Parťačka/maminka při hubnutí

jollisek
11. črc 2017

Ahoj holky, hledám parťačku, která by se mnou začala hubnout (změnit jídelníček a začít cvičit). Od porodu jsou to už skoro 2 roky a všechny mé pokusy o hubnutí vždy skončily neúspěchem☹ Už se na sebe nemůžu ani kouknout, do ničeho se nemůžu vejít a když jsem na sebe navlékla plavky, byla to katastrofa☹proto bych potřebovala parťačku, se kterou bychom se mohly vzájemně podporovat, povzbuzovat, sdílet své úspěchy, vyměňovat si rady a recepty atd...najde se tu nějaká spřízněná duše, která to má podobně?😉

koitschka
12. črc 2017

Cviceni je na nic,fakt to chce nezrat:( resp.skoro jen bilkoviny a minimum sacharidu a 90% potravin pro vas prestane navzdy existovat:( bohuzel jinak to nejde:/

terezapetrova
12. črc 2017

@koitschka myslis jakoze telo vůbec nepotrebuje napr tuky k tomu aby fungovalo?

hihi25
12. črc 2017

Ale houby..
Musis jist vyvazene a dostatek a hlavne hodne pit. Cviceni by melo nasledovat.
Ja vynechala bilou mouku, cukr, smazene a sladke napoje.... a slapu na rotopedu a uz po mesici a pul to bylo znat, hlavne v cm🙂
Nevzdavej se a reci typu, nezer neposlouchej!🙂
Telo potrebuje i zdrave tuky!🙂

wiwien1994
13. črc 2017

TAK TEDA JA MAM 4 LETOU DOMA A DVOJČATA ROČNÍ A TAKY TO NEJAK S HUBNUTÍM NEJDE. MANZEL SICE NECHCE ABYCH HUBLA ALE JA BYCH TO TĚLO CHTĚLA ASPOŇ ZPEVNIT AT TO TAK NEPLANDÁ VŠUDE, JA NADVAHU NEMÁM ALE PROSTĚ TECH 5 KILO NAVIC TAM ASI JE :/ . TEDA HLAVNĚ STEHNA. TAK NĚJAK JSEM SI RIKALA ZE TO S TIM BEHANIM KOLEM DVOJCAT PUJDE SAMO ALE VUBEC.. SPIS JE TO JEN STRES ZE NESTIHAM, JIM ZA POCHODU TAKZE VĚČNĚ BOLEST ŽALUDKU :D :D A HUBNUTÍ NIKDE :D CHTĚLA JSEM VYZKOUŠET KALANETIKU NA ZPEVNĚNÍ. DĚLAL TO NĚKDO Z VÁS HOLKY? 🙂

jollisek
autor
13. črc 2017

@wiwien1994 ja osobne jsem tedy kalanetiku necvicila,ale jedna moje kamaradka jo a moc si to chvalila,ze tim neco pohubla a i zpevnila, tak zkus a uvidis 😉

yelowangel
13. črc 2017

No já jsem s tím teprv začala ale už jednou jsem za léto shodila 6 kilo. Takže za mě pomáhá normální pravidelná strava, v ničem jsem se neomezovala akorát žádný rychlí občerstvení a k pití jenom vodu ale mě přes léto stejně nic těžkýho, mastnýho a sladkýho nechutná. Každej den jsem si ujela 7 km na kole, když jsem přestala jezdit začala jsem cvičit každej den půl hodiny aerobiku a půl hodiny posilování a šlo to samo. Tak doufám že když teď mám čas cca každej den půl hodiny na cvičení že to taky trochu zabere. Cvičím Nutrend s Olgou Šípkovou, nic mě nebolí, spíš se pak cítím fajn protažená a tak jako mám příjemně unavený svaly a je to už po týdnu a něco vidět.

apple_tree
13. črc 2017

Dulezita je to, co a kdy jis, pohyb je az na druhem miste. Je potreba jist opravdu pravidelne kazde 2,5 - 3,5 hodiny, 5 - 6 jidel denne. Vyvazenou stravu sacharidy, bilkoviny, tuky. Tohle udela opravdu hodne. Doporucuju ti nechat si sestavit jidelnicek od odbornika. A kdyz budes pod dohledem, tak te to bude vic motivovat si myslim. Ja to tak aspon mam, nechala jsem si sestavit jidelnicek a tim, ze kazde dva tydny se musim premerit a vyfotit a poslat to sve poradkyni, tak me to nuti opravdu poctive jidelnicek dodrzovat, abych nedostala od poradkyne sprda :D A musim teda rict, ze ten jidelnicek je super, protoze ted jim vic, nez predtim :D Zatim jsem na zacatku, mam za s sebou necele dva tydny, ale uz ted se citim lip a zacinaji mi padat kalhoty. Jinak k tomu cviceni, ono opravdu i rychla dlouha prochazka udela sve, a Jillian je taky super, ale ja jsem se nikdy nedostala dal, nez do pulky druheho tydne, ten druhy level me totiz strasne nebavil...

