Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

angua27
17. bře 2008

megy, bohužiaľ aj malý prehrešok je prehrešok. telu trvá 3 dni, kým zistí, že je na delenej strave. takže vždy keď zhrešíš, trvá 3 dni kým znova začne proces. 😉
aponchie, plne s Tebou súhlasím. ale u mňa to nie je len okolím. ja sa necítim takto moc dobre. aj keď sa to už začína zlepšovať. proste potrebujem tých mojích 55-57kg. 😉

angua27
17. bře 2008

ešte som zabudla: pri tých 55kg, ma je stále za čo chytať. 😀

megy2
17. bře 2008

..a angua nemozes mi napisat,aj do IP,ze ako vyzera tovj stravovaci den bilekovinovy a ako rastlinny???ze co take papas na ranajky,obed,vecera????dakujem....... 🙂 🙂

aponchie
17. bře 2008

angua neverim ze pri 55kg jses tlusta 😵

angua27
17. bře 2008

aponchie, nie som tlstá, ale pri 55kg mám stále pekné boky, prsia a zadoček. nie som kosť a koža, tak ako si popisovala tú kočku. 😉

megy, večer Ti pošlem jedálniček. 😉

aponchie
17. bře 2008

angua:tak proc chudnes? 🙂

angua27
17. bře 2008

pretože mi po pôrode zostalo na tele o 12kg niečoho naviac, oproti mojej normálnej váhe, teraz mám už len 62kg, takže ešte 7 a som tam, kde chcem byť.

aponchie
17. bře 2008

ja bych chtela 5a budu stastna 😵

leninn
17. bře 2008

holky, píše Smoulinda ještě tu tabulku, nebo už ne?
Vím, že psala něco o tom, že jí to někdo vymazal, tak nevím, jestli jí mám ještě psát váhu...
díky

aponchie
17. bře 2008

ja uz ji to neposilam stejne..kukni ji do alba ja nevim

angua27
18. bře 2008

lenin, ja som poslala. veď tabuľka je okrem jedného týždňa myslím celá a to sa dá doplniť. 😉

smoulinda
autor
18. bře 2008

Ahojky, tak jsem to konečně obnovila, ale stejně mě většina z vás nepíše 😒
Já jsem zase začala přibírat a je to tím, že nemám čas se pořádně najíst, už mě to fakt štve no 😝
Vám to jde, vy jste holky šikovný 😵

sisstin
18. bře 2008

smoulinda: já pííííšuuuuuuuu 😀

smoulinda
autor
18. bře 2008

Siss, se ti nedivím, když hubneš 😀 😀 😀

sisstin
18. bře 2008

smoulinda: no zas tak moc ne..ale začla jsem pekelně cvičit..tak 4-5týdně do sportovního centra..aerobic a spinning atd, jako váha nejde extra dolů..ale pěkně jsem se začla formovat..a hlavně i to blbý břicho už vypadá o dost líp 🙂

smoulinda
autor
18. bře 2008

Tý bláho, no tak t gratuluju 😵 😵 😵 Já nejsem schopná se k nějakámu cvičení dokopat 😔

sisstin
18. bře 2008

smouli: ale ty chodíš ještě do práce ne? 😉 Já mám moooooře času..takže já to mám jednoduchý 😉

smoulinda
autor
18. bře 2008

No chodím, ale teď už moc nee 😀
Fičím, jdeme s malou do města. Pááá 🙂

leninn
18. bře 2008

Já také píšu, víc mě to motivuje...
Díky Smouli za obnovu té tabulky...

pietra81
18. bře 2008

šmouli, poslala jsem ti to až dnes za minulý pátek, měla jsem honičku, ale zvážit jsem se stihla, to jo.,.. Taky díky za to vedení tabulky, i když kila nežere 😀 . Myslela jsem že když to budu zveřejněňovat tak to půjde dolů samo a ono nejde.. ALe pomaloučku polehoučku, hlavně že nekynu... 😉

aponchie
18. bře 2008

tak ja asi slezu s vahou dolu min o tri kila tento tyden nervama 😔

pietra81
18. bře 2008

čím se tak stresuješ Aponchie? U mě stres vyvolá hlad a je to v pr...i 🤐

aponchie
18. bře 2008

ja se stresuju s MM a cim vic stresu tim niz jdu s vahou 😔

brnda
18. bře 2008

to ja když se stresuju a mam nervy tak pořad neco jim a kynu,takže když chci hubnout tak musim byt v klidu a to s detma moc nejde

aponchie
18. bře 2008

jezisi tak to ja mam opacne sice taky neco jim ale vetsinou to jde ven 😝

margotka
18. bře 2008

Ahoj,už delší dobu sleduju vaši diskusi.Taky se mi nedaří shodit nabraný kila.Každý den(od ledna) šlapu 18km na rotopedu a jedu cviky na břicho a je to zatím celkem bez efektu(-2,5kg),kromě toho,že cítím zlepšenou fyzičku.
Chtěla jsem se zeptat - nemáte některá z vás zkušenost se strojem VACUSHAPE???
Díky a všem držím palce,přece jenom jaro se blíží...i když to tak nevypadá 😢

nobody
19. bře 2008

Vacushape je zajímavá věcička ...prokrvuje lymfatický systém
a kolik míváš tep? Nad 100? A jak dlouho ti trvá ujetí" těch 18km? A cviky na břicho jakým způsobem(držení v krajních polohách, zapojení nohou .... atd)?
Leden je zimní měsíc a 2,5 kg je celkem slušný na toto období 🙂

nobody
19. bře 2008

ten přístroj simuluje vyšší nadm. výšku, protože má uzavřený spodek s nižším tlakem .... a určitě bych to doporučil

aponchie
19. bře 2008

tak to ja mam v pohode ja simuluju nadmorske vysky v horach v lete 😀

margotka
19. bře 2008

Těch 18km mi trvá cca 33 minut,tep se pohybuje 120-130.Někde jsem se dočetla,že taková tep.frekvence vzhledem k mému věku je ideální...
V létě lítáme taky po horách...takže stimuluju taky 😉