Narozky i Vánoce 2v1

stralisek
25. zář 2017

Ahojda maminky,

je tu některá s prcky, kdy máte narozky i Ježíška dohromady?
Jakk. to řesite?dort atd..
A inspirace na darky pro triletaka kluka se hodi 😉

Diky

hz
25. zář 2017

@stralisek hackuji se.. u nas letos poprve..

gnozka
25. zář 2017

Taky me zajímá 🙂 druha dcera se ma narodit 31.12 🙂 tak přemýšlím jak to budeme dělat 🙂

stralisek
autor
25. zář 2017

ja mela termin 12.1, ale mladej si to rozmyslel 😀 😀

brendamonique
25. zář 2017

Starší syn je 22.12. slavíme dva dny před Vánoci, popravdě jeden dárek dostane o 2 dny dříve 🙂 s dortem a za dva dny zbytek. Celkem je "ošulený", ale řekla bych, že za ty roky si zvykl. Zase je to období celé takové slavnostnější, samé dárky a příbuzní a ta atmosféra Celé ty roky to bylo spíš o oslavě a kamarádech, které si pozval, než o dárcích, kterých dostane za 2 dny ještě mnohem více. Sice se a to nijak extra krom dortu nepřipravujeme, ale jemu to nevadí. A pro našeho tříleťáka - nás baví Lego Duplo, takže jej dostane kupu a traktory, auta apd. máme pro něho kombajn a nakladač od Bruderu.

penelope87
25. zář 2017

@stralisek Můj syn měl být 24. Prosince, nakonec se narodil už na Zlatou neděli 20. Prosince. Zatím jsme slavili jedny narozeniny, ale připadá mi hezké to slavit každý rok na Zlatou neděli. Měli jsme dort a rodinnou oslavu z nás, sešli jsme se u obou stran před Vánocemi. Bylo to fajn. Nechci, aby trpěl tím, že to všichni sfouknou jedním vrzem.

apple_tree
25. zář 2017

Jsem povanocni dite a musim rict, ze jsem na tom jako dite byla dost sizena. Urcite to slavte zvlast. U me se to vzdycky odbylo tim, ze jsem dostala na Vanoce nejaky "vetsi" darek se slovy, ze to uz mam rovnou i k narozeninam. Coz bylo dost nefer, kdyz bracha dostaval na Vanoce v podstate stejne darku a pak jindy jeste i k narozeninam. Dodnes se citim ukrivdena :D

zabec
25. zář 2017

Jsem narozena 25. a taky jsem to jako dite tezko nesla, ze mi vsichni z rodiny popreji pod stromeckem a nikdy se moje narozeniny jako takove neslavili, takze za me urcite udelejte zvlast oslavu pro prcka aspon dokud bude mensi (batole to asi uplne vnimat nebude). Ted uz je mi to ve 30 jedno, ale jak rikam, jako dite me to mrzelo.

monny3
25. zář 2017

Já mám narozeniny 24. a naši se mnou slavili večer 23.prosince, aby to nebylo až na Štědrý den 🙂 To bylo sice fajn, ale třeba dort jsem měla asi jen třikrát (podle fotek k 3. a 10. narozeninám a pak k 15. vím, že jsem si dort "vydupala" protože mi to bylo líto), protože "kdo by jedl dort, když je plno cukroví" 😉 A děda mi vždycky dal jeden dárek a řekl, že je to napůl k Vánocům a k narozeninám, to jsem nenáviděla. Pak mi taky vadilo, že jsem nemohla narozeniny slavit se spolužáky a kamarády. Ale zase je fajn, že mám vždycky na narozeniny "volno" 🙂 A můj milý to teď řeší tak, že mi k narozeninám přeje dopoledne na Štědrý den (takže třeba když si v koupelně zrovna kulmuji vlasy, než jdeme za rodinou 😀 ) a vánoční dárky potom máme klasicky pod stromkem. A ten dort bych si teď mohla koupit vlastně sama, ale prdím na to, protože "kdo by jedl dort, když je plno cukroví" 😀 Jo a teď čekáme mimčo a termín je 14.prosince, takže čekám, jak si to svišť naplánuje, ale aspoň vím, do čeho leze 😉

lmartinkova85
25. zář 2017

Jsem 26.12 vždycky jsem byla sizena 😂😂😂 až ted od manžela ne... ❤️😍

terry1512
25. zář 2017

Tak za sebe jsem narozená 15.12 a vždy to u nás tak bylo že sem nedostala více méně nic a sfoukli to na vánoce. Dost mě to mrzelo. A byli i roky kdy mě zazdili úplně. 😣
Dcera je sice až 14.1 ale už teď mají někteří tendence to taky sfouknout na vánoce. A to já teda kategoricky odmítám.
Je to prostě jejich den, měli by mít pěknou oslavu a dárek jen pro ně. Dort atd....

