy to řestanu sledovat, jdou kila nahoru. Možná stále dozvuk těhoteský cukrovky. Jinak před otěhotněním 65, za deál považuju tak 62... Nicméně nezdá se, že bych s ena něj mohla v dohledné době dostat a cíleně hubnout ři kojení taky nechci - mlíko je přednější.

urtica
20. zář 2016

@terkaoli Ona ta podváha má prý stejně vysoká zdravotní rizika jako těžká obezita. Když jsem chodila fyzio kvůli těhotenství, měla jsem přímo nakázáno, že už nesmím hubnout. Navíc pokud se hubne rychle, třeba ze stresu, jdou dolů především svaly. Taky už jsem na hranici a moc se necítím, i v obličeji jsem strhaná...ale dlouhá léta jsem naopak zápasila s nadváhou, a to bylo také nepříjemné. Spíš než BMI bych se řídila tělesným tukem http://chci-zhubnout.eu/kalkulacka-na-vypocet-t....