Vigantol, už měsíc jsem je nedala. Neublížila jsem malé?

Dobrý den, po narození jsme od Dr. dostali Vigantol kapičky...dávají se jedna denně a já jsem na ně nějak zapmněla a už měsíc jsem nedala...nevím si rady co dál a jestli jsem malé nějak neublížila. Prosím poraďte 😢
wwpetulkawwautor
6. kvě 2014
Nasadit znovu či už nedávat???
lenkalenulka
6. kvě 2014
Urcite davejte!
lrg
6. kvě 2014
Měla jsem to samé, poctivě jsem dávala, ale pak se přidali další léky a já už zapomínala, takže jsem spíš nedávala než dávala. Taky jsem pak v panice zjišťovala, jestli jsem něco nepo a dozvěděla jsem se, že spousta mamin ani nedává, nebo jen v zimě. Takže za měsíc nepodávání si troufám říct, že se určitě nic nestalo 🙂
verunka_korunka
6. kvě 2014
Vigantol beru i ja pres zimu. Mam to od neurolozky na podporu nervoveho systemu. Je to doplnek za to ze v zime nemas moc vitaminu D ze slunicka 🙂
A pochybuju ze jsme my kdysi tyhle kapicky dostavali.... Takze bych se tim nestresovala a zacni klidne davat znova. Doktorce o tom rekni na prohlidce at se pro jistotu presvedcis 🙂
kocka5
6. kvě 2014
Já malému dávala Vigantol poctivě a asi v půl roce jsem měla pocit, že má na hlavičce trochu volnou kůži, jako je tomu třeba u psů. Zrovna druhý den jsme šli k mudr, tak jsem jí to řekla a ona na to, že má špatné vstřebávání vítamínu D. Píchla mu injekci a do týdne dobré😃.
Z toho plyne si myslím, že by jsi to už poznala. Takže jen obnov dávku. 😉
frantiska85
6. kvě 2014
Určitě neublížila. Taky jsem na ně většinou zapomínala. Zkus si na ně vybrat konkrétní čas nebo činnost ve dne, která ti je připomene - mně takhle připomínalo večerní čištění zubů, že si mám vzít vitamíny
gosa22
6. kvě 2014
začni znovu dávat, každý den ve stejný čas a poctivě ho dodržuj, nejhorší je si říct...během dne kapku někdy dám...to se většinou zapomíná...vit D se získává sluníčkem, ale takhle malé mimi má na slunění čas...ten měsíc by snad vadit neměl...jde o to, že se to dává proti křivici :-|
anina32
6. kvě 2014
Nenervuj se že si něco zkazila, ale zacni dávat znovu. Je to potřebný vitamín, jak píšou ostatní, já pořád ještě dávám i když je malýmu už 20měsíců. Každý večer po koupání, je to rituál: namazat, obléknout pyžamo, učesat vlásky a kápnout vigantol, už čeká s otevřenou pusou 😉
hofka1
6. kvě 2014
@verunka_korunka jestli jsme něco dostávali jako mimina nevím, spíš ne, ale pamatuju rybí tuk a nějaké vitamíny ve školce🙂
zickemartina
6. kvě 2014
nic tragickeho se snad nestane ale polepsi se! - vigantol se dava jako doplnek na promenu chrupavky v kosti, proto je dulezity v tomto ranem veku kdy nevystavujes deti slunecnim paprskum, prirozeny zdroj je tak minimalni.

Začni psát odpověď...

Odešli