• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Když 4měsíční dcerka brečí, jakoby se nemůže nadechnout

19. června 2013 
Dobrý den,chtěla bych poradit,mám téměř čtyřměsíční dcerku,prospívá,přibírá na váze,vše je v pořádku ,ale stalo se mi několikrát že když brečí,ne pokaždé teda,jakoby se nemohla nadechnout,roztáhne ručičky,zčervená,je jakoby mimo pár vteřin a pak začne strašně brečet!!!!Vypadá to hrozivě,máte někdo podobné zkušenosti????Děkuji za postřehy:slight_smile:))
19. čer 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modena11 Ahoj, to se stává hodně dětem. Foukni jí vždycky do tváře, to jí pomůže se nadechnout a rozpláče se. Mějte se moc hezky!
19. čer 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to naprosto normální. Časem začne brečet hned ,nebo k tomu přidá vztekani.... Dělají to děti skoro až do 3 let...
19. čer 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělali mi to oba klukové. Mikuláš někdy ještě teď :wink: U prvního jsem poprvé byla v šoku, myslela jsem, že se snad udusí, pak už jsem si zvykla.
19. čer 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju,nechci být úzkostlivá matka ale docele mě to vyděsí:slight_smile:))
19. čer 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A víte někdo čím to je????Mám v okolí hodně kamarádek ale žádná se s tím nesetkala.
19. čer 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to znám....pomáhá skutečně prudce fouknout do obličeje, tím se lekne a nadechne.... dělá mi to třeba i u očkování, doktorka k tomu nic neříká, jen čeká, až se nadechne sám...trvá to věčnost, ale nadechne se.... je to normální, ale sama jsem při tom taky vždycky nervozní....
19. čer 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modena11 řekla bych, že je to prostě povahou, jsou to takový hysterky no.... :wink:
19. čer 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo to ona je ,to je fakt:slight_smile:)))
19. čer 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo to bude horší varianta s omlíváním a strátou vědomí, což vám nepřeji!
19. čer 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm jako ze může být tak moc hysterická????
19. čer 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm ne vždy to souvisí s pláčem,třeba tuhle se mi to stalo když sem šla ze schodů,jakoby se bála nebo nevim :unamused:
19. čer 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modena11 NO některé děti to tak mají asi nejhorší je to v období vzdoru. TAky máme doma tento exemplář, ale naštěstí neomdlívá.
19. čer 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modena11 tohle dela nás mladsi neustále. Trva to dlouhý vteriny a modrá a casto i upadne kdyz stojí. Strasne me to rozčiluje. Myslim, ze tim vydírá. Dela to asi od roka.
19. čer 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli to má od malinka, když řve, tak se nenadechce třeba 7sec, takže lehce fialový a modrá, podle rady jí fouknu do pusy, když jsem nablízku, když ne, necháme jí a nahlas jí s mužem počítáme výdrž :sunglasses: už se tomu smějeme..děsí to jen návštěvy a příbuzenstvo.
19. čer 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek