Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

laola
5. únor 2008

Angu, to je dobrá rada s tím musli. Toho jsem si nevšimla.

Holky, nám dala tchýňka v sobotu nějaké zákusky, ať si prý osladíme život... Tak je dnes vyhodím... 😀 😀

laola
5. únor 2008

Přesně tak, jak říká Miriamka... Ty začátky byly katastrofální... Migrénu jsem měla snad týden a hlad neustále... A ty myšlenky na jídlo... 😀 Ale teď už je to ok

miriamka
5. únor 2008

Presne...tie zaciatky su tazke a tie treba prekonat a riadit sa heslom
"Jem aby som zila,ale nezijem aby som jedla"

laola
5. únor 2008

joooo 😀 Ale já myslela, že umřuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

miriamka
5. únor 2008

A este viete co som na zaciatku spravila?Dala som sa do plaviek a manzel ma odfotil zozadu...poviem vam,bola to hruza ked som sa potom na tu fotku pozrela.Potom som sa takto fotila vzdy po mesiaci,a tie zmeny boli uzasne!!!

laola
5. únor 2008

no, tak to já mám takové fotky z dovolené a to je teda mazec... 😀

miriamka
5. únor 2008

Tak tie moje prve to je to iste...ale potom ked som videla na dalsich ako mam mensie boky,zadocek mensi tak som vedela,ze ta drina a odriekanie stali za to!

laola
5. únor 2008

já už se vejdu do starších kalhot 🙂 a nejlepší je, že už si toho všímá moje okolí... to člověka hodně nakopne

miriamka
5. únor 2008

Tak to ano...okolie dokaze potesit,aj ked niekedy sa mi nepacili reakcie okolia ked si nechcem dat klobasu,slaninu alebo podobne jedla ako sa smeju ze take nejem. 😠 Ale mozno je to len zavist ze mam pevnu volu.

laola
5. únor 2008

to si taky myslím 🙂 mně se kolegyně taky ze začátku pošklebovaly a teď už je klid po pěšině 😀

aponchie
5. únor 2008

kolik tak spalim kalorii behem vysavani celeho bytu prevlekani postele a vareni?kdyz dneska sezeru neco sladkeho a dam se do uklidu vypotim to ne?jinak na obed kyselice a jeden platek chleba ja nedokazu zit bez peciva fakt ne takze to mam tezky jeste miluju testoviny alio olio nebo carbonara same chutovky 😀

laola
5. únor 2008

jo, já myslím, že když uklidíš celej barák, kalorie jsou v tahu 😀

miriamka
5. únor 2008

Urcite su kalorie v tahu...
Ja som cakala,ze ako tehotna priberiem hned tych mojich zhodenych 14kg,ale napriek tomu ze papam hocico nepriberam takou rychlostou 🙂

aponchie
5. únor 2008

no ja nemam barak ale byt a denne musim vysavat coz neni zadna hruza mam jeden koberec zbytek parkety,prevlikam male denne pac cura do postele 😠 a vytiram obden jinak su desne utahana a mam obavu ze jsem asi pribrala ne jen tak ale mozna i po praskoch ale nevim jestli antibiotika toto delaji mela jsem mesic v kuse antibiotika na boreliozu a uz nic neberu

miriamka
5. únor 2008

Baby,a vy co chudnete chudnete ze ste pocas tehu vela pribrali?Kolko,ak to nie je tajomstvo?

lidka619
5. únor 2008

miriamka, to ti môžme len závidieť 😉
- a ak sa ťa môžem opýtať, po akom dlhom čase si zbadala prvé výsledky? 😵

miriamka
5. únor 2008

No ja som sa dala na dietu 1.1.2007...a v july minuleho roka som mala o 14kg menej,takze to islo tak postupne dole...cca 2kg mesacne.A prve vysledky videl manzel hadam po mesiaci.

