Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

nobody
19. bře 2008

33 minut ... takže minus 15 ... 18 minut spalování tuků - což je v normě .. já byl dal 20 km radši (prostě aspoň 25 minut odbourávání lipidů a 15 minut je určitý daný standard pro spálení sacharidů - tj celkově 40 minut radši)
jj, existuje tabulka na tep nejvýhodnější pro stres těla .. odečítá se věk a z vypočtené hodnoty se bere přibližně 70 procent .. takže tep v pořádku

a u břišních svalů nepoužívat stehna - takže žádný sedy lehy ... stehenní svalstvo se zapojuje a pomáhá zdvihat tělo ... takže nožky kolmo k zemi -- ale to beztak víš

akorát u toho vakuovýho (teda skoro) přístroje je mi divná jedna věc .. přecejenom tělo si musí vytvořit erytrocyty navíc vzhledem k danýhmu tlaku.. a jestli to vůbec stihne (pokud bys šla třeba jednou) ..jinak je to dobrá věcička

mimikyky
19. bře 2008

margotka

mne nepomohol, skúsila so aj hypoxi bicykel, a boli to zbytočne vyhodené prachy,
nieje nad cvičenie 😀

balsiger
19. bře 2008

a ja se nejspis pustim do metabolic... 😎

aponchie
19. bře 2008

me je spatne necvicim uz 3ti den mozna uz 4ty 😀

silvik
19. bře 2008

Brndo, tak pod to se můžu podepsat... jsme na tom úplně stejně... jen co mám během dne chviličku klidu (když holky chrní), jdu si dát něco dobrého na zklidnění nervů... ☹ 😝 😀

sidacek
20. bře 2008

ahojky holky, tak včera mi končil kurz. 10 lekcí uteklo jak voda. Slibovala jsem, že sem dám fotečky "před" a "po". Snad tam bude vidět nějaký rozdíl haha. Příští středu fotečky dostanu, tak pak je sem hodím. Takže ted to hubnutí bude už jenom na mě, žádná kontrola od MUDr. Se toho docela děsím, abych to neměla zase hned nahoře!!!!bojim, bojim!! 😲 🤐 🙄

angua27
20. bře 2008

sidacek, neboj, Ty to podľa mňa zvládneš. už si nabehla na určitý spôsob života a keď sa ho budeš držať, tak to bude v poriadku. držím palce a teším sa na fotky.

aponchie
20. bře 2008

me chybi hodne sexu ke stihlejsi a pevnejsi postave 😀

krikri27
20. bře 2008

Aponchie, tak vzkaž manžovi, at si tě hledí, když jde o figuru 🙂 at to nelajdá 😀 pak se na to musí koukat, tak at maká 😀

aponchie
20. bře 2008

krikri27:to je o necem jinem prave 😖

aponchie
20. bře 2008

ale ja si to vynahradiiiiim ....nekdy a mooooooc 😀 😵

krikri27
20. bře 2008

Aponchie 🙂

pietra81
20. bře 2008

Holky, tak jsem se dnes změřila a od nového roku co jako hubnu jsem přišla o 9cm přes boky, 6cm přes zadek a jen 4cm přes břicho. Je to dobrý nebo ne??? Na váze 4,5kila...
Aponchie, ty záletnice 😉 , ale co bychom pro pěknou postavu neudělaly, že ? 😀 😀 😀
Krikri, prohlížela jsem si tvoje album, a máš krááásný holčičky! To má manža radost, co, čtyři ženský v chalupě! 😉 Já bych klidně taky brala jen holčičky, kluci jsou zlobivci. 😉 . A co ty chceš hubnout, prosímtě????

aponchie
20. bře 2008

pietra:nikdy sem nezahla... 😉

pietra81
20. bře 2008

Promiň, nemyslela jsem to zle 😉 . Nedovolila bych si to o někom říct, jen mi to tak trošku nahrálo, ale bylo to hloupý, to jo. 😅

aponchie
20. bře 2008

pietra:ja vim vsak v pohode..ja jen aby se neroznaseli nejake reci ..chapes 🙂

nobody
20. bře 2008

já taky nee 😀

pietra81
20. bře 2008

chápu...

aponchie
20. bře 2008

pietra 😉

leninn
20. bře 2008

Sidacek: neboj se, ty to zvládneš...a kolik jsi tedy dohromady zhubla?

sidacek
21. bře 2008

ahojky Lenin, od 1,1 08 mám k dnešnímu dni dole 12 kilo. Jde to, ale ráda bych ještě trošku 😒

nobody
21. bře 2008

pietro ..4.5 kila je supr 🙂

leninn
21. bře 2008

Sidacek: tak to je uplne super za 2,5 mesice 12kg!!! Jsem zvedava na ty fotky, ale jsem presvedcena o tom, ze 12kg je videt dost zretelne...

pietra81
21. bře 2008

nobody, díky 😵. kdybych vydržela po tý šestý, sedmý nic nejíst tak to jde samo. potřebuju na to nějakej trik. poradte, pls.

aponchie
21. bře 2008

pietra ses proste dobra to se musi nechat..ja nejlip hubnu kdyz mam novou lasku 😀 nejim..jen se cpu sexem a rozjimam 😵

pietra81
21. bře 2008

Právě že moc dobrá nejsem když nejsem schopná nežrat večer-přitom hlad už není, ale jak ze mě opadne to napětí ze dne-jako že malá usne, tak to je konec. 😒 No a novou lásku jsem neměla už pět let, tak nevím co s tím. 😀

aponchie
21. bře 2008

no ja taky ne ,takze to asi neklapne 😀

krikri27
21. bře 2008

Pietra, díky 🙂 jj, ze 3 kluků by mě vezli do Bohnic 😎
TY ale taky nevypadáš, že potřebuješ hubnout, sluší ti to 🙂 Tos zhubla rychle hodně, gratuluju 🙂
Mě tedka bude stačit nepřibrat 😅 tak snad se nerozežeru 🙂 takjak to je teď, je to ok 😎

krikri27
21. bře 2008

No jo, Aponchie, nová láska je asi pro nás jako dieta už pravděpodobně nafurt neaktuální 😎 budem muset nežrat 😎

krikri27
21. bře 2008

Pietra, mě na večerní žraní zabírá jíst pořádně ráno, pak v poledne normálně, v 5 trochu,ale ne úplně málo a pak už nepřehládnu a nerozežeru se, většinou 😅
Ale když neposnídám, sice mám vosí pas od rána, ale večer to docpu ve velkém, jak mám deficit a jde to do tukových zásob 😖 takže snídaně základ 🙂