Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak chránit roční dítě před koronavirem?

Péče o dítěBatole (1-3 roky)KoronavirusJak omezit šíření koronaviru? Společně to zvládneme!
karol1996
18. bře 2020

Musi mit tez rousku? Jak to na ni udrzet? :D Mate nejaky typ?

editah222
18. bře 2020

@karol1996 Nikam nechodit, tím myslím hlavně obchody a návštěvy. Být s ním hlavně doma, na procházky jít tam kde nikdo není... Roušky musíme primárně nosit tam kde jsou lidi a kde je vysoké riziko přenosu nákazy. Protože rouška nechrání pře okolními viry, ale chrání ostatní před nakažením od nás. Takže heslo: Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě.

pasiba
18. bře 2020

Nikam nechodit. Maximálně do toho lesa. Když to budeme dodržovat tak tím dřív se situace uklidní

leniczka23
18. bře 2020

Mam 10m syna a rousku jasne ze na sobe mit nebude..Nicmene jsem mu usila a budu ho na ni postupne zvykat..ale nikam s nim nechodim a jeste dlouho nepujdeme. Jinak i obycejna rouska ma nejakou ochranu nas samotnych jen je to mnohem.mene. nez respiratory a primarne jak bylo zmineno chrani ostatni..

vandar8
18. bře 2020

Hlavně si mýt ruce, furt, než ho budeš brát atd, ideálně antibakteriálním mýdlem

slunea
18. bře 2020

@vandar8 mýdlo stačí obyčejné, narušuje strukturu viru. Antibakteriální je na bakterie, ne viry. Leda pak nějaká desinfekce s alkoholem, když není k dispozici voda. Ale zbytečně to dráždí a narušuje kůži, která je pak náchylnější ke vniknutí viru.

ninive211
18. bře 2020

@slunea Pokud je to mydlo jako Dettol, Sanytol, která splňují normu, tak pri dodrzeni casu mytí je účinek proti virům. Jinak souhlas, s malym ditetem proste ven nechodit, pokud je to mozne, tak stinit kocar treba clonou nebo tak, ale rouska u rocniho...realne to nevidim. Ona stejne opravdu sama od sebe neochraní, jakože mam roušku = nedostanu coronu, spis chrani ty druhé

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru