Víkend je tady, co budete s dětmi dělat?

misa_fisherprice
Moderátor
11. lis 2017

Dobré ráno,

na dnešní dlouhé procházce s mým hafíkem Giny (pro pejskaře je to Beaucero) jsem se smála sama sobě, jak mi dělá radost s vámi soutěžit, čekat na příspěvky, povídat si o Ježíškovi, o hračkách FISHER PRICE pro vaše děti. Vrátila jsem se díky těmto dnům do svých dětských let.
Jezdila jsem s rodiči na Šumavu, kde byla moje milovaná babička s dědou. Téměř každý víkend, každé prázdniny. Ráda vzpomínám a vyprávím své dceři o všech zážitcích. 🐭

A co Vy? Co děláte s dětmi o víkendech?
Kam se chystáte třeba tento víkend?
Za babičkou a dědou? Za kamarády či do lesa?🍂

Napište nám vaše nápady na víkend, budeme se těšit.🌹

Svítí sluníčko, je hned lepší nálada, že mám pravdu?🌞

minonnka
11. lis 2017

@saraphi U nás už také nesvítí, svítilo jen dopoledne, ale jak jsme dosadili, tak už se zatahovalo, což už je vidět na spodní fotce u zasazeného stromu. Od té doby tmavě šedá obloha, že by jeden spal a spal a spal... 🙂

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

@minonnka moc děkujeme za fotečky, bezva zábava a hlavně - všichni pohromade. Mávám z Prahy👏

pistalinda35
11. lis 2017

Bohuzel marodime ☹ tak si hrajeme doma, malujeme a cteme knizky

bylinka36
11. lis 2017

My dneska slavili druhe narozeniny nasi dcerky. Meli jsme tu dve babicky a dva dedecky a jeste i prababicku a pradecka. Dcerka dostala spoustu darku a paradne si to uzila...🎁🎈🎉🎂

pandice
12. lis 2017

My jsme vsichi tři od pátku až do nedělního odpoledne na zámku, jsme tady ubytovaní jelikož dělám obhajobu závěrečné práce. Náš malý je celé dny s tatínkem, tráví spolu čas procházkami a hraním si v pokoji. Vidím je jen u oběda 😀 Práci jsem v sobotní podvečer obhájila, mám hotovo, jupííí 👍😍

minonnka
12. lis 2017

@misa_fisherprice Děkuji 🙂 A já zdravím ze slunečného Brna (zatím je nádherný den) 🌞
@pandice Na zámku...téééda 😍 Gratuluji 😉

simkru
12. lis 2017

Jestli neprestane padat snih, budem stavet snehulaka 😂

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@simkru jéééé, tak to vám přejeme a i závidíme. Martin letos opravdu přijel, že? Míša

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@pandice tak to velká gratulace, ať se daří! Míša🙂

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@pistalinda35 všechny zdravíme a přejeme brzké uzdravení. Míša

simkru
12. lis 2017

@misa_fisherprice prijel a privezl mi se snehem i bolekrk... Uz aby byly Vanoce a pak jaro 😂

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@simkru tak lichořeřišnici na bolekrk, ta funguje🙂.

pandice
12. lis 2017

@minonnka ona je to stará barabizna, kde je zima, ale i tak, pořád je to zámek 😀
@misa_fisherprice děkuji ☺️

pistalinda35
12. lis 2017

@misa_fisherprice dekujeme moc a prejeme krasnou nedeli...

mandyn
12. lis 2017

@misa_fisherprice Míšo, tak jsem ty naše perníčky zdokumentovala😉 S Marečkem jsme se rozhodli vytvořit BeatBa, dny s Fisher-Price se nám opravdu líbily. Myslím, že se povedly, už jsem je musela před kluky schovat, všechny by je snědli na posezení😀
Za krásný týden s Fisher-Price moc děkujeme, krásně jsme si to s kluky užili a těšíme se na ten prosincový😍
Na oplátku alespoň posílám recept na perníčky, tyto se zaručeně povedou a jsou moc dobré. Recept je původní a v závorkách moje úpravy.

OŘECHOVÉ PERNÍČKY

350 g hladké mouky (250 g celozrnné špaldové, 80 g hadké - mouky je méně, celozrnná více saje)
1/2 balíčku prášku do perníku (bez fosfátů)
200 g moučkového cukru (na nás moc sladké, dávám max. 80 g, dnes jsem dala 40 g třtinového a 40 g kokosového, není nic poznat, ještě mají snad pěknější barvu)
2 vejce
1 lžička mleté skořice
1/2 lžičky mletého hřebíčku
2 lžíce medu
80 g mletých vlašských ořechů

Mouku, prášek a cukr smícháme, přidáme vejce, koření, teplý med, ořechy a vypracujeme těsto. Necháme alespoň 1 hodinu odpočinout. Potom vyválíme, vykrajujeme a pečeme. Mě trouba docela žhne, takže já je peču na 160´C. Upečené, ještě horké, potřeme rozkvrdlaným vejcem.

Nejlepší jsou, když si odpočinou v nějaké uzavíratelné krabičce společně s kouskem rozkrojného jabíčka, jsou pak krásně vláčné a voňavé, jestli teda nezmizí hned po vychladnutí z plechu😀

Všechny zdravíme a přejeme hezký nedělní večer😉

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@mandyn a Marečku, tak teda teď jste mi vzali úplně vítr z plachet...jsem dojatá a slza mi fakt ukápla, děkuji......já si toho moc vážím a jsem opravdu ráda, že je na světě ještě spousta lásky, dobra a štěstí. BeatBo je teda fešák a myslím, že máme inspiraci na příští soutěže v prosinci😉 A za recept moc děkujeme, s dcerou se do nich teda opravdu pustíme a pokud se povedou (a oni se povedou) pošlu fotku! Moc se na vás těším v prosinci. Hezké dny. Míša❤🐭

valuvka
12. lis 2017

My bohužel také víkend strávili doma, protože děti jsou nemocné ☹ A jelikož jedno dítě snad už s nemocí končí a druhé teprve začalo a já nechci, aby to první to dostalo zpět, snažím se je držet od sebe. Vymysleli si svou zábavu, kdy si pomocí mobilních telefonů od Fisher Price "volali" z pokojíčku do pokojíčku a povídali si 🙂