michaela6599
13. črc 2017

Odkud jsi ?😊 Ráda se přidám také potřebuji něco sundat dolů a potřebuji taky takovou partacku 😁

jollisek
autor
13. črc 2017

@apple_tree tak to ti fandim 🙂 s pod dohledem odbornika to je jiste fajn 🙂
ja v podstate vim,co bych mela jist i ze pohyb je az druha vec, jen jsem chtela nejakou partacku, se kterou se muzu hecovat, abych mela nejakou motivaci nic vic 😉

jollisek
autor
13. črc 2017

@michaela6599 ja jsem z Lyse nad Labem a ty? 🙂

eithelwing
13. črc 2017

Ahoj, u mě zatím není moc pravidelnost, ale Jillian si také ráda zacvičím. 🙂 Rodila jsem na konci dubna a už mi chybí jen 2,5 kila do předtěhotenské váhy, ovšem ta nebyla zrovna nejnižší. Mám 173 cm a mívala jsem i 65-68 kg. Před otěhotněním jsem měla 75 a při porodu 90. Teď tedy 77,5. Zprvu jsem cvičila jen zpevňovací a dýchací cviky, po šestinedělí jsem zapojila občas kolo a v rámci možnosti Jillian, ten třicetidenní program. Protože ale necvičím denně, tak si asi dám první level vícekrát. S malou není vždy čas, navíc noční vstávání mě pak unavuje tak, že zobu sladké. =/
Dřív jsem používala kalorické tabulky, vřele doporučuji, díky nim jsem shodila až 7 kilo, teď ale s prckem na to není moc čas. :D

michaela6599
13. črc 2017

@jollisek aha škoda :( já jsem z Tišnova

apple_tree
13. črc 2017

@jollisek Tak hecovat se klidne muzem i tady 🙂 Nebo muzes zalozit nejakou uzavrenou skupinku, myslim, ze podobne uz tu jsou. Muzem se spolu domluvit, holky co hubneme, udelat si treba i nejakou tabulku, kam si budem zapisovat ubytky a odvaznejsi muzou pridat i fotky :D

jollisek
autor
13. črc 2017

@apple_tree no klidne,ja jsem pro 🙂

apple_tree
13. črc 2017

@jollisek Tak ja se rada pridam 🙂 Ty hubnes po porodu a ja proto, abych zvysila sanci na otehotneni :D

jollisek
autor
13. črc 2017

Holky, byl by zájem o uzavřenou skupinku pro hubnoucí holky, jak navrhovala @apple_tree ? 🙂

michaela6599
13. črc 2017

@jollisek já bych určitě měla zájem 🙂 byla by super skupinka kde se navzájem budeme fotkama podporovat a řadit si při hubnutí 🙂

andrejka_je
13. črc 2017

@jollisek jiste!

hihi25
13. črc 2017

Nejste nektera z Prahy co by chtela chodit na H.E.A.T. do Karlina? Aspon 2x tydne🙂

jollisek
autor
13. črc 2017

Holky, tak jsem založila soukromou skupinku Hubneme společně 🙂
https://www.modrykonik.cz/group/8012/
Kdo bude chtít přidat, dejte vědět 😉

shine2015
13. črc 2017

@jollisek hlásím se 😉

apple_tree
13. črc 2017

@jollisek Prosim o pridani 🙂

michaela6599
13. črc 2017

Také prosím o přidání 🙂

hihi25
14. črc 2017

Taky prosim pridat🙂

leni88
14. črc 2017

@jollisek Taky mám v plánu začít hubnout, jsem 4 měsíce po porodu a zůstalo mi pořád 7 kg. Mohu poprosit o přidání do skupinky? Děkuji 🙂

andrejka_je
14. črc 2017

@jollisek ja prosiiiim 🙂

krejci1510
14. črc 2017

Nejdůležitější je hlava 😉 Dokud si to člověk nesrovná v hlavě, tak bude začínat pořád dokola (vlastní zkušenost). A jak už to někdo psal, tak cca 70% úspěchu je jídlo a 30% pohyb. Největší kravina je držet diety nebo nejíst. Jíst vyváženě a nikdy ne pod bazál nebo si akorát zpomalíte metabolismus. Doporučuju třeba na FB skupinu Ovládněte svůj metabolismus s Jill, kde hned v úvodním příspěvku je spousta důležitých informací a odkazů na ně (třeba jak si spočítat bazál, jak si vytvořit jídleníček atd). A pohyb si nejděte takový, který vás bude bavit, jinak si k tomu vypěstujete akorát odpor. Jill je super, ale pokud vás nebaví hopsat doma, tak to budete dělat s nechutí, začnete hledat výmluvy a brzy se na to vykašlete. Takže pokud tě nebaví hopsat doma, tak proč nezačít běhat? Pokud tě nebaví běhat, můžeš zkusit třeba spinning atd. Možností je dneska hafo. Já když jsem se do toho dala před asi 2,5 lety, tak jsem zjistila, že se dá stravovat zdavě a chutně a první, co dělám ráno, když obstarám syny, tak si jdu zacvičit. Kluci si vedle mě hrají (ten starší se občas přidá a chvilku "cvičí" se mnou) a já si v klidu zacvičím. A krom Jillian a jejího 30 Day Shred můžu doporučit ještě 21 Day Fix, kde s nimi cvičí i jedna slečna, která jede vyloženě začátečnické verze cviků).

filija
16. črc 2017

ahoj přidám se, jsem z liberce. potrebovala shodit tak 10-13 kg, menim jidelnicek, ted 14 dni zkousim bez priloh a fakt hodne pit, v tom mam rezervy...

hihi25
17. črc 2017

@filija prilohy bys nemela vynechávat. Naopak.

apple_tree
17. črc 2017

@filija
@hihi25 Presne tak, i prilohy jsou potreba. Tim, ze vynechas prilohy, tak v podstate vyradis z jidelnicku vetsinu sacharidu a i ty jsou potreba. Strava by mela byt vyvazena a tim, ze se neco vynecha, tak to pak bude telu chybet.