Pejsek a Pejsinka si chtějí dnes povídat a BeatBo parta také - chcete i vy?

misa_fisherprice
Moderátor
12. lis 2017

Dnešní neděli jsem pojala velmi klidově😉.

Soutěže jsou za námi, hlavní část programu celého týdne se značkou FISHER PRICE také, tak dnes nedělně - tedy klidně👧.
Souhlasíte?

Budeme si povídat o všech hračkách FISHER PRICE, co vás zajímá, co chcete vědět, budu vám vkládat milé fotky našich hraček....
Prostě volná a klidná neděle❤.

Pejsek a Pejsinka se mi tady vrtí a BeatBo parta to zase rozjíždí.
Tak mi napište i vy.

Těším se.
Míša

jajinka83
12. lis 2017

Krásnou neděli 🙂 Mě asi nejvíc zajímá pejskův stoleček pro Terezku (1 a půl roku) a rozdíl mezi velkým a malým Beatboo, to by byl společný dárek pro Terezku a Patrika (6 let). Stoleček snad malou zabaví aspoň na tak dlouho abych si mohla dojít na záchod. 😀 Ale teď ,,babo,, raď, jakýho zvolit tanečníka? 🙂

iulia
12. lis 2017

Přeji hezkou neděli, hračky fisher price jsou opravdu moc krásné, jen by mě zajímalo, proč ty říkanky (písničky) nezní krásně česky? Melodie jsou nádherné, jen texty jsou krkolomné. Napadá mě, že to jsou jen přímé překlady cizojazyčného textu do českého jazyka. Před mateřskou dovolenou jsem v rámci své pracovní pozice i dohlížela nad správností překladaných textů a vím, že každá odchylka od cizojazyčného textu se musela nechat schválit přímo od vedení v US. Děkuji za reakci.

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@iulia ano, máte pravdu, vše se musí nechávat schvalovat, ale musím podotknout, že v současné době (jak Pejsek tak i Pejsinka, ci např. BeatBo kamarádi a i jiné hračky) jsou již v perfektní češtině. Stále se snažíme, aby vše bylo přizpůsobené našemu trhu.Mějte se hezky a krásnou neděli, Míša🐭

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@jajinka83 Pejskův stoleček je velmi interaktivní hra. Můžete se vydat do ZOO - roztočíte váleček se zvířátky, posloucháte písničky o zvířátkách, vyrazíte na farmu.....můžete na trh , učíte se čísla, barvy.....abecedu. Děti ho milují.
Velký BeatBo má 3 režimy - Tanec a pohyb, Učení a hry a Zpívejme společně. JInak můžete nahrávat i krátké fráze a BeatBo z nich vytvoří písničku. Menší je spíše na cesty .
Hezkou neděli. Míša

jajinka83
12. lis 2017

@misa_fisherprice Myslím, že stoleček bude bavit i Páťu. Hlavně když je tam abeceda, čísla a barvy 🙂 Děkuji za názor na Beatbo, proberu s manželem a asi pořídíme toho většího 🙂

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@jajinka83 krásnou neděli a mějte se hezky. Zdravíme děti. Míša

kolka357
12. lis 2017

Hezkou neděli, Míšo 🙂

Ráda bych poděkovala za krásný soutěžní týden. Žádný dotaz nemám, všechno ohledně hraček jsem si nastudovala na internetu, a tak naše Natálka dostane od babičky a dědečka Pejskův hrací stoleček a Pejskovu sestřičku a od nás s manželem Veselé jablíčko. Všechny (nejen) tyto hračky mě moc zaujaly a myslím, že na Vánoce udělají spoustu radosti 👍

Mějte se krásně ❤
Nikča

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@kolka357 děkujeme, přejeme též krásnou neděli a v prosinci se na vás opět budu těšit. Uzívejte si a krásné dny. Natálce posíláme na fotce Pejskovu sestřičku, která jí alespoň zámává a bude s k vám moc těšit. Míša

beruszka82
12. lis 2017

@misa_fisherprice Miško i u nás se po tomto týdnu s Vámi objeví pod stromečkem nejeden dáreček Fisher Price Byl to zábavný,inspirativní týden za který moc děkujeme a v prosinci se určitě taky zapojíme. Užívejte si sluníčkovou neděli a v prosinci pa pa.
ps. Kluci se už teď těší ❤

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@beruszka82 to jsou krásní kluci!!! Moc pozdravujeme a také se budeme těšit, ještě dám příspěvek o tom, co nás bude v prosinci čekat a myslím si, že Mikuláš a Ježíšek budou príma témata. Mám radost, že se vám s námi líbilo a těšíme se. Míša

hani1234
12. lis 2017

Zdravím Vás Míšo .
Chci Vám poděkovat za týden plný zábavy 🙂) A už se těšíme na prosinec , až si zase o něco hezkého zasoutěžíme 🙂)
A taky děkuji za prezentaci hraček Fisher Price , zřejmě se Ježíšek inspiruje 🙂
Hezké dny , Hanka