Dávivý kašel. Co dětem nejvíce pomáhá?

bauskka
7. lis 2022

Holky poraďte co dětem nejvíce pomáhá na vlhký dávivý kašel. Dcera 5 let. Krásné vykašlává, má produktivní kašel, ale strašně se tím dáví. Hlavně v noci. Občas se z toho po🤮 doktorka nám napsala přes den Erdomed sirup a na noc Aeirus. Dcera má senzitivní sliznice (podle vysledkyů z alergologie) takže ji staví málo. Ale kašlem se trápí vždycky strašně dlouho a nikdy nevíme jak ji pomoct. 🤕 Přijde mi že doktorka taky úplně nevi. Pokaždé napíše něco jiného a nikdy nezabralo nic pořádně.

jjasmina
7. lis 2022

@bauskka my měli teď to samo, zahlenena, davivy kašel, blila. Dr poradila sinupret a fenustil kapky 3x denně, pomohlo

palja
8. lis 2022

@bauskka ten sinupret tady někdo radil a dceři taky pomohl. Vždycky se davila a zvracela z toho, kašel měla 3 týdny. A teď jen týden. Fenistil jsem dávala na noc a spala cca do 3 ráno, pak už kaslala.

xxx3d
8. lis 2022

nám doktorka napsala dithiaden (půl tablety na noc) aby se vyspal
a léky na kašel, myšleno na produktivní, dávat do dvou hodin odpoledne, pak už ne, aby se netvořil hlen na noc a v noci

zmrzlinka
8. lis 2022

@bauskka na noc Stoptussin a nebo ať Ti napíše doktorka Prothazin nebo Dithiaden.

marry94
8. lis 2022

@bauskka teď mám syna i dcery syn má přes den mucosolvan a na noc dávám dithiaden a tussirex

marry94
8. lis 2022

@marry94 dcerce dávám fenstil kapky má 10m