SOUTĚŽ o HiPP svačinky

lidka_hipp
16. říj 2015

Ideální svačinka by měla zasytit, dodat energii a živiny. Proto jsme vytvořili BIO müsli tyčinky bez přidaného cukru. Obsahují vlákninu, která je důležitá pro zdravé zažívání. Naopak v nich nenajdete žádné konzervanty, barviva a ani umělá aromata. Chutná dětem i dospělým 🙂 Více: http://goo.gl/72Wly2

Jaká svačinka má u vás úspěch? Napište mi, jaké svačinky děláte dětem a co jim chutná. Pět z vás se může těšit na náš svačinový balíček BIO müsli tyčinek, BIO oplatků a BIO 100 % ovocných kapsiček.

bbrittany
16. říj 2015

Naše Jolinka se svačinkami teprve začíná, ale už teď se snažíme, aby byly co nejpestřejší. Takže dostává ovoce (prozatím ve formě pyré), někdy samotné, někdy s jogurtem či žervé, chlebík s máslem, krupicovou kaši nebo třeba namíchanou mrkvičku s jablíčkem. Vyzkoušely jsme i piškotek do ručičky, ale víc piškotu skončilo na dece a tričku než v Jolančině bříšku. Piškotek proto dáváme zatím do ovoce či mlíčka a zkoušíme křupinky. Zkrátka - pestrost nade vše!

jjustyna
16. říj 2015

U nás vede ovoce. Momentálně nejradši mrkev, jablko, dost často buchta nebo koláč, co s maminkou upeče, taky nepohrdne žádnou pomazánkou

nicky_2
16. říj 2015

naše Simča má nejraději banán a nebo bílý jogurt, když ji nastrouhám jablíčko s piškotem tak se na mě dívá, jako kdyby to měla za trest, ale banán slupne celý a je spokojená 🙂

tak2014
16. říj 2015

Eminka má ráda ovoce (snad jí to vydrží!) 🙂 mezi nejoblíbenější patří uvařená hruška nebo jablíčko s ovesnými vločkami, čestvý banán, a když byla čerstvá, tak rajčátka od babičky, kterých snědla na posezení několik 😎

mor48tko
16. říj 2015

Jiřík má rád všechno ovoce, má rád ovocné kapsičky, ale momentálně u nás nejvíce vede banán, který si Jiřík (16m) už sám drží v ručce a ukusuje 😉 akorát s tou slupkou mu musíme ještě pomoct... 😀

monunkaaa
16. říj 2015

Krásný den 🙂
My se svacinkami teprve začínáme.. takze ovoce ve formě presnidavek.. maminka vyrobila domácí. Už jsme ochutnaly jablickovou,broskvovou,jablicko se svestkou.. a moooc berusce chutna.. az bude větší,tak se tesime na bio tyčinky od Hippu 🙂

lucianapolis
16. říj 2015

Ovocný jogurt, ten vede na plné čáře 🙂 a pak všechno, co se dá jíst "sama", jak je u nás teď časté :D

ellektron
16. říj 2015

U dcery vede jako svačinka nastrouhané jablíčko 🙂 Momentálně ji trápí zoubky, takže od všeho ostatního jen ochutná a moc nesní, ale jablíčko si zatím dala vždycky 🙂

alyssa.anna
16. říj 2015

U nás vedou ovocné kapsičky, samozřejmě čerstvé ovoce (nejvíce asi banány a jablíčka) a často dělám dcerce "ovocný tvaroh" - rozmixuju např. banán, smíchám s kvalitním tvarohem, dosladím trošku medem. Jsou-li, přidám třeba rozinky, sušené brusinky apod. a to naše malá moc zbožňuje. Navíc je toho vždy velká porce, tak často zbyde i na mě 😀

ppepik
16. říj 2015

tak u nas jsou TOP vajíčka dvě volské oka zbaští na posezení u nás ob den vajíčko musí prostě bejt ale hodně miluje Jablečné rýžové oplatky s jogurtem nebo dětskou výživou,dělám mu krupičnou kaši ,puding,toast se šunkou sýrem jinak asi jako každá máma dávám ovoce u nás vede jabko ,hruška,banán =)

bizonka1
16. říj 2015

Adélka baští hodně ovocné kapsičky, dají se vzít všude, takže za nás jsou v top ten😀 První je rohlík, podle toho pak vypadá kočárek. Poslední dobou jí hodně mléčné výrobky🙂 Po dlouhé době si vzala i banán, který obě mé dětičky nemusí 😝

skyvik
16. říj 2015

Natálka má nejradši na svačinku obyčejný bílý jogurt, jakmile jí do něj přidám nějaké ovoce, tak už ho nechce. Na odpolední svačinu dostává ovoce, nejčastěji kelímky se stoprocentním ovocem, nechci jí totiž dávat nic s cukrem, a