Když se narodí většinou to všichni hodně oslavují v té nejbližší rodině a pak další narozeniny by chtěli šulit.

Přijde mě to hrozný. Je to přece výjimečný den, kdy se narodila jedna výjimečná osobnost. 😉

Takže za nás nespojovat s ničím jiným. Ano se sourozenci a podobně. 😉

jouzis
25. zář 2017

My mame termin 27.12. a taky jsem nad tim premyslela.A dosla jsem k tomu,ze to udelame nasledovne:s miminem narozky oslavime ten den(pokud to nebude 24.12.,jinak bysme to slavili treba den predem) i s darky k narozkam a dortem-pouze my 4 doma- a oslavu s rodinou udelame koncem ledna(spolecne oslavime narozky miminka,Jendy a manzeluv svatek,protoze uz vidim,jak k nam budou vseci chodit co 2 tydny)🙂

mku
25. zář 2017

Ja mam dceru 24.12.a delame to tak, ze v nedeli pred stedrym dnem slavimw narozeniny, vc dortu a pak na stedry den je jezisek. Je ji uz 11 a funguje to.

odula
25. zář 2017

Znamy ma narozeniny 24.12 a od mala to delali tak,ze se popralo rano hned po probuzeni,dali se darky. A pak se normalne pokracovalo se stedrym dnem. Prijde mi to takhle fajn.

kubuska
27. zář 2017

Ja planuji delat "zastupnou" oslqvu na svatek. Termin mam 4.1. a nestli se narodi blize k vanocum, tak budeme slavit ve velkem svatek (dort, darky, tematicka oslava...) A narozeniny ne ze odbydeme, oslavime ale uz min. A pak jak poroste tak se snad domluvime ejstli v tom budeme pokracovat nebo se budou slavit opravdove narozeniny

kuliseks
27. zář 2017

My meli termin 4.1. a syn se narodil uz 14.12. Budeme to klasicky nekdy takhle v te dlbe slavit(o vikendu nejbliz zrejme). Nechci, aby si pripadal osizeny.

zuzzka93
27. zář 2017

@penelope87 tento rok vam vychazi Vanoce na zlatou nedeli☺

monny3
27. zář 2017

@kubuska jo svátek, to je pravda, ke svátku jsem vždycky dostávala dárek (ne jen pytlík bonbónů) a těšila jsem se na něj 🙂 A pak jsem se divila, že ostatní děti dostávají ke svátku jen čokoládu a já třeba něco na sebe 😀

kubuska
27. zář 2017

@monny3 treba u nas v rodine, dokud jsme byli vsichni maly, se slavil i svatek. Vzdycky jsme dostali darek. Alespon jeden a to nejsme vanocni deri. Coz treba ted muj muz nechape u nich se k svatku ani nepreje. Ale na tomhle jsme se shodli, ze kdyz jsme si to tak hloupe spocitali ze bude mit narozky kolem vanoc tak se bude slavit ve velkem svatek.

monny3
27. zář 2017

@kubuska můj muž taky nebyl zvyklý slavit svátek, ale už se to naučil a dostávám od něj ke svátku dáreček i krásnou kytku. A když má svátek on, stačí když ho vezmu na pivo a jak je spokojený, že máme o důvod víc si někam zajít 🙂

smisek19
3. říj 2017

dcera je 24.12. a zvažuji, jestli to oslavit třeba kolem 27.-28. až trošku vyšumí ty svátky (manžel je 14.12. takže budou slavit spolu), a nebo až v lednu, až dojede můj taťka s přítelkyní. Nemůžu se rozhodnout, protože by to bylo až tak v půlce ledna. Ale nesnášim kecy typu - jé malá je na Vánoce, tak ta bude ošizená...nebude! Moje dcera nebude! Bude mít dort i dárky mimo stromeček.

mku
3. říj 2017

@smisek19 taky jsem dceru nikdy neosidila 🙂

monny3
3. říj 2017

@smisek19 důležitá je oslava s rodiči, pak může být další s rodinou 🙂

smisek19
3. říj 2017

@monny3 díky 🙂 no malá dostane malý ovocný dort a my sníme ten taťkův a až dojede dědeček, tak těm něco upeču, stejně na sladké moc nejsou 😀