Biochemické těhotenství. Zažila jste některá?

l22l
14. čer 2021

Ahoj holky, nedávno jsem přidávala fotky s pozivnimi těh. testy s tím, že jste si myslely, že se o těhotenství jedná. Jenže čárka na testu začala slábnout a až byla téměr neviditelná dostala jsem MS s 10ti denním zpožděním. Zažila jste to některá? Je mi z toho smutno. Stalo se mi to již 1x před 5 lety, kdy jsem neplánovala otěhotnět, ale samozřejmě když jsem na to došla, tak jsem se těšila. Teď to plánované bylo a stalo se to tedy opět...

Budu opět rada za vaše zkušenosti, jestli se vám to třeba i opakovaně stalo také a přesto jste teď maminkou.

Mám mít ted stejně brzy prohlídku na gynde, tak to zkusím probrat i s doktorem.

nikjean
14. čer 2021

@l22l Je to poměrně častý jev, tvoří až 75 % potratů. Neboj, jednou se to povede 🙂

lachtanice86
14. čer 2021

@l22l je to úplně běžné

klokanka31
14. čer 2021

@l22l Taky jsem měla...

palja
14. čer 2021

@l22l taky jsem to měla. Je to úplně běžné. Držím palce ať vám to co nejdřív povede 🍀💞

lalolita
14. čer 2021

@l22l měla jsem loni v zimě a stává se to běžně....vyjde to příště neboj se😉🍀

izzylka
14. čer 2021

Stalo se mi několikrát 🤷🏻‍♀️ prostě se to stává 🤷🏻‍♀️

petra2018
14. čer 2021

@l22l ahoj, stává se to prý docela často, některé ženy co si test neudělají to berou jen jako zpoždění MS. Mě se to stalo letos v březnu, 7 dní zpoždění, test pozitivní a slábnul. No a hned v dubnu jsem otěhotněla, doktor říkal že bylo dobře pohnojeno 🙂

l22l
autor
14. čer 2021

Děkuji za reakce, to jste mě dost uklidnily 🙂

klokanka31
14. čer 2021

@l22l A opravdu se říká že po potratu se to povede hned znova. U mě to bylo po měsíci a půl 🙂

krasna_neznama86
14. čer 2021

Stalo se mi to, jen zpoždění bylo asi 5 dnů... Hned další cyklus jsem otěhotněla a mám tu 19 měsíční holčičku.

jiriiinka
14. čer 2021

Já to mám za sebou 2x minulý rok, to druhé bylo 1 den před mou vlastní svatbou takže zklamání.
No a v lednu...zkusila jsem být doma na PN od půlky prosince, lékař mi vyšel vstříc.. a ono se podařilo..☺️