Závislost na Olynthu. Zažila jste některá?

berushe14
17. srp 2020

Ahoj holky. Zažila jste některá závislost na olynthu? A jak jste se ji zbavily? Musím nutné přestat a mám z toho hrůzu.

michaela1990xx
18. srp 2020

@berushe14 mne bylo řečeno, ze kapky miminku neublíží. Jen to prostě nebylo testované na těhotných a tak se to musí v příbalovém letáku psát. Taky jsem právě mela strach a kdyz sem otehotnela, tak sem s tim chtěla seknout, jenze sem nemohla spát, dýchat, jist, bylo mi na zvracení z toho ucpanéjo nosu a tak jsem zase začala stříkat.

te_reza
18. srp 2020

@berushe14 nic jinyho ti nepomůže, prostě pár dní vydržet. Já si stříkám jen na noc, když ho mám záhadně ucpanej

berushe14
autor
18. srp 2020

@te_reza no já sem smíchala mořskou vodu s asi třemi kapkami olynthu, tak uvidíme jak to zafunguje...hlavně se toho chci zbavit, bo to stojí šílené prachy...

danvitka
18. srp 2020

Já dala dřív lahvičku týdně 🙄 ted jsem vyměnila za kapky/sprej z DM, není to lék ale přijde mi silnější než mořská voda. Táta dá taky lahvičku týdně. Jinak já už mám cysty v dutinách. Otázka kestli z toho, nebo jestli právě proto nemohu dýchat....

berushe14
autor
18. srp 2020

@danvitka a jak dlouho jste brala anjak dlouho bylo odvykání?

pasiba
18. srp 2020

Já jo. To byl kdysy ještě Sanorin. Nemohla jsem spát ani dýchat bez kapnuti do nosu. Až se mi začala spouštět krev. Tak jsem přestala. První tři byly hrozný. Musela jsem usínat s otevřenou pusou abych mohla dýchat. No a pak dobrý. Pocit, že nedokážu čistě dýchat bez Sanorinu zmizel 🙂

lenulab
18. srp 2020

Holky, ani nevíte jak jsem ráda, že v tom nejsem sama. I když je to hrozné takto to říct. Stříkám si na noc, jak si lehnu okamžitě nemůžu dýchat. Výjimečně přes den. Mám lahvičku na 3 týdny, při rýmě na týden. Občas si koupím dětské, ale to si musím stříknout dávku víckrát. Ono už to leze dost do peněz. 12 let u je to určitě ☹ I v těhotenství. Muž už je ze mě z toho nešťastný. Teď tu čtu o zákroku. Moc bych se toho chtěla zbavit, ale strach mám šílený. Z bolesti a přiznat to... Nedávno jsem četla příspěvek tady na MK od jedné uživatelky, že to měla taky a byla na nějakém zákroku. Bolest šílená. Do toho nejdu. Cesta stříkat jen do jedné dírky u mě nefunguje ☹ V jedné dírce mám jakoby strupy a teče mi krev při smrkání.

berushe14
autor
18. srp 2020

@pasiba kez by se to povedlo i me...vydržet ty tři dny naprostého nekofortu a strachu...

berushe14
autor
18. srp 2020

@lenulab na operaci bych šla kdyby pak nebyl týden nos závěsný jak beton...to me na tom děsí. Ale ty toho kapes málo....

michaela1990xx
18. srp 2020

@lenulab taky mam v nose strupy a jak smrkam, tak se uvolnuji a teče mi často krev z nosu. Nebo to bude možná i tou hodně prokrvenou sliznici. Prý ma byt svetla a ja ji mam úplně rudou.

berushe14
autor
18. srp 2020

@michaela1990xx me se stane vazne jednou za čas, ze mám trochu krve na kapesniku...ale to tak ze minimalne...

berushe14
autor
18. srp 2020

@michaela1990xx ani žádné strupy nemivam.... nikdy

berushe14
autor
18. srp 2020

@pasiba jak dlouho trvalo než ses z toho dostala?

marla86
18. srp 2020

@berushe14 ka s tim bojuju cely zivot 🙂 vzdycky se toho po dlouhy di e zbavim a pak prijde nejaky nachlazeni a jedu v tom znovu. Ale je dobry si lak strikat ken do jedne dirky a pak proste par dnu prezkt s tim ze mas ucpanej nos, je to hrozny, chapu te a drzim palce 🙂

properjoey
18. srp 2020

@berushe14 taky jsem byla závislá, asi 7 let.neslo s tím přestat, pomohl mi az jeden alergolog, trvalo to asi půl roku, postupně z 6x denně na 1x denně.to byla dávka na noc a byla nejhorší.vlastne mi to nahradil kaplana na předpis, bylo to peklo, ty nové se dali použít 3x denně, takže 3 dávky odbourat a zbytek nahradit.nemohla jsem vůbec dýchat.ta poslední dávka...nespala jsem snad 3tydny pořádně, pak se to začalo lepšit.od tě doby jsem tak 10 let žádný kapky nepoužívala, teď když je nouze nejvyšší, tak na 3 dny a noc dám otrivin, jinak klidně každou hodinu mořskou vodu

berushe14
autor
18. srp 2020

@properjoey no teď si me totálně vyděsila. Mám hrůzu. Kdybych to před lety vedela co je to za svinstvo tak to neberu

danvitka
19. srp 2020

@berushe14 10 let docela kolísavě, ale teď už dlouho jen při opravdové nemoci. Odvikla jsem si rychle, prostě vyměnit za mořskou vodu, nebo nejlépe nedávat nic. Záleží jestli ta závislost není fakt jen v hlavě. Ale já nemohla fakt dýchat no...ale přešlo to. Přišli jiné problémy a já na to nemyslela...

danvitka
19. srp 2020

@berushe14 jo a mám teda taky jakoby praskliny v nose, do masa jakoby...brrr a na to pomáhá Hemostop

aanisecek
8. říj 2020

Na olynthu jsem byla závislá 2roky a půl 😔 chtěla jsem přestat,tak jsem vysadila kapky. Jenže jsem opět nemohla dýchat, tak jsem je začala znova brát. Došla si na ORL, doktor mi udělal všelijaké výsledky a zjistil že vevnitř v nosu to mam zduřele(nateklé)
Takže jsem musela na plastiku nosní přepážky

atomix
8. říj 2020

Švagr měl závislost, úplně si zničil sliznice, 2x mu je na ORL strhávali. Nic pěkného.

dolve
8. říj 2020

Taky jsem nemohla bez Olynthu vyjít z domu. U mě to ale nakonec skončilo z ničeho nic silnou alergickou reakcí. Nemohla jsem dýchat a měla jsem pocit, že si mi snaží vytrhnou vnitřek nosu ven nosním otvorem. A nakonec silné krvácení z nosu, co nešlo zastavit. Tohle se mi už stane pokaždém užití, takže už ani žádné kapky s touhle účinnou látkou nesmím.