Sobotní výlet a hračky od FISHER PRICE

misa_fisherprice
14. říj 2017

Sluníčko nás pozdravilo hned ráno a dnešek je den, kdy určitě půjdete s dětmi někam ven a užijete si spousty zábavy a děti budou poznávat svět....
A jelikož všechny děti milují MLUVÍCÍHO PEJSKA a PEJSKOVU SESTŘIČKU tak si své oblíbené hračky nezapomeňte vzít, budou vám dělat společnost❤.
Pejska pohladíte po kožíšku a on začne zpívat veselé písničky.... 🐶🐶

Budete sbírat kaštany a třeba uděláte svého pejska z kaštanů, anebo kočičku, anebo housenku.........🐶

Mějte krásnou sobotu a užívejte si s dětmi a také hračkami od FISHER PRICE, které pomáhají dětem v jejich rozvoji.

Dejte mi vědět, jaká byla vaše sobota....
Krásný den. Míša

mabi
14. říj 2017

Nase sobota..uz vyrazime Sima v kocarku lebedi a my s Viky prochazkujeme,uzivame slunicka,sbirame sipky na cajik a sipkove koralky a listi na domaci tvorenicko;)treba z lusti udelame i pejska..ale tohohle mluviciho si uz dlouho prejeme

mabi
14. říj 2017
kh
14. říj 2017

My jsme měli v planu ranni bazar obleceni a po obede "pohadkovy les" ve variante zviratkovy. A nebylo by spatne zajit na houby. Nicmene syn je nemocny, tak si hraje doma s novym FP broukoautem. Ja absolvovala bazarek obleceni, z prodeje oblecku zaplatila poplatek za stul a koupila synovi bagr - presne na korunu vydelek = vydaje a nula od nuly pojde. Takze spis takova vymena mezi prodejci 😀

zmrzlinka
14. říj 2017

My jsme absolvovali turnaj malych fotbalistů 👍 Syn s jeho týmem skončili poslední,ale náladu nam to nezkazilo..... není důležité vyhrát ale zúčastnit se 😉

marcela8
14. říj 2017

My jsme se synkem v Jánských lázních a dnes jsme si udělali výlet na Stezku korunami stromů - byla to paráda. Trošku foukalo, ale jinak super.

luca16
14. říj 2017

Sobota byla úžasná! Byla jsem s dětma venku a hrabali jsme se v hromadách spadaného listí. Házeli jsme je na sebe, nad sebe, zahrabávali jsme se do něj, dělali hromady apod. Pak jsme šli na hřiště a užili si i tam.

sitemaka
14. říj 2017

u nás byla sobota tvořivá,tatínek dělal náš domeček krásnějším a já s klukama tvořila dýňové bubáky 🙂

cermij
14. říj 2017

Nase vyletova...vyuzili jsme krasneho pocasi na nasi oblibenou Jeziskovskou stezku

drex951
14. říj 2017

My jsme měli lehce pracovní dopoledne a poté jsme vyrazili do Liberce (nejen) do velkého hračkářství mrknout se na hračky, o které poprosíme Ježíška. Byla tam toho taková spousta, že jsme nevěděli kam koukat dřív. Samozřejmě nešlo přehlédnout i hromady FisherPrice hraček 🙂 Baví mě na nich jak jsou nápadité, kvalitní, barevné, propracované, prostě úžasné.
Dcera byla v sedmém nebi a až teď usíná s katalogem onoho hračkářství v ruce.
No, Ježíšek má o čem přemýšlet, 😀
Večer jsme si ještě udělali jednohubky, pustili pohádky a probrali přání, jak dětská, tak naše dospělácká 😉

angelyn
14. říj 2017

U nás bylo dnes tak nadherne,ze jsme místo obvyklého sobotního úklidu strávili celé dopoledne venku. Pak jsme si uvařili výborný obidek a zbytek dne prolenosili 🙂

misa_fisherprice
autor
15. říj 2017

Krásné ráno všem, vidím, že jste si sobotu užili parádně a to je fajn! Neděle bude stejně sluníčková jako sobota😉, můžete dále pokračovat a užívat si príma dnů! Tak nezapomínejte posílat fotky, zprávy, kresby i dnes. Ještě do půlnoci soutěžime. Míša

misa_fisherprice
autor
15. říj 2017

@sitemaka to je opravdu mistrovské dílo🙂. Miluji dlabání dýní...Jste šikulové. Hezkou neděli.

lenpreinfo
15. říj 2017

Sobotu sme takmer celú strávili v Stromovke. Tak nádherný deň sa nedá opísať, to trebalo vidieť🙂

tereza2016h
15. říj 2017

Tak já posílám pár fotek sice z neděle, ale za to kráááásné🙂

kjajule
15. říj 2017

Dcerka slavila v sobotu první narozeniny a mezi dárky se samozřejmě objevil i jeden od Fisher Price. Kutálející míček BeatBot je opravdu velmi vtipná hračka a je s ním velká legrace 😀