SOUTĚŽ: Pondělní soutěž je tady. Zapojte se!

misa_fisherprice
Moderátor
6. lis 2017

Ahoj všichni,

tak jsem si dala malou poradu s BeatBo a soutěž mám pro Vás připravenou🙂
Ale neeeeeee, napíšu pravdu, mám ji připravenou již od včera a pomáhala mi s ní moje dcera Viki, ale inspirace přisla od BeatBo, pochopíte proč😅.

Zádání soutěže:
nakreslete obrázek k básničce, kterou vám teď posílám. Nejpovedenější obrázky odměníme.

BeatBo je náš kamarád,
chce si s Vámi pořád hrát.
Naučí vás počítat,
budete se smát.
Odříká vám abecedu,
bude sladká jako z medu.
Do rytmu si tancuje,
každý se s ním raduje.
Barevně si zabliká,
básničku vám odříká.

Trvání soutěže: pondělí, 6.11. 2017 do půlnoci.
Vyhlášení výherců: úterý 7.11. 2017 během dne
Výhry: 10 nejpovedenějších obrázků odměníme hračkou MINI BEATBOO (výška 16,5cm - obrázek v příspěvku).

Jdeme na to a my Vám s BeatBo držíme palce! Užijte si to s dětmi!

olga_
7. lis 2017

@misa_fisherprice Gratulujeme všem výhercům ❤. Básnička je, Míšo, skvělá. Syn ji chce číst pořád dokola, tak ji už umím zpaměti. A BeatBo se mu tak líbí, že si ho asi zařadím na seznam dárků 🙂. Těšíme se na další soutěž! 😘

nikinelinaty
7. lis 2017

@misa_fisherprice no ráno jsem byla se starší na sezení na tu disleksii či vývojová disfázie, tkaže at řeč nestojí co Nikolko doma děláš tak dodala soutěžím 🙂))
prý pro malého at neco vyhraje ))
A ta byla ráda, že malba prý a ten pohyb prý stimuluje líp tu disfazii.
No bude to boj budou to mít asi všichni 3 děti, takže malého musím ty hračky pořádně zkouknout co je co. Zda jsem toho měla málo?
Nebo je to dědičné?

Omlouvám se za téma mimo souěž, je mi o to poznat hračku co bude hodně pomáhat malému holky jsou už asi zabité tam to řeší logopedie a uvidíme jaká bude první třída u mladší ))

pokud se nebjevím, tak mně to položilo ))

Krásný den všem za oknem mám slunečno, ale s marodama hruza.

vendik84
7. lis 2017

Gratulujeme výhercům ☺

nikinelinaty
7. lis 2017

Ještě poschvaluji si tu houpačku pošlu foto od fisher price to je věc co malý dostat a máma za porod a to je neskutečné to je prostě lék na spaní 🙂)
Takže toto až prodám a malý se naučí v tom tom usínat jak usíná odpoledne nevím kde bude spat až bude mít kolem 9 kg 🙂))
uvažuji nad projektorem na usínání do postýlky 🙂

seety
7. lis 2017

Moc moc děkujeme. Máme ohromnou radost. Právě jsme se vrátili z pouštění draka a tady takové příjemné překvapení 😍

misa_fisherprice
autorModerátor
7. lis 2017

@nikinelinaty budu vám moc držet palce, aby se vše upravilo a Nikolka byla v pořádku. Pro malého bych vám určitě BeatBo kamaráda doporučila, ať je to BeatBo kutálající se míček či velký Beatbo. Posílám linky, tak se podívejte na videa.
Mějte se krásně!
Míša
FP KUTÁLEJÍCÍ SE MÍČEK BEATBO CZ

https://www.youtube.com/watch?v=6Z3Y4fjRYN8


FP BEATBO CZ

https://www.youtube.com/watch?v=YJ7bKvKK4hI
jajinka83
7. lis 2017

@nikinelinaty Je mi líto čím si procházíte. Vím jak Vám je. Syn má taky vývojovou dysfázii, ADHD a autismus. U malé se modlím ať aspoň ona je v pořádku. Ale na druhou stranu si říkám, že jsou na tom jiné děti i hůře. Přeji plno trpělivosti do budoucna, je to náročné.

nikinelinaty
7. lis 2017

@jajinka83
@misa_fisherprice
moc děkuji ted jak chodím na předškoláky s mladší tak prý udajně je to chyba už v dětském věku, takže ted nesmím udělat chybu. Ale musím říct, důležité je že naše děti jsou plně zdravé, malého získat bylo jak vyhrál v loterii milion :(
kdo by na mně chtěl vsadit nevím zda by si troufl ))
takže hlavně, že jsou plně zdravý.
Je chválela na logiku a jednou budem hledat školu se zaměřením na matematiku. Prostě zadaní si přečíst nědy neumí chyby chybí písmena, diktáty se neznamkují :( ale jinak teda má za všeho 1 nevím jak to dělá :(
ted ale se prý nesmíme ztratit v té 3 třídě nebo je prý konec ))

takže já sem za tuto diskuzi neskutečně ráda, co pomůže tomu našemu mazlíkovi rodiny nemít tak velké potíže dál a dál.

A to manžel má vysokou skolu já mám s maturitou, no asi je to nějak už dáno v dětství.

@jajinka83 teda vím, že kamarádka má ADHD ten chlapeček od mala neposedeěl na zadku on skákal po stole v pulr oce jako malý furt sem a tam už od mala byl zvláštní.
Hodně sil nědy s tou moji druhou neposedou, též šílím tam se taky někde stala chyba ta je zcela nějaká neuvná 🙂 a taková tvdohlavá.
Aspon ta malba už na ni se osvědčila.

nikinelinaty
7. lis 2017

@misa_fisherprice ten velký je úžasný myslím, že by byl větší než malý aspon ta raní fotka za oknem od Vás mi tak přišla )))

musím valit pro starší udajně tu na vesnici je nějaký člověk bud fáma?že se ptá děti kolik je hodin a tak dále...takže raději ted pro ní chodím

mandyn
7. lis 2017

Děkujeme za výhru, Mareček bude pyšný, až přijde ze školky a já mu řeknu, že toho BeatBa pro brášku vyhrál!!! Moc děkujeme❤

igiana
7. lis 2017

Moc gratuluji vyhercum, at se deti teší! 😊

klaarusa
7. lis 2017

Moc gratuluji výhercum. A tešíme na další kolo soutěže 👍

pexinka81
7. lis 2017

juuu...děkujeme moc za výhru....to budou dětičky radost....a věřím, že s ještě větší radostí to pak darují malému Jonathanovi (synovec) 🙂

mabi
7. lis 2017

maminko..jak ho mám nakleslit když ho doma nemám:(((já to musím vidět..... namaluju duhu..-a já - tu taky doma, ale nemáš...nevadí, ale tu umím🙂))

petra_pf
7. lis 2017

Moc gratuluji, Vaše děti moc krásně kreslí,...snad holky překecám do středeční soutěže 🙂 pokud bude kreslící 🙂)

misa_fisherprice
autorModerátor
7. lis 2017

@petra_pf Vaše slečny jsou také moc šikovné❤, soutěže budou a budou velmi kreativní, užijete si a budu se těšit na příspěvky. Míša

ladeka
7. lis 2017

@misa_fisherprice Dekujeme moc a moc, velka radost tady 😀😘

preedy
7. lis 2017

Gratulujem 🙂

qintus
7. lis 2017

Výhercům gratulujeme a my budeme pokoušet štěstí v dalších soutěžích 🙂

arte.p
7. lis 2017

Moc moc děkuji za mé děti, zblázní se radostí! 🙂 Moc nás výhra potěšila a budeme se těšit na Vaše další příspěvky! Krásný den

petramoravcova
7. lis 2017

gratulace výhercům 🙂 vůůůůbec Vám nezávidíme... no a my ostatní se těšíme na další zadání

pandice
7. lis 2017

Holky, moc gratuluji k výhře a klobouk dolů, jak máte talentované a nápadité děti ☺️
@misa_fisherprice vůbec nezávidím takovou pozici, muselo být těžké vybrat "jen" deset výtvorů, BeatBo je evidentně velmi inspirativní 👍

misa_fisherprice
autorModerátor
7. lis 2017

@pandice strašněěěěě těžký výběr, ale tak to prostě je. Mám radost, že soutěžíme celý týden a budeme mít další výherce👏, Míša

pekosek
7. lis 2017

Gratuluji vyhercum a na nas se snad nekdy usmeje stesti. Beatbo byl velmi lakava vyhra. Uz se tesime na dalsi soutezni den.