aponchie
5. únor 2008

ja jsem nabrala 27kg v tehotenstvi a po porodu sem mela zbtkovych cca10kg ktere sli dolu za cca rok dva a ted jsem na 64 ☹ celou dobu sem nadherne zhubla na 59az60dziny 29vel.super pocit a behem prosince ledna mam 5kg nahore a nemuzu s tim dolu sice s emoc nesnazim ale vecne jsem nemocna a nechce se mi u toho drzet neco dusledne

miriamka
5. únor 2008

Ale ved to mas super vahu!!!Ja mam tiez teraz 64kg 🙂

angua27
5. únor 2008

mirka, ja chudnem preto, lebo tehu kilá nešli všetky dole po pôrode. pribrala som 22kg v tehu (žiadne prežieranie) a zostalo mi 9 a ešte 3 spred tehu. inak, tiež som na delenej. mám s ňou ako Ty dobré skúsenosti. pred 3 rokmi som zhodila 15kg za pol roka no a vydržalo mi to skoro celé 3 roky. tie 3 kg som pribrala tesne pred tehu počas Vianoc, keď som si myslela, že som už tehu a oslavovala som to jedlom. keď som dostala MS, tak som sa zhaltovala, že takto predsa nemôžem. 😉 a hodila som sa znova na delenú, že tie 3kg dám dole. lenže ony sa držali a držali a začali ďalšie pribúdať a vo februári som zistila, že som tehu. 😀

sidacek
5. únor 2008

ahojky holky, Makelko, tak jaká byla kuř. prsa se zeleninou??Mňamka, vid??? Na zítra mám krůtí prsa a ka tomu zase nějakou tu zeleninu. Ten oběd je,holky, prý fakt důležitej. Protože jakmile se nenaobědváme, tak si dáváme jen " něco malého" a stále a stále, jen maličkosti a ana je to pak, když se to sečte, pěkná kalorická bomba haha. Takže, holky, určo obídkujte.
Miriamko, já taky začala 1,1 08. Kolik už jsi zhubla????

miriamka
5. únor 2008

Sidacek...ja som zacala 1.1.2007 a za pol roka som schudla 14kg.
Teraz na diete nie som,lebo som tehotna,ale po porode sa chcem urcite vratit na povodnu vahu a zacnem opat s delenou stravou a pohybom!

silvik
5. únor 2008

Miriam,
já jsem při první přibrala 16 kg, zůstalo mi 10kg. Při druhé cácorce jsem nabrala jenom 12 kg, zůstalo mi 2 kg. Takže suma sumárum, nahoře 12 kg.... snad se jich zbavím.... 😉

miriamka
5. únor 2008

No ja som zvedava kolko priberiem...niekedy mam pocit ze priberiem to co som vtedy schudla,cize ale tych 14kg...ale nevadi,ved to potom schudnem 🙂
Baby,sme bojovnicky,urcite budeme mat svoje vysnivane postavy!!!

silvik
5. únor 2008

Miriam, 14 kg není vůbec moc, myslím, že to tak do těch 15 kg je v poho.... dej si, na co máš chuť.... děťátko si to žádá 😀 😀

miriamka
5. únor 2008

No teraz koncim 26tt a mam zatial +5kg,takze uvidime na com skoncim.Je mi to jedno,lebo viem,ze to potom schudnem tak,ako som to schudla minuly rok ked som si povedala.

laola
5. únor 2008

já chci taky zhubnout kvůli následnému ztloustnutí 😀

miriamka
5. únor 2008

No mne aj doky radil pred otehotenim schudnut,vraj to zvysuje sance...neviem ci to pomohlo,ale ostala som tehu 🙂

laola
5. únor 2008

asi to má něco do sebe 🙂 Když si představím, že bych ke své původní váze měla přidat ještě nějaké těhotenské kg, tak je mi zle.... 😒 😀

monkula
5. únor 2008

Toto by vám malo pomôcť zhodiť kilá, netreba cvičiť, papať normálne!!!!!
http://www.homegym.sk/index.php?typ=FIB&showid=...