Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co na seboreu?

evikub
1. bře 2018

Co mi doporučíte na seboreu na čelíčku, myslíte že vitella je dobré řešení???? Malej má 6týdnů
Děkuji za radu

zebra2009
1. bře 2018

Malá měla taky a pomohl ji Babysquam od Biodermy 🙂

dora13
1. bře 2018

Na takovou tu detskou malemu pomohl Excipial.

zuzikuzlik
1. bře 2018

Mě psala kožní takový olejicek a vyčesat ale dobrý byl i olivový olej...

evikub
autor
1. bře 2018

Malej to nemá ve vlasech, ale na tváři a na čele

ladako
1. bře 2018

Pouzivala jsem detsky olejicek a jemne odstranovala vatovym tamponem, vse po porade s doktorkou. Mala ji mela taky ma celicku a po case zmizela.

priefi
1. bře 2018

@evikub jestli to jsou takove ty lupky, tak nam pomohl klasicky olivovy olej. Namazala jsem ho synovi pul hodky pred koupanim, nechala pusobit, pak vykoupala a pak se snazila vycesat, moc to neslo, ale dalsi den rano to slo jedna basen. Mel to i na celicku 😉

lana.r
Autor odpověď smazal
Zobraz
stastnaivka
1. bře 2018

Nám pomohlo mateřské mléko☺

terezak88
1. bře 2018

Me poradila laktacni kokosovy olej, dcerka to mela teda ve vlasech ale hodne, jednou jsem namazala, vycesala a byl pokoj. Myslím ze na pusinku by jste mohla taky zkusit 🙂

evikub
autor
3. bře 2018

On tam má právě už jako by stroupky a ne lupky

clementina
3. bře 2018

U nás krásně pomohl nejdříve jen olivový olej, bohužel se to po něm vrátilo, už jako stroupky. Zkusila jsem na to pak Babysquam od Biodermy, který moc nepomohl, ale definitivně a jednou provždy pomohl Excipial. Pro odpůrce - ok, není to nic čistě přírodního, ale stačily 2-3 aplikace v pidi množství a malá má už 2 roky pokoj bez jakékoli recidivy🙂

vanea
AMBASADORKA
3. bře 2018

Sebclair 🙂

priefi
4. bře 2018

@evikub ale je to kuzicka, ze? Takova nazloutla? Pokud ano, zkus ten olivovy olej, vrele doporucuji 😊 Syn to mel prvne jen na celicku, pak trosku na hlavicce a pak skoro vsude na hlave. Dr.predepsala linolu olej, ale bez vysledku. Pak jsem se docetla, ze maminky maji skvele zkusenosti s panenskym olivovym olejem, vyzkouseli jsme a uz se to nevratilo 😁

kizii
4. bře 2018

Dceri pomohl kokosak🙂

petra357
4. bře 2018

Jak už tu někdo psal, za nás Bioderma ABCDerm Baby Squam. Sice trochu dražší, ale super. 30 minut před koupáním vetřít a potom stačí žínkou a čistou vodou vymít, event. po koupání vyčesat z vlásků.

Sem začni psát odpověď...

Odešli