ŽABKA NAUČ SE MĚŘIT - jdeme si ji představit?

misa_fisherprice
Moderátor
11. lis 2017

Od housenky kousek k žabce😅.

ŽABKA NAUČ SE MĚŘIT je další príma hračkou, jak přimět naše předškoláky měřit různé předměty a najít ten, který má správnou délku.
Zatímco se učí počítat od 1 do 5 tak pomocí tohoto svinovacího metru mohou předškoláci porozumět, jak porovnávat délky různých předmětů ve svém okolí, a to pomocí měření.
Děti se učí používat fráze jako : ,,delší než" nebo ,, kratší než"... Žabka povzbuzuje děti, aby zkoušeli měřit předměty. Tak tedy: ,,KVAK, KVAK...🍀

Co byste změřili s dětmi se ŽABKOU u vás doma?
Kvak, kvak....

Líbí se vám naše ŽABKA NAUČ SE MĚŘIT? Pro děti od 3 do 6 let.
🍀

hani1234
11. lis 2017

Paaaani, to je hračka pro naši malou .. Žáby miluje 😍

lagerthaa
11. lis 2017

jééé asi to dám Ježíškovi ke zvážení 🙂 stavíme domeček a Majda miluje metr :D

drex951
11. lis 2017

Dcera by měřila všechno, neustále mi bere můj krejčovský metr, zrovna dneska ho zase nemohu najít 😔 🙂

sthanina
11. lis 2017

@misa_fisherprice Dobrý den, syn si hraje s obyč metrem (samozřejmě pod dohledem). Žabka vypadá skvěle, škoda, že není i pro mladší "měřiče". Syn má 15 měsíců a nejvíc se mu líbí jak metr vytáhne nejvíc, co to jde a pak pustí... Stejný je to se šňůrou od vysavače... Jinak žabka je moc povedená👏

nikki2304
11. lis 2017

Tak ta je super😝 náš malý sice teprve 15 měsíců ale už teď chodí pořád s metrem jako jeho táta a všechno měří 😅🙂

makynaeliska
11. lis 2017

Tak o te jsem nemela ani paru!Ta je taky super🙂

nikinelinaty
11. lis 2017

Tak u nás by se rozhodne měřil Tobík od hlavy k patě by ho kontrolovaly ;))

Starší by asi s metrem nesilela ale mladší by byla schopna měřit i ve skříni ;))

hhranolka
11. lis 2017

Tak tohle by se mi moc libilo

klaarusa
11. lis 2017

Parádní. S tím by se machrovalo. 😉 Ježíšek má další typ na dárek.

verdos
11. lis 2017

@nikinelinaty
@sthanina
Holky, žábu ještě v testování nemáme, ale podle toho, co je napsané na balení, tak je jen do 50 cm. Snad se mýlím... (když tak se zkuste zeptat někoho jiného, kdo taky testuje, někdo myslím vybalil rovnou všechny hračky, co jsem viděla, takže budou vědět). Krejčovský metr má úžasných 150, tedy 3x tolik. Sama jsem zvědavá, jestli mi ho kluci přestanou díky žábě brát a nebo zvítězí větší možnosti měření...

verunkanatalka
11. lis 2017

Ta je parádní...

nikinelinaty
11. lis 2017

S tou gousrboiu to dobře vymysleli neboť nám se ztrácí vše zbylo by časem pídí kousek housenky ;)) a hlavně je to skvělé pořád dokupovavat
Toto je fakt nášlaple
Muž toto obdivoval je programátor ;)))
Takže jednou pro malého úžasné

nikinelinaty
11. lis 2017

Myslím že housenka by chodila z pokoje do pokoje ;))) dá se vyrobit dráha až tak dlouhá?

luca16
11. lis 2017

Luxusní. Dcera furt něco opravuje a metr je první věc, kterou nám vždy zabaví, když něco děláme. Vážně nad touto hračkou pouvažuju!

nikinelinaty
11. lis 2017

Vlatne máme prahy potřebovala by ještě křídla ;))
Je opravdu toto vynález

Nikolka se ptá jak se takové hračky vyrábějí
Jak je možný že dělá toto a toto
Že je vše tak zajímavé ))
Kdo je vymyslí
;))))

Pěkný den všem myslím že si holky užijí večer neboť je zas nechci strhat ale od nás výtvory z rezervou ;)))
Snad se posuneme v žebříčku ;))

chocomorocco
11. lis 2017

Terezka metry miluje. Pořád mi krade jak krejčovsky tak svinocaci. Neustale me překvapuje,jak super hracky FP vyrabi. 🙂

minonnka
11. lis 2017

Metry všeho druhu u nás také frčí 🙂 Na žabku jsme se již dívala, když tu byla velká soutěž s FP. Jako první se mi líbila housenka, globus a potom tento metr. Líbí se mi tedy vše, ale dívala jsem se na věkovou kategorii mých dětí 😀
Říkala jsem si, že až budu v hračkářství, tak si musím vše prohlédnout. Ale jsem zvědavá na recenze maminek co měly štěstí na mega testování s FP, co na hračky poví. V mém okolí tyto hračky nikdo nemá, jen kamarádka mi psala, že je ten glóbus super (ale u toho si nejsem jistá, jestli by děti dlouho bavil, asi je to pro o něco menší děti) 🙂

krteczech
11. lis 2017

Ty jo tak to by se líbilo malému. Pořád doma chodí s metrem.

janulik2008
11. lis 2017

aj tú už máme 😀

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@janulik2008 zdravíme k vám, ahoj Žabko i Housenko😅. Hezkou neděli a pozdrav dětem. Míša