• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

28. ledna 2014 
holkyy.. já mám krizi..váha stojí!!!! a vypadá to že tento týden budu asi na 0 :angry: já fakt už nevím.
13. bře 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, :grinning:
sidacek:gratuluji. Seš fakt dost dobrá. :grinning: :grinning: A tiše ti můžu jen závidět.
Mě váha už 14dní stojí,ale furt lepší než kdyby se šplhala nahoru. :slight_smile:
Jen nevím co mám dělat,když se váha ani nehne. Léto už je za dveřma a kila se mě drží,jak klíště.
Chtěla jsem držet tu dělenou stravu,ale v každé knížce píšou něco jinýho,tak fakt už nevím. :frowning2:
13. bře 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
llenda, delených je niekoľko typov. treba si vybrať jednu a držať sa tej. jedno rozdelenie, ktoré držím ja je tu: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2660

sidacek, gratulácia. 11kg, vlastne 12,5 je fakt slušný výkon. :grinning:
13. bře 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Sidáček, gratulace!!!! To je fakt bezva, jsi dobrá! :wink:
13. bře 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sidacek: závidím, jsi šikulka...
kéž by se to podařilo i mně....
a zítra vážení...mám obavy :frowning2:
13. bře 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, ja sa chcem nieco opytat ohladom delenej stravy. Pozerala som tam recepty, niektore su vynikajuce , ale videla som tam zastupene aj vyprazane jedla, co ma dost sokovalo. Ved to je uplne nonono v spravnej vyzive.
Jete aj vyprazance a naozaj chudnete?
13. bře 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
briket, vyprážané je proti zdravej výžive a v podstate sa v delenej vyprážať moc nedá, pretože všetko to chce trojobal. a mäso a vajíčko sa v mojej delenej s múkou a strúhankou kombinovať nedá. ale ak niekto má kombináciu, keď sa dá vyprážať, tak to zakázané nie je. dúfam, že si ma pochopila. :grinning:
13. bře 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, hlásím, že šly kilečka zase trošku dolů:slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
laol..tak to gratuluji!!!! U mě tento týden nic moc pouze 0,4 kg dole.Asi jsme to tento týden flákala. :sweat_smile:
14. bře 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aero, děkuju:grinning: no teda kilečka (jako kilečka) nee, ale nepřibírám a nějaké deko je dole... Takže výsledná suma je 61,5 a už se vejdu do všeho oblečení, které jsem nosila předloni:slight_smile: Takže i kdyby se mi nepodařilo už shodit nic, tak jsem spokojená :wink: :grinning:
14. bře 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já fakt závidím..shodila jsi fakt hodně...a cvičila jsi?
14. bře 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já hlásím od minulého pátku dolů 1 kilo :slight_smile:

aero myslím, že půl kila týdně dolů je ideální tempo hubnutí, když je to takhle pozvolna, hlavní je, že to jde směrem dolů a ne naopak :wink: :slight_smile:

laolo gratuluji, tvoje současná váha je i moje cílová, ale nějakých pár kil mi do ní ještě chybí :slight_smile:
14. bře 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za pochvalu :slight_smile:

Aero, necvičila, teda ne nějak extrémně. Semtam bowling a squash. Na ten jdu dneska, už se moc těším :wink: Jinak jsem spíš na ten gaučing :grinning:
14. bře 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivce, super! já už teď klesám jen po gramech.... :wink: :grinning:
14. bře 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem si dala saunu 2hodky a parada ,akorat sem zapomela vodu a boli me hlavinka :grinning:
14. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
laola ..takže ty jsi šla takhle rychle dolu pouze s upraveným jídlem? tak to mě se teda nedaří. :confused:
14. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Tak holky, tak konečně se to hnulo směrem dolů :slight_smile: Problém je ale v tom, že to bylo hlavně tím, že jsem měla nějaké střevní potíže, takže jsem baštila jen suché housky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už mi ale zase začalo nebezpečně chutnat :angry: :pensive: :grinning:
Sidy, jsi fakt dobrá... víš, co by to chtělo? Fotečky před a po, ať vidíme, co to s námi udělá, když budeme mít stejně silnou vůli jako Ty.... myslíš, že by to šlo? :confused:
14. bře 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky silvíku, fotečky by šly. My jsme se v kurzu fotily na začátku a příští středu kurz končí a budeme se fotit zase. Takže fotečky před a po naskenuju a hodím je sem. Nevím, jestli to bude zase až tak markantní rozdíl - uvidíme.
15. bře 2008 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak ja to dnes pojala trochu jinak to jidlo(snidane sampionu) :grinning: .udelala sem si franc.bagetu opecenou s irskym maslem,na to vajecina a na ni uzeny losos platky..mnam a zelenina no a nacala sem si k tomu sampanske od vanoc ..parada co?vecer jdu na ples tak uvidime co nam tam daji,ale je to ten spravnej vesnickej takze doufam nejake klobasky ,uzene kolena,gr.zebra a tak bez chleba muzu,ale zeleninku :grinning: :dizzy_face:
15. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jestli se nechcete dál trápit a chcete k hubnutí vyzkoušet už ověřené přípravky,pak zkuste třeba herbalife.Ať si má každý svůj názor na věc,mě pomohl a pomáhá dál.Klidně se ozvěte,podám vám bližší informace.Tady by se to dalo brát jako reklama.Tak čau kopretina1974@seznam.cz
15. bře 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz se netrapim :grinning: no trapim,ale kvuli necemu jinemu nez je postava :wink:
15. bře 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze vcerejsi ples byl celkem dietni..po prichodu panak vodky s dzusem,3chlebicky,par chipsu,vodka,dzus,red bul,vodka,dzus,semtex a nakonec jahodovy dzus(to byl spis nejaky ulet) :grinning: .doma v noci zelna polivka od maminky :grinning: rano taky a uz nemusim celej den jist :grinning: :grinning:
16. bře 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:
a šatičky čistý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si pis ,ze jo ve vsi dustojnosti myslim,ze nas stul byl jeden z nejlepsich ty holky a jejich naprosto silene kreace to byla odvikacka a nemeli ani vkus a dokonce nemeli puncochy k tem satickam :grinning: asi vedeli jak to tam dopada :grinning:
16. bře 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja potrebujem schudnúť 20 kg, najlepšie do leta viete poradiť?
17. bře 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
orezat? :grinning:
17. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalezi kolik ted vazis a jake mas proporce zda tech 20je rozumnych ci realnych.jestli chces -20kg za cca4mesice max 5 je to podle me hodne rychle.ja bych ti poradila pomaleji tak tech 10max15!do leta at si to udrzis :wink:
17. bře 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxyaris, súhlasím s aponchie. a žiaden zázračný liek neexistuje. treba sa zdravo stravovať, menej jesť a cvičiť. :wink:
ja som napríklad na delenej strave a za dva mesiace som schudla 6kg. a to ešte nejak valne necvičím, pretože kojím, tak sa bojím, aby som neprišla o mliečko. :wink:
17. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ajoj...angua a mne sa nedari......uz treti tyzden mam 69kg :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to sa snazim dodrziavat dlenu stravu.....priznavam ze sem tam mam maly prehresok,ale zebyani kg???.....ma to nebavi takto :cry: :cry:
17. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozna by to chtelo i fotky k tem kilum davat ...pac nekdo muze mit 70kg a bude vypadat skvele.me to porad nekdo rika co ze resim ze vypadam dobre a nechapou proc chci chudnout,ale je to o lidech .semnou chodi do skolky pro malou jedna holka ma 45kg a je jak kost!nema zadnej zadek!proboha za co nas pak maji chytat ti chlapi?za ty kosti??me si libi zenska co ma postavu jak zenska a ne jak chlap.zadne boky,rifle bederni az nekde k prdeli vystrcene panevni kosti a o zbytku ani nemluvim...ale je fakt ,ze jsou taci ,kteri to maji radi...takze treba vypadame dobre jen je to na nas tlak okoli... :wink:
17. bře 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek