• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

28. ledna 2014 
33 minut ... takže minus 15 ... 18 minut spalování tuků - což je v normě .. já byl dal 20 km radši (prostě aspoň 25 minut odbourávání lipidů a 15 minut je určitý daný standard pro spálení sacharidů - tj celkově 40 minut radši)
jj, existuje tabulka na tep nejvýhodnější pro stres těla .. odečítá se věk a z vypočtené hodnoty se bere přibližně 70 procent .. takže tep v pořádku

a u břišních svalů nepoužívat stehna - takže žádný sedy lehy ... stehenní svalstvo se zapojuje a pomáhá zdvihat tělo ... takže nožky kolmo k zemi -- ale to beztak víš

akorát u toho vakuovýho (teda skoro) přístroje je mi divná jedna věc .. přecejenom tělo si musí vytvořit erytrocyty navíc vzhledem k danýhmu tlaku.. a jestli to vůbec stihne (pokud bys šla třeba jednou) ..jinak je to dobrá věcička
19. bře 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
margotka

mne nepomohol, skúsila so aj hypoxi bicykel, a boli to zbytočne vyhodené prachy,
nieje nad cvičenie :grinning:
19. bře 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja se nejspis pustim do metabolic... :sunglasses:
19. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
me je spatne necvicim uz 3ti den mozna uz 4ty :grinning:
19. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brndo, tak pod to se můžu podepsat... jsme na tom úplně stejně... jen co mám během dne chviličku klidu (když holky chrní), jdu si dát něco dobrého na zklidnění nervů... :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. bře 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak včera mi končil kurz. 10 lekcí uteklo jak voda. Slibovala jsem, že sem dám fotečky "před" a "po". Snad tam bude vidět nějaký rozdíl haha. Příští středu fotečky dostanu, tak pak je sem hodím. Takže ted to hubnutí bude už jenom na mě, žádná kontrola od MUDr. Se toho docela děsím, abych to neměla zase hned nahoře!!!!bojim, bojim!! :astonished: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
20. bře 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sidacek, neboj, Ty to podľa mňa zvládneš. už si nabehla na určitý spôsob života a keď sa ho budeš držať, tak to bude v poriadku. držím palce a teším sa na fotky.
20. bře 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
me chybi hodne sexu ke stihlejsi a pevnejsi postave :grinning:
20. bře 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie, tak vzkaž manžovi, at si tě hledí, když jde o figuru :slight_smile: at to nelajdá :grinning: pak se na to musí koukat, tak at maká :grinning:
20. bře 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krikri27:to je o necem jinem prave :confounded:
20. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja si to vynahradiiiiim ....nekdy a mooooooc :grinning: :dizzy_face:
20. bře 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie :slight_smile:
20. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem se dnes změřila a od nového roku co jako hubnu jsem přišla o 9cm přes boky, 6cm přes zadek a jen 4cm přes břicho. Je to dobrý nebo ne??? Na váze 4,5kila...
Aponchie, ty záletnice :wink: , ale co bychom pro pěknou postavu neudělaly, že ? :grinning: :grinning: :grinning:
Krikri, prohlížela jsem si tvoje album, a máš krááásný holčičky! To má manža radost, co, čtyři ženský v chalupě! :wink: Já bych klidně taky brala jen holčičky, kluci jsou zlobivci. :wink: . A co ty chceš hubnout, prosímtě????
20. bře 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pietra:nikdy sem nezahla... :wink:
20. bře 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Promiň, nemyslela jsem to zle :wink: . Nedovolila bych si to o někom říct, jen mi to tak trošku nahrálo, ale bylo to hloupý, to jo. :sweat_smile:
20. bře 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pietra:ja vim vsak v pohode..ja jen aby se neroznaseli nejake reci ..chapes :slight_smile:
20. bře 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nee :grinning:
20. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chápu...
20. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pietra :wink:
20. bře 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sidacek: neboj se, ty to zvládneš...a kolik jsi tedy dohromady zhubla?
20. bře 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Lenin, od 1,1 08 mám k dnešnímu dni dole 12 kilo. Jde to, ale ráda bych ještě trošku :unamused:
21. bře 2008 ve 04:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pietro ..4.5 kila je supr :slight_smile:
21. bře 2008 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sidacek: tak to je uplne super za 2,5 mesice 12kg!!! Jsem zvedava na ty fotky, ale jsem presvedcena o tom, ze 12kg je videt dost zretelne...
21. bře 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody, díky :dizzy_face:. kdybych vydržela po tý šestý, sedmý nic nejíst tak to jde samo. potřebuju na to nějakej trik. poradte, pls.
21. bře 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pietra ses proste dobra to se musi nechat..ja nejlip hubnu kdyz mam novou lasku :grinning: nejim..jen se cpu sexem a rozjimam :dizzy_face:
21. bře 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že moc dobrá nejsem když nejsem schopná nežrat večer-přitom hlad už není, ale jak ze mě opadne to napětí ze dne-jako že malá usne, tak to je konec. :unamused: No a novou lásku jsem neměla už pět let, tak nevím co s tím. :grinning:
21. bře 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky ne ,takze to asi neklapne :grinning:
21. bře 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pietra, díky :slight_smile: jj, ze 3 kluků by mě vezli do Bohnic :sunglasses:
TY ale taky nevypadáš, že potřebuješ hubnout, sluší ti to :slight_smile: Tos zhubla rychle hodně, gratuluju :slight_smile:
Mě tedka bude stačit nepřibrat :sweat_smile: tak snad se nerozežeru :slight_smile: takjak to je teď, je to ok :sunglasses:
21. bře 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Aponchie, nová láska je asi pro nás jako dieta už pravděpodobně nafurt neaktuální :sunglasses: budem muset nežrat :sunglasses:
21. bře 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pietra, mě na večerní žraní zabírá jíst pořádně ráno, pak v poledne normálně, v 5 trochu,ale ne úplně málo a pak už nepřehládnu a nerozežeru se, většinou :sweat_smile:
Ale když neposnídám, sice mám vosí pas od rána, ale večer to docpu ve velkém, jak mám deficit a jde to do tukových zásob :confounded: takže snídaně základ :slight_smile:
21. bře 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek