• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

28. ledna 2014 
autor
Holky kůň furt padá, tak to vzdávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zbytek dodělám zítra :wink:
Andri ahooooj, ty chceš být taky hubená paní :grinning: :grinning: :grinning:
Nj, loučím se a přeju dobrouuuuuuuuuuuuu nooooc :pensive: :pensive: :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladunko, já když jsem vstávala v 5, tak jsem snídala až v práci v 8... Pak byl obídek, sušenka ke kafíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a večeře až doma... Sice jsem chodila 2x týdně na spinning, ale i tak to pak nešlo dolů, ale aspoň jsem se udržovala na 68 kg (teď mám 75 :angry: ). No a pak jsem otěhotněla, zůstala jsem na rizikovém a pohyb nic moc... Tak šlo 20 kg nahoru a 5 tak nějak zůstalo :unamused:
7. led 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já sem mrsknu taky jídelníček :slight_smile:
Snídaně: 4 plátky Knuspi namazané Lučinou light, kousek okurku - 50g, půlka jabka -50g
Svačina: pomeranč, jabko
Oběd: teplá šunka 100g, brambory 100g, rajčatový salát 100g
Svačina: jogurt Activia jahoda musli, musli tyčinka
Večeře: 4 plátky Knuspi namazané Lučinou light, paprika 60g
A musím se přiznat, že jsem si po obědě dala 2 kostičky hořké Milky :grinning: A byla úžasná :grinning:
7. led 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladu :grinning: :grinning: :grinning: Vyloženě Droběna nejsem, ale pírko taky ne :unamused: No ale budu na tom pracovat, abych se vešla do svých starších věcí...

Šmouli dobrou :slight_smile: :pensive:

No taky to balím a jdu do hajan :slight_smile:

Dobrou všem :pensive: :pensive: :pensive:
7. led 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to Zany vzájemným podporováním zvládneme :wink:
Já teda ujíždím na sladkým :sweat_smile: takže si budu muset dát trochu voraz :grinning:
My se teda snažíme o druhý miminko...zatím bezúspěšně,tak třeba se to povede,když nějaký to kilo shodím :wink:
Já se taky loučím...
dobrou a díky :slight_smile:
7. led 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli ahoj,musím už něco s tím udělat :angry: ,je to hrozný. Muj největší problem je sladký ( čím si to znechutit :grinning: )
Dumám tady jerstli se k vám přidat,ale nemáme doma váhu.Budu se muset po nějaké poohlédnout :wink:
7. led 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladunka tak ti prajem, aby sa ti to čo najrýchlejšie splnilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
- aj ja to tu balím, idem sa dačo ešte poučiť, majte sa krásne, dobrú nôcku všetkým :wink:
7. led 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak u mě se zdárně drží pořád 2 kilča dole, snad to zůstane a bude pokračovat... :wink:
dneska jsem nezvládla ani ty 4 jídla, ty woe, to bude fuška... nějak u mišky nestíhám jíst... a docela mě to štve!!!

já bych brala zhubnout klidně 20-30 klio, ale to je holá fantazie... k původní postavě by mi stačilo 10-15... :angry: , ježiši, když si představím, že jsem někdy vážila o tolik míň, tak je mi zle... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. led 2008 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá!
Len Vám chcem povedať, že už konečne aj v ČR vyšla knižka Lady Pilates - v Mediaklube - je to úžasná vec - program na 12 týzdňov pre ženy po porode - cvičila a denník si písala jedna Slovenská moderátorka pod odborným dohľadom, kojila - takže dieta neprichádzala do úvahy, ale je tam aj vzor jedálnička - vrelo doporučujem!
8. led 2008 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko dievčatá - ako ste sa vyspinkali? :wink:
8. led 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
u mňa spánok celkom fajn, vstávali sme iba raz o tretej. a potom až o siedmej, takže úplne labúžo na spinkanie. pol hoďku po vstaní som raňajkovala. dala som si ovsené vločky s mliekom, ale prihodila som si tam za hrsť pšenično-medových pukancov. hold, nejak neviem začať hneď z ostra.
8. led 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem posnídala krajíc tmavého chleba, trojúhelníček sýra, 2 plátky šunky, papriku a 1/2 musli tyčinky :grinning:
8. led 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooj :slight_smile:
Teda kde jste kdo :grinning:
Dneska mi ten koník opět vůbec nejede, to je vo nervy tady toto :angry: :grinning:
Jooo a přidal se k nám můj chlapík, takže Tom. Prej budeme hubnout spolu :grinning: tak jsem ho taky fikla do tabulky :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj smouli,tak to taky zkouším :wink:
8. led 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
nějak nestíhám sem chodit....sakra....a vy toho vždycky proberete :slight_smile:
A ten kuň je pomalej jak stará kobyla :grinning:

jinak dnes se docela držím. piju o 106 a jídlo taky docela držím. tak snad to vydržím...

jinak včera hodina na aerobiku a jsem jak po 100km tůře :grinning: :grinning:
8. led 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik toho vypijete za ten den? Já zatím od rána vypila 1.5 l neperlivé vody.
8. led 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mam taky zatím ten 1.5l. tak ty 2l snad dám. Ale chtelo by to tak ty 2.5l co???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tak 3l vody. Dvakrát nebo třikrát si vařím zelený nebo mátový čaj do čtvrtlitrového hrnku. Musím víc pít, protože vypiju denně 3 kávy
8. led 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíme kolik toho do večera ještě zvládneme. Chtěla jsem se zeptat ještě jestli jíte rajčata (já je miluju) :slight_smile:
8. led 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám rajčata taky ráda, ale teď v zimě jsou pěkně hnusná.... Tak si budu kupovat cherry, ta jsou vynikající :grinning:
8. led 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laola mluvíš mi z duše,taky jsem si je dneska koupila :sweat_smile: :wink:
Ted jsem dávala malému přesnídávku.Tak mě lákalo to dojíst,ale vydržela jsem (jak dlouho :unamused: :sweat_smile: )
8. led 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, andri, vydržíš. Když jsem vydržela já :grinning:
8. led 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja som to dnes nezvládla. svokra ma trošku vytočila a zjedla som na nervy dve čokoládove figurky z kolekcie. ach jo, prvý deň a už hreším. musím byť na seba tvrdšia. nakúpim si pukancové chleby, tie mi vždy zabrali ako náhražka za sladké aj slané.

smoulinka, tabuľka je super.

ja rajčiny moc nemusím a tieto zimné už vôbec nie, ale cherry paradajky sú super. len ja ešte moc zeleninu a ovocie nemôžem kvôli prdíkom Matejka. pomaly zaraďujem a skúšam, čo zvládne a čo ešte nie. ako ste na tom boli vy maminy, ktoré ste dojčili. kedy ste začali v podstate normálne všeko jesť?
8. led 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andriiii rajčata do sebe cpu pořáááád :grinning: A nejlepší jsou fakt ty chery :slight_smile:
Vypito mám zatím takyy1,5l a když mě Katrinka nechá tak třeba vypiju víc, ale teď tady huláká jak pavián :grinning:
Včera jsem měla 5km procházku :grinning: Já jdu snad do sebe nebo co :grinning:
8. led 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tabulka je krásná...snad i ty výsledky budou krásný :grinning:
Dnešk docela ušel.. k snídani jsem si dala bílý jogurt,ke svačině banán..k obědu trochu těstovinovýho salátu a k večeři jsem si udělala zeleninový salátek :slight_smile:
A večer si chci ještě zacvičit :sweat_smile: ale nevím jestli se k tomu dokopu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
angua27, kašli na to. Pokud musíš mít sladké, tak si ho neodpírej. Já si dám denně dvě kostičky hořké čokolády, protože jinak bych asi zblbla :grinning:
8. led 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinda: jééé až teď jsem koukala na tu tabulku....se ti povedla :wink: už se těším jak se nám to tam bude odečítat :wink:

jinak já zase moc ráda papriky.....ale taky přes zimu nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už vím proč tak ječela...Jsme dělali e e a nelíbilo se nám to :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem měla k snídani chleba se sýrem, k obědu šopák, odpolko šopák, pak ještě něco málo zobnu k večeři a pá pá ledničko :grinning:
8. led 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laola díky :wink: ,je fajn se s někým o tom pokecat a podporovat se navzájem :wink:
Angua já myslím že už by si pomalu mohla zkoušet co si mužeš dát a co ne.
Jdu věšet prádlo a věnovat se dětem tak zatím ahoj a držím palce :wink: :slight_smile:
8. led 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek