• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Operace tříselné kýly v 1 ročku dítěte. Co ho čeká?

@marton, teď teprve jsem nahlédla k Tobě do pasu a už je mi jasné, proč chválíš naše jména :grinning:
27. kvě 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthien.k :grinning: .Nééé,ona jsou i tak krásná.
27. kvě 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthien.k
Jojo přesně tak to bylo-malej ani moc neplakal,aleprostě mu to vylezlo až do "pytlíku" a nešlo to vrátit.Doktorka na pohotovosti s nim chudáčkemdělala psí kusy :frowning2: a když sjí t nepodařilo tak jsme frčeli. Teď už ani neví, že se mu něco takovýho stalo :slight_smile:.
27. kvě 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @marton @gabrlinka @makka @slunino @adricc @niki2 a ostatní maminky :slight_smile:

Mohly byste se se svými zkušenostmi s Kýlou u dětí podělit, stejně jako tady v diskuzi, také v naší Wiki knihovničce Modrého koníka, kde právě vzniklo téma pod tímto názvem: www.modrykonik.cz/kyla/ ? :slight_smile:

Tím, že svůj příběh, radu, zkušenost napíšete do Wiki, pomůžete ostatním úplně stejně, jako např. tady ve fóru @gabrlinka . Mají otázky, toto téma je zajímá a Vy jim svým příspěvkem můžete v mnohém pomoci, podržet je, poradit...

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! :slight_smile:
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
8. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek