Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

smoulinda
autor
7. led 2008

Holky kůň furt padá, tak to vzdávám 😝 Zbytek dodělám zítra 😉
Andri ahooooj, ty chceš být taky hubená paní 😀 😀 😀
Nj, loučím se a přeju dobrouuuuuuuuuuuuu nooooc 😔 😔 😔 😵 😵 😵

zany
7. led 2008

Vladunko, já když jsem vstávala v 5, tak jsem snídala až v práci v 8... Pak byl obídek, sušenka ke kafíčku 😝 a večeře až doma... Sice jsem chodila 2x týdně na spinning, ale i tak to pak nešlo dolů, ale aspoň jsem se udržovala na 68 kg (teď mám 75 😠 ). No a pak jsem otěhotněla, zůstala jsem na rizikovém a pohyb nic moc... Tak šlo 20 kg nahoru a 5 tak nějak zůstalo 😒

laola
7. led 2008

Tak já sem mrsknu taky jídelníček 🙂
Snídaně: 4 plátky Knuspi namazané Lučinou light, kousek okurku - 50g, půlka jabka -50g
Svačina: pomeranč, jabko
Oběd: teplá šunka 100g, brambory 100g, rajčatový salát 100g
Svačina: jogurt Activia jahoda musli, musli tyčinka
Večeře: 4 plátky Knuspi namazané Lučinou light, paprika 60g
A musím se přiznat, že jsem si po obědě dala 2 kostičky hořké Milky 😀 A byla úžasná 😀

zany
7. led 2008

Vladu 😀 😀 😀 Vyloženě Droběna nejsem, ale pírko taky ne 😒 No ale budu na tom pracovat, abych se vešla do svých starších věcí...

Šmouli dobrou 🙂 😔

No taky to balím a jdu do hajan 🙂

Dobrou všem 😔 😔 😔

vladunka
7. led 2008

Tak snad to Zany vzájemným podporováním zvládneme 😉
Já teda ujíždím na sladkým 😅 takže si budu muset dát trochu voraz 😀
My se teda snažíme o druhý miminko...zatím bezúspěšně,tak třeba se to povede,když nějaký to kilo shodím 😉
Já se taky loučím...
dobrou a díky 🙂

andrissek
7. led 2008

Smouli ahoj,musím už něco s tím udělat 😠 ,je to hrozný. Muj největší problem je sladký ( čím si to znechutit 😀 )
Dumám tady jerstli se k vám přidat,ale nemáme doma váhu.Budu se muset po nějaké poohlédnout 😉

lidka619
7. led 2008

vladunka tak ti prajem, aby sa ti to čo najrýchlejšie splnilo 😵 😵 😵
- aj ja to tu balím, idem sa dačo ešte poučiť, majte sa krásne, dobrú nôcku všetkým 😉

misakri
7. led 2008

ahojky holky, tak u mě se zdárně drží pořád 2 kilča dole, snad to zůstane a bude pokračovat... 😉
dneska jsem nezvládla ani ty 4 jídla, ty woe, to bude fuška... nějak u mišky nestíhám jíst... a docela mě to štve!!!

já bych brala zhubnout klidně 20-30 klio, ale to je holá fantazie... k původní postavě by mi stačilo 10-15... 😠 , ježiši, když si představím, že jsem někdy vážila o tolik míň, tak je mi zle... 😝 😠 😠 😠 😠 😠

musko
8. led 2008

Ahojte dievčatá!
Len Vám chcem povedať, že už konečne aj v ČR vyšla knižka Lady Pilates - v Mediaklube - je to úžasná vec - program na 12 týzdňov pre ženy po porode - cvičila a denník si písala jedna Slovenská moderátorka pod odborným dohľadom, kojila - takže dieta neprichádzala do úvahy, ale je tam aj vzor jedálnička - vrelo doporučujem!

lidka619
8. led 2008

dobré ránko dievčatá - ako ste sa vyspinkali? 😉

angua27
8. led 2008

dobré ránko,
u mňa spánok celkom fajn, vstávali sme iba raz o tretej. a potom až o siedmej, takže úplne labúžo na spinkanie. pol hoďku po vstaní som raňajkovala. dala som si ovsené vločky s mliekom, ale prihodila som si tam za hrsť pšenično-medových pukancov. hold, nejak neviem začať hneď z ostra.

laola
8. led 2008

Ahojky holky,
tak jsem posnídala krajíc tmavého chleba, trojúhelníček sýra, 2 plátky šunky, papriku a 1/2 musli tyčinky 😀

smoulinda
autor
8. led 2008

Ahooooj 🙂
Teda kde jste kdo 😀
Dneska mi ten koník opět vůbec nejede, to je vo nervy tady toto 😠 😀
Jooo a přidal se k nám můj chlapík, takže Tom. Prej budeme hubnout spolu 😀 tak jsem ho taky fikla do tabulky 😀 😀 😀

andrissek
8. led 2008

Ahoj smouli,tak to taky zkouším 😉

monik111
8. led 2008

Ahojky,
nějak nestíhám sem chodit....sakra....a vy toho vždycky proberete 🙂
A ten kuň je pomalej jak stará kobyla 😀

jinak dnes se docela držím. piju o 106 a jídlo taky docela držím. tak snad to vydržím...

jinak včera hodina na aerobiku a jsem jak po 100km tůře 😀 😀

andrissek
8. led 2008

Kolik toho vypijete za ten den? Já zatím od rána vypila 1.5 l neperlivé vody.

monik111
8. led 2008

no já mam taky zatím ten 1.5l. tak ty 2l snad dám. Ale chtelo by to tak ty 2.5l co???? 😝

laola
8. led 2008

Já tak 3l vody. Dvakrát nebo třikrát si vařím zelený nebo mátový čaj do čtvrtlitrového hrnku. Musím víc pít, protože vypiju denně 3 kávy

andrissek
8. led 2008

Tak uvidíme kolik toho do večera ještě zvládneme. Chtěla jsem se zeptat ještě jestli jíte rajčata (já je miluju) 🙂

laola
8. led 2008

Já mám rajčata taky ráda, ale teď v zimě jsou pěkně hnusná.... Tak si budu kupovat cherry, ta jsou vynikající 😀

andrissek
8. led 2008

Laola mluvíš mi z duše,taky jsem si je dneska koupila 😅 😉
Ted jsem dávala malému přesnídávku.Tak mě lákalo to dojíst,ale vydržela jsem (jak dlouho 😒 😅 )

laola
8. led 2008

neboj, andri, vydržíš. Když jsem vydržela já 😀

angua27
8. led 2008

baby, ja som to dnes nezvládla. svokra ma trošku vytočila a zjedla som na nervy dve čokoládove figurky z kolekcie. ach jo, prvý deň a už hreším. musím byť na seba tvrdšia. nakúpim si pukancové chleby, tie mi vždy zabrali ako náhražka za sladké aj slané.

smoulinka, tabuľka je super.

ja rajčiny moc nemusím a tieto zimné už vôbec nie, ale cherry paradajky sú super. len ja ešte moc zeleninu a ovocie nemôžem kvôli prdíkom Matejka. pomaly zaraďujem a skúšam, čo zvládne a čo ešte nie. ako ste na tom boli vy maminy, ktoré ste dojčili. kedy ste začali v podstate normálne všeko jesť?

smoulinda
autor
8. led 2008

Andriiii rajčata do sebe cpu pořáááád 😀 A nejlepší jsou fakt ty chery 🙂
Vypito mám zatím takyy1,5l a když mě Katrinka nechá tak třeba vypiju víc, ale teď tady huláká jak pavián 😀
Včera jsem měla 5km procházku 😀 Já jdu snad do sebe nebo co 😀

vladunka
8. led 2008

Ahoj holky 🙂
tabulka je krásná...snad i ty výsledky budou krásný 😀
Dnešk docela ušel.. k snídani jsem si dala bílý jogurt,ke svačině banán..k obědu trochu těstovinovýho salátu a k večeři jsem si udělala zeleninový salátek 🙂
A večer si chci ještě zacvičit 😅 ale nevím jestli se k tomu dokopu 😝 😝

laola
8. led 2008

angua27, kašli na to. Pokud musíš mít sladké, tak si ho neodpírej. Já si dám denně dvě kostičky hořké čokolády, protože jinak bych asi zblbla 😀

monik111
8. led 2008

smoulinda: jééé až teď jsem koukala na tu tabulku....se ti povedla 😉 už se těším jak se nám to tam bude odečítat 😉

jinak já zase moc ráda papriky.....ale taky přes zimu nic moc 😝

smoulinda
autor
8. led 2008

Tak už vím proč tak ječela...Jsme dělali e e a nelíbilo se nám to 😀 😀 😀
Já jsem měla k snídani chleba se sýrem, k obědu šopák, odpolko šopák, pak ještě něco málo zobnu k večeři a pá pá ledničko 😀

andrissek
8. led 2008

Laola díky 😉 ,je fajn se s někým o tom pokecat a podporovat se navzájem 😉
Angua já myslím že už by si pomalu mohla zkoušet co si mužeš dát a co ne.
Jdu věšet prádlo a věnovat se dětem tak zatím ahoj a držím palce 😉 🙂

smoulinda
autor
8. led 2008