• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

28. ledna 2014 
autor
Tak to prej zvládnu :grinning: :grinning: :grinning: A běda jak ne. Je zažaluju, že kecaj :grinning:
8. led 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mě to vyšlo tak půl na půl. Zhubnu a pak zas přiberu :grinning:
8. led 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen teda doufám, že budu přibírat díky případnému těhotenství a ne kvůli přežírání se :grinning: :grinning:
8. led 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se pridat? Chci neco shodit nez otehotnim, bojim se, ze bych se pak dostala s vahou pres 100 kg a to by me trefilo. A nechci bastit nejaky hubnouci prostredky,aby se mi pak z tech tabletek neco neukladalo nezdravyho v tele kvuli miminku,ktere planujeme. Chci to dokazat sama. od 2.1.2008 bastim male porcicky na malych talircich,jim nizkozucne syry, kureci a kruti sunku,kureci a kralici maso, ovoce dopoledne,hodne zeleniny, piju neperlivou vodu a bylinkove a ovocne neslazene caje, a nejim prilohy. A hodne jsem omezila pecivo, i to tmavy. Dneska jdu po delsi dobe na aerobic a chci zase behat. A byl by v tom cert aby to neslo. Tak a ted jsem to napsala a musim to dodrzet.
8. led 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvi, všechny to tu společnými silami zvládneme!!! :grinning: Jsem na tom tak jak ty, taky hubnu kvůli těhu :grinning: :wink:
8. led 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu se taky pridat ke snazilkam, co hubnou, aby pak mohly v klidu pribrat :grinning: :grinning:
8. led 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, klary, budem se pěkně hecovat, jo? :wink: :grinning:
8. led 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klary jasně :slight_smile: Já to vidím podobně. Zhubnu a určitě zase otěhotním :grinning:
8. led 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to potrebuju :slight_smile: pred chvilkou jsem dojedla cokoladku, nastestï posledni hrisnou vec od vanoc, tak mi to hubnuti pekne zacalo
:grinning:
8. led 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já mám taky děsnou chuť na čokoládu :sweat_smile: :sweat_smile: ale nesmím :zipper_mouth: :zipper_mouth:
8. led 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooooo čokoláda to ješ věc :sweat_smile: . Co máte k večeři?
8. led 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vecere uz probehla - pohankovy salat s celozrnym rohlikem
8. led 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla nějaký suchar a k tomu zeleninový salát :slight_smile:
a předtím jsem si dala 20 minut cvičení :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkně mě to zmohlo :sweat_smile:
8. led 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já knekebrot se šunkou a rajče :wink:
8. led 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky z těch co chtěj podpořit otěhu shozením kil :wink: zítra mi dorazí ten eliptical a stroj na cvičení břišních svalů budu to mít doma pod čumákem tak se na to každý den vrhnu :wink: docela se těším
cviceni mi teprv ceka :wink:
ahojte,pridám sa k vám aj ja.Od zajtra začínam.Len sa hanbím dať svoje miery,tie sú hrôzostrašné :grinning:
8. led 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidek devcata nejak se mi to vcerejsi prezirani vymstilo pac mi upadl kus zubu :angry: takze si jdu udelat kureci steak s korenim a jeden pkatek chlebicku a dozeru se asi jablkem a mandarinkama pres den sem snedla pul sladke vasne :confounded: ale sla sem ven na dve hodky to vychodit takze sem nas...ale je dobre ze vaha sla o kilo dolu jenze porad vypadam stejne a speky pretekaji takze asi ztrata tekutin :unamused: zatim papa a dobrou chut
8. led 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tie čo ste v tabulke,ste popri mne pierka,ja som bola po pôrode o dve kilá lahšia ako pred tehu a dokonca ešte šli dve kilečká dole.Teraz mám tolko ako na konci tehu :pensive:
8. led 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mno, tak já budu zítra od rána do večera lítat v práci, ve čtvrtek taky a v neděli taky, tak to snad musí jít samo ne :grinning: :grinning: :grinning:
Díky práci jsem právě dřív zhubla 14 kilo, tak ještě jednou by se to šiklo :slight_smile:
A dneska jsem vypila 2l, víc toho bohužel nestíhám :sweat_smile:
8. led 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cely den vpraci sedim, tak pohyb nic moc. Aspon se snazim jejezdit az do prace MHD a do 5. patra slapu pesky :dizzy_face:
8. led 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted bastila zeleninovou polivku,byl tam v ni i jatrovy knedlicek :confounded: ach jo,ale ted jdu na aerobic,tak ten knedlicek spalim,ale nejak hledam vymluvy ,abych na ten aerobic nemusela :pensive: ja musim musim musim. jdu si nachystat veci a proste tam pujdu. Holky tenaerobic u nas je docela prdel, bydlim na vesnici a to se jednou tydne slezou vsechny baby ze vsi a jdou potit krev :grinning:
8. led 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvi to znam taky - jeste nekdy na stredni - bylo to v telocvicne skoly a pulka chlapu syslovala za oknem :grinning: :grinning:
8. led 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvi, jen pěkně běž :grinning: A cvič i za mě :grinning:
8. led 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
2litry staci :wink:
8. led 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte ja vobec nemam cas sem ist ten moj Nino ma tak vytazuje :grinning:
Inak stale sa napchavam so sladkostami a ten test vysiel,ze by som s chudnutim nemala mat problem no neviem ,ked tie sladkosti su take dobre mnaaaaaaaam :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. led 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko :wink:
9. led 2008 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning:
Tak už jsi po snídani? Copak bylo dobrého?
:grinning:
Já dnes měla inovaci v podobě jogurtu a dvou lžic musli :grinning:
9. led 2008 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolacek z list.testa a mleko :grinning:
9. led 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

sakra, vy jste toho nakecaly :grinning: Dočtu vás později :wink:
Já byla včera cvičit :wink: Ale byla jsem ztuhlá a brzy vyřízená :unamused:
K snídani byla sojová houska a půl sýra cottage :slight_smile: a čajík :wink:

Tak já letím a ukážu se později :wink:
PA
9. led 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí