Barevné pastelky - chcete je pro své děti?

misa_fisherprice
14. říj 2017

Veselý, smutný, ospalý nebo bláznivý.....😀😉

S barevnými pastelkami z řady Směj se a poznávej bude pro vaše dítě jednoduché vyjádřit své pocity!

Nezapomeňte, že stále soutěžíme do zitřejší půlnoci o tyto pastelky od FISHER PRICE!
Ještě pořád můžete posílat vaše příspěvky do této soutěže. Končíme zítra o půlnoci. tj. 15.10.

Podívejte se na inspirativní video🙂

Pokud chcete získat pastelky pro vaše děti, stále posílejte příspěvky a komentáře....🎉🎁🎈🏡
Míša
FP BAREVNÉ PASTELKY CZ

https://www.youtube.com/watch?v=aDCJ9a5oQj4
misa_fisherprice
autor
15. říj 2017

@matusoni dobré ráno, ano, tyto pastelky jsou interaktivní, smějí se, vydávají zvuky, nabídnou dětem interaktivní hry🙂... Míša

misa_fisherprice
autor
15. říj 2017

@evusk tak moc zdravíme Vaší dcerku a třeba interaktivní pastelky přijdou zrovna k Vám🙂. Hezké ráno.

filija
15. říj 2017

kresba naší rodiny, Janička 3 roky, kreslení jí moc baví.

evusk
15. říj 2017
misa_fisherprice
autor
15. říj 2017

@matusoni ano, ano jsou to interaktivní pastelky, zpívají, hrají......👏

jedna_krasomila
15. říj 2017

No to je takova paráda ,ze to stojí za můj první příspěvek do fora 😁🙏🏽
Malému bude příští pondeli rok a pomalu se poustime do vyberu stolecku a zidlicky,aby si mohl malovat a tyhle pastelky by byly úžasná volba . Jelikož co děla zvuky ,to je u nás číslo jedna 😊škola hrou ,značka ideál 🌸

misa_fisherprice
autor
15. říj 2017

@jedna_krasomila máme radost, že Vy máte radost🙂 hezký den, Míša

verkaver
15. říj 2017

No,já se tedy přiznám,že mi tyto hračky vždycky připadly díky ceně trošku zbytečné,takže jsme je dětem nikdy nekupovali. Máme doma čtyři,dva puberťáky,jednu slečnu ve škole a nejmladší má 2 a půl. A právě ona dostala poprvé od sousedů mluvicího pejska. Tak jsem jakože převrátila oči,ale můj omyl,byla jsem mile překvapená... 🙂 Malá je z něho nadšená a teda i mi se poměrně zalíbil. Takže využíváme často. Musím sice říct,že sami je nekupujem,ale když je prcek od někoho dostane,jsem ráda 🙂 A pastelky? Tak každý mrňous rád čmárá,u nás tedy hlavně po stěnách...

luciska82
15. říj 2017

Pastelky jsou moc krásné a našemu dvouletému chlapečkovi by se moc líbily. Je to vášnivý malíř a umělec🎨. Myslím, že by si rád půjčoval i starší bráška (4roky)🐒

lucinecka2007
15. říj 2017

Ježiš, ty jsou boží. Když nevyhrajem, dají se už koupit?😉

uglyduckling
15. říj 2017

Náš Ondrášek maluje velice rád a jak je z doložených fotografií patrné, dává v současné chvíli přednost abstraktní tvorbě 😂 Můžete být okouzleni barevnou kompozicí i nečekanými tahy 😅 Tento mladý, nadějný umělec rád maluje ve vaně, kde má speciální pastelky do vody, křídami na tabuli nebo babičce po chodníku, na magnetické tabulce, občas (asi v záchvatu tvořivosti) maluje i po zdech, dveřích nebo třeba po stole a občas (když není po ruce vhodnější materiál) maluje i sám po sobě 😀 Maluje křídami, vodovkami, pastelkami i fixy. Ty se mu líbí asi nejvíc, ale mi teda opravdu ne ... asi všechny mamče chápou proč 😂 ... takže potřebuji opět vzbudit jeho nadšení pro pastelky a tyto "kouzelné" by mohly být ta správná cesta ;)

marky_d
15. říj 2017

Teeeda, ty jsou super. A jak by z nich byl nadšený nas 17mesicni ďáblík. Momentálně "maluje" na vše co se mu dostane pod ruku 😁 ty musíme miiiiiit 😍

vanule
15. říj 2017

jejda, tak to se musím i já přihlásit za své děti - umělce . Dcera 👧 má 5.5 a kreslí ráda, kreslí pořád, a protože je "vzor" svému malému bráškovi 👦 (2roky) tak kreslí i on - prostě taková sehraná dvojka . Minulý rok Ježíšek přinesl synovi "Vašeho" pejska a neomrzel stále, jinak jsme od FP měli chodítko, a hlavně hrací/mluvící hračky, ty děti mají hodně rády. Teď sice trávíme čas venku, užíváme podzimního sluníčka 🌞 a samozřejmě chodíme na houby do lesa 🌳

pidisek
15. říj 2017

Naše dvojčata milujou malování - sice po všem, co je k mání, včetně zdí nebo kožené sedačky... poté, co dostali první fixy, malujou všem v rodině na nohy tetovací obrázky...takže máme masáž a a originální "výzdobu" v jednom - je to sice příjemný relax, ale v šatech v práci se to blbě vysvětluje.. 😀 takze fixy jsme zase schovali a pastelky se hodí jako sůůůl! 🙂 😀

berrusska
15. říj 2017

Jé naši dcerku baví vše co má oči a pusu, tím víc ji to bude bavit pokud paszelky budou kromě toho ještě vydávat zvuky a kreslit. Už máme od fisher price pejska vláček a nočník. Takže tohle by bylo určitě fajn. Navíc jí ježíšek přinese její vlastní stromeček a židličku. Takže ideální místo pro malování obrázků.

angelinie
15. říj 2017

Nase nejstarsi dcera je hodne vytvarne nadana a uvidime, co nas nejmladsi...bude mit rok a zatim cmara po vsem takovou tou detskou "kulickou" do ruky, ktera ma z kazde strany jednu barvu. Ale pastelky detem bere taky moc rad :D

tichackova
15. říj 2017

Dceři je pět a půl a malování ji nikdy moc nebralo, stejně tak jako hrací hračky (myslim, že ke druhým narozeninám dostala hraciho pejska a na dlouhou dobu spal ve skříni). Za to syn, to je dílo! Jak slyší hudbu, hned se vlní a skřehotá a pastelky má taky moc rád, nejlépe na zdi, stole, podlaze, povlečení...😀 Takže tyhle interaktivní pastelky asi budou jasná volba k Vánocům 😀

lilulilu
15. říj 2017

Maluji oba, maluji radi 🙂 Pastelkami, fixami, voskovkami, vodovymi barvami, prstovymi barvami, barvickami na sklo,...

petronellarikov
15. říj 2017

Emince by se pastelky hodily. Treba by namalovala i neco jineho nez jen maminku 🙂 Musim se vzdy smat, namaluje treba deset obrazku a vsechny jak prez kopirak 🙂

ilona34
15. říj 2017

Ahoj,jmenuji se Martin,brzy oslavím první narozeniny.Kreslit ještě neumím,ale hračky mám moc rád.Kdybych s mámou vyhrál pastelky,určitě bychom si s nimi užili spoustu legrace a ještě se něco naučili.

kamimnichov
15. říj 2017

ahoj,jsme sourozenci Martinek a Julinka (temer 3 a 1 rok). Jsme vytvarne dle maminky velmi nadani a radi bychom se do souteze prihlasili. Nejradeji kreslime jak jinak nez auta. Posledni dobou i duhu,slunicko a podzim. No a jelikoz Martik neni troskar,tak se neomezuje pouze na papir 😉

malinka_02
15. říj 2017

Konečně pastelky co mi nezničí půl bytu! Ty budu milovat 😀

lill1
15. říj 2017

Pastelky parádní, co dodat...pojďte prosím k nám🙏

filija
19. říj 2017

kdy bude vyhodnocení soutěže prosím?

evusk
22. říj 2017

Kdo vyhrál, prosím, ví se?