Hračky z řady SMĚJ SE A POZNÁVEJ od FISHER PRICE

misa_fisherprice
15. říj 2017

Krásné ráno všem,
máme tady sluníčkovou neděli a také poslední den, kdy jsem tady s Vámi a povídáme si a hrajeme si s hračkami FISHER PRICE z řady SMĚJ SE A POZNÁVEJ. Tyto hračky jsou především určeny k rozvoji řeči - učení barev, čísel a počítání, poznávání písmenek, tvarů, prvních pozdravů, pisniček.....
Celá řada je pro děti ve věku 6 - 36 měsíců.

A které hračky jsme si zde představili během našeho týdne?

- .🙂 Barevné pastelky
- 🙂 Chytrý telefon
- 🙂 Smart stages tablet
- 🙂 Veselé jablíčko
- 🙂 Pejskův stoleček

Byl to opravdu jen výběr několika hraček z této řady......🙂🐭🐱

Které hračky o kterých jsme si tento týden povídali vás nejvíce zaujaly? Napíšete nám ještě i dnes?
Krásnou neděli,
🐭 Míša

marcela8
15. říj 2017

Z popsaných hraček nás nejvíce zaujal Pejskův stoleček - pro svoji všestranost a různé motivování k dětské činnosti (hrám). Hračky od Fisher Price jsou opravdu super.

frndafrrr
15. říj 2017

Nejvíce nás zaujal pejskův stoleček, díly své všestrannosti. Na fisher price nedáme dopustit, i když máme starší a nezničitelné modely.

makynaeliska
15. říj 2017

Me to jablicko a stolecek,urcite neco poridim malemu ,a pro vetsi me uplne dostal ten globus 😍

kat295
15. říj 2017

Me se libi pejskuv stolecek a podle jinych diskuzi co holky chvalily pejska a jeho sestricku tak jsme se zminily pred babickou co by se nam libilo na vanoce a pejskova sestricka bude letos pod stromeckem 🙂

misa_fisherprice
autor
15. říj 2017

Pejskův stoleček se líbí i nám🙂....není jednoduché vybrat jednu hračku...
hezký den. Míša

eliskan
15. říj 2017

Me se libi všechny hracky od FP. Miluju to jak jsou barevny a jak hravym zpusobem se deti mohou rozvijet. Takze za me a me deti asi TOP pro starsi dceru chytry telefon (dnes ma 3.narozeniny 💜) a pro mladsi pejskuv stolecek (3,5 mes). Nemame ani jedno, ale asi napiseme Jeziskovi.

kkaatte
15. říj 2017

Taky máme hračky Fisher price v oblibě. Na Vánoce chci pořídit mluvícího pejska nebo sestřičku. Je mezi nimi nějaký rozdíl kromě vzhledu?

minonnka
15. říj 2017

Myslim, ze pejskuv stolecek musi nadchnout uplne kazde dite, tolik na vyber a muzou si hrat i dve deti naraz 🙂
Meli jsme take stolecek a kazde dite v jakemkoliv veku si k nemu sedlo a zkoumalo co nabizi 🙂

bobinka16
15. říj 2017

Chytrý telefon či tablet,nejen že si pohraje ale i se něco dozví nového hravou formou a treba nebude brát nám ten náš "dospělácký"tablet či mobil 😊 jinak pejskuv stoleček můžu doporučit,ikdyž nepatří k levným hračkám,tak to za to stojí,vydařená koupě. Malá ho dostala k prvním (loňským) Vánocum a od té doby není den,co by si s ním nehrála a hlavně i teď,když měla angínu...

78marcela
15. říj 2017

Mne jablicko..to bude urcite pod stromeckem.

35_a_budu_mamka
15. říj 2017

Pejskův stoleček je super, z toho by byla naše holčička nadšená. FP hračky jsou všechny krásné, propracované a bezpečné👍, proto raději kupuji je, než kvantum levných hraček.

kjajule
15. říj 2017

Fisher price u nás doma je stálice a jedny z nejlepších hraček vůbec. Máme pěknou zásobu a hodláme ji rozšířit dál. Momentálně mě nejvíc zaujalo veselé jablíčko 🙂

valeri10
16. říj 2017

Já měla vybrané na letošní první vánoce Učíme se říkanky,ale asi to změním na pejskův stoleček. Ten vypadá opravdu dobře.

lucieeva777
16. říj 2017

Diky hrackam FP se dcerka naucila byt na brisku,v obdobi kdy protestovala a nechtela.Pejskuv stolecek vypada paradne,ten by se ji moc libil 🙂 celkove jsou tyto hracky naprosto uzasne....

hhranolka
16. říj 2017

My nemáme ten stoleček a je úžasný, tak kdybych měla vybrat mezi výše jmenovanými, tak určitě on

kacazagi
16. říj 2017

Ja třeba vůbec neznala Jablíčko, tak to mě zaujalo 😉