Jakou hračkou byste potěšili nyní nejvíce Vaše děťátko?

misa_fisherprice
11. říj 2017

Napište nám jakou hračkou byste v tuto chvíli nejvíce potěšili Vaše děti.

Co si přejí? Jaká hračka by jim vykouzlila radost na tváři?

Vánoce se blíží....😍

Podívejte se třeba na inspirativní video🙂.
FISHER-PRICE SMART STAGES GLOBUS CZ

https://www.youtube.com/watch?v=wyTddqN4DEo
almara2
11. říj 2017

Když už tak byste, dekuji

dc2015
11. říj 2017

@almara2 Já bych nebyla tak příkrá 🙂 Mě třeba jazyk živí, ale taky občas napíšu něco, že se až stydím. Navíc každý nemůžeme umět vše.

@misa_fisherprice Mně se líbí moc zrovna glóbus .-) Ale klidně si nechám i něco poradit, klučina, 2 roky a věci "pro mrňata" už ho moc neberou...

hrosatko87
11. říj 2017

@misa_fisherprice No, nejvíce bych svého téměř dvou a půl letého syna potěšila, kdyby v bytě byly samootevírací garážová vrata 😎

verkaver
11. říj 2017

Malým dětem je to poměrně jedno,líbí se jim i obaly a krabice od hraček 🙂 Myslím,že není třeba draze utrácet za (někdy) zbytečnosti. A na značce už vůbec nezáleží,potěší i bublifuk za 15,- Kč. A nejstarší už si s hračkama nehrají... 🙂

winter
11. říj 2017

Letos jsem starší dceři objednala tuto interaktivní opičku. Cena cca 220 Kč.

kkaatte
11. říj 2017

Budu muset nakouknout na stránky FP. Je tolik novinek o kterých jsem neměla ani tušení. Ale naši malou potěší cokoliv, protože je to pro ni nové, tak to musí řádně prozkoumat.

makynaeliska
11. říj 2017

Tak kdyz nebudu ted brat Vojtu ale svoji Elisku te je 6 a rada hrozne rada kouka na dokumenty,naucny porady a rak,ji by se i ten globus libil,ty jo super....A pokud te napada jeste nejaka hracka pro 6 let rada budu kdyz das tip 🙂protoze letos jsme na Vanoce marny

makynaeliska
11. říj 2017

@winter jezis no tohle by dceru taky zaujalo,rada furt opecovava 😂kde se da sehnat prosim?

misa_fisherprice
autor
11. říj 2017

@almara2 moc děkuji za upozornění, ráda si opravím, občas píši rychle a snažím se být hyperkorektní...🙂

sitemaka
11. říj 2017

Moje kluky nejvic potesi neco,co vydava co nejvic zvuku 😂

misa_fisherprice
autor
11. říj 2017

@dc2015 A co třeba tablet? Můžete si se synem zvolit tři stupně učení, podle toho, jak děti rostou...dejte vědět, zda by se Vám líbil.

https://www.prodeti.cz/rozvoj-a-aktivita-1/tabl...

dc2015
11. říj 2017

@misa_fisherprice Ten máme, byl super, ale už "z něj vyrostl", respektive baví ho o dost míň, syn je v některých věcech dost napřed. Je taková silná osobnost, myšleno v dobrém i ve špatném :D

bimmka
11. říj 2017

Jéé globus to by možná menší zaujal. Ta mi tu zrovna dneska skákala radostí, když ji došlo pyžamko s Peppa Pig, hold žena potěší ji oblečení a boty. U staršího by radost udělala Schleich farma nebo sopka,což bohužel nevyjde.

franta69
11. říj 2017

@winter můžu se zeptat, kde jste pořídila tuto opičku? je moc pěkná. Díky

kuliseks
11. říj 2017

U nas by vedla asi houkaci sanitka, hasici nebo telefon 🙂 tak uvidime, jestli neco jeste k ostatnimu Jezisek zaridi 🙂

misa_fisherprice
autor
11. říj 2017

@dc2015 to znám také velmi dobře🙂, bude se Vám to hodit ve škole... Napadlo mě Vám poslat link na interaktivní pastelky, třeba zaujmou...
Posílám link, podívejte se:

https://www.youtube.com/watch?v=aDCJ9a5oQj4
almara2
11. říj 2017

@dc2015 příkrá? No, nevím. Pokud dávám komerční inzerci nebo průzkum, mela bych ho napsat bez chyb.

almara2
11. říj 2017

@misa_fisherprice super 🙂 jinak k dotazu, nejmladší(7 měsíců) ma rad chrastitka a kousatka. Prostřední(2roky) traktory,bagry,tatrovku a nejstarší auta na dálkové ovládání, gumové rybičky z manželovy rybářské výbavy.

35_a_budu_mamka
11. říj 2017

Panenka a kocarek (choditko), to by se me rocni holcicce rozsvitila ocicka😀

dc2015
12. říj 2017

@almara2 Já si prostě myslím, že jsme jen lidé. Mám cca 6 let praxe jako korektorka, rok a čtvrt jako učitelka češtiny. A popravdě páťáci a šesťáci mnohdy dělají méně chyb než inženýři a magistři různých zaměření. A ono je to těžké, práce korektora je velmi důležitá, jen na ni prostě někdy není čas a jindy zase peníze.

Každopádně je toto téma trochu mimo diskuzi 🙂 Tím, že jsem "z oboru", jsem zkrátka tolerantnější.

nikinnna
12. říj 2017

Náš miláček už má v 7m doma spoustu FP hraček (pejska, hudební kouli, chodítko zebru atd.). S manželem obdivujeme jejich kvalitu.
Pod stromečkem syn najde veselé jablíčko, pejskovo chodítko, veselý hrnec a stoleček.
Ještě bych mu chtěla koupit tablet a telefon, ale to už mi manžel asi nedovolí a budu muset počkat na březnové narozeniny 😂

winter
12. říj 2017

@makynaeliska
@franta69
Interaktivní opičku jsem objednala přes Aliexpress.com, do vyhledávače zadat "Fingerlings Toys Interactive Monkey" a vyběhnou na Vás nabídky. Normální cena je kolem 10 USD, ty levnější nemají všechny hrací funkce. Zatím ji ještě nemám fyzicky doma, dodací lhůta je cca 30 dní. A samozřejmě budu doufat, že mi nepošlou nějaký vadný kus, to by bylo zklamání. Zatím se mi to na Ali nestalo.

brendamonique
12. říj 2017

Na ten váš globus koukám už po několikáté, velice krásně propracovaná hračka, která by se nám velmi líbila, ale abych neodbíhala od tématu ...
našeho lumpa by právě v tuto chvíli nejvíce potěšil obrovský kombajn, který má již Ježíšek od Claas na skladě, ale to samozřejmě rarášek netuší 🙂
Přesto raději kupuji hračky a stavebnice, ze kterých se dítě něco dozví - naučí. 👍

dvoraiv
12. říj 2017

Ja uz do odpovedi zahrnu vanocni darky, u kterych jsme si jisti, dalsi zatim promyslime 🙂 dceri se hrozne libilo plastove houpatko v detskem koutku, takze jedno bude pod stromeckem od babicky a take Pejskova mluvici sestricka. Dale knizky ze Svojtkova nakladatelstvi a nejaka auta, jelikoz jsme si minuly tyden koupili koberec se silnicemi 🙂

maudrovak
12. říj 2017

naše kluky dvojčata by potěšili pastelky nebo globus.od fisher price.mají každý svého pejska s tím i spinkají.a babča pořídila ten tablet.mají jeden a pořád se o něj tahají.ale je super dost je to naučí.

normalnimatka
12. říj 2017

jakou hračkou? třeba matkou nebo otcem, na kterým se dá jezdit nebo tak něco...

kh
13. říj 2017

@normalnimatka Skákat mu po brise, hulákat do ucha a jiste by každý ještě něco pridal 😀

misa_fisherprice
autor
13. říj 2017

@normalnimatka 🙂 tak to ještě u Fisher Price nemáme, třeba se něco takového chystá🙂🙂🙂.......😅
hezké ráno, Míša

pandice
13. říj 2017

Našeho malého by potěšila kniha. Nějaká tlusťoučká, s měkkými stránkami. On má knihy tuze rád. Jako opravdu, jednu dětskou už úplně rozkousal a teď se snaží dostat na knihy v naší domácí knihovně 😁

kh
14. říj 2017

Auto, auto a auto ve všech podobách. Včera jsem zrovna privezla malému z Prahy z My z vyprodeje FP auticko - broucka. Lucni kobylku. Je z ni uplne nadseny, spal s ni a pojmenoval ji Martin. Mam za úkol dokoupit i další brouky 🙂