Nízká teplota u batolete. Viróza?

11. únor 2022

Ahoj holky, moje malá 15 měsíců byla celou dobu v pohodě a v noci spinká krásně, chce jen body na spaní, nesnese kalhoty ani ponožky třeba, z overalu mi leze… nikdy nebyl problém, v pokoji máme teplo, není zimouřivá.. jen teď se vzbudila po hodinovém spánku s hysterickým pláčem - horká, tvář červená (jak kdyby zuby asi) a nešla utisit.. zmerila jsem ji teplotu a přes to jak byla horká měla 36,2 před odečtením.. a občas se klepala, tak jsem ji teď zabalila do deky a uspávám… nevíte zda je to normální tato teplota a co by to třeba mohlo být? Uvidím co zítra, pokud to bude horší vezmu ji do nemocnice nebo v pondělí k MUDr..
děkuji

ee.liska
11. únor 2022

Buď v klidu, pokud bude mít dva tři dny teplotu, vem ji k lékaři. Jinak klidový režim, dostatek pití a hlavně v klidu 🙂

autor
11. únor 2022

@ee.liska Děkuji moc❤️

betelgeuzz
12. únor 2022

Horká byla z toho, jak křičela. Teplota 36,2 mi nepříjde divná, já mívám běžně pod 36.

marge_s
12. únor 2022

Tipuju spatne merici digital 🤔 verila bych ruce 🙂 a zkusila jine meridlo nebo si precetla jeste jednou navod.
Uz je ok?

zrzeckas
12. únor 2022

Ruce bych neverila.... Jak psala @betelgeuzz... Mohla byt horka protoze plakala..... Pno je mozne, ze ji potrapily zuby, teolotu mit nemusi, ale boli ji to, plakala a tim padem mela horkou pusinku..... Moje dcera to mela s kazdym zoubkem a pokazde jsem premyslela, zda je vse v poradku a hlidala ji..... Pokud ti mala nesnese kalhoty na spani a z overalu se vyslece (to vyslekani znam taky v tomto veku) muzes zkusit pytel na spani.. Pres zimu, kdyz se mlely, tak duchna vecne pryc, ale pytel durt na nich, a aj kdyz se obudili a staly v postylce, tak nozicky a zadicka schovane a v lete zas nechtely duchnu, v noci se pak budili, ale s pytlem to bylo ok

autor
12. únor 2022

@marge_s Dnes je v pohodě, zatím tak uvidíme, každopádně moc děkuju a dekuju všem 🌷

marge_s
12. únor 2022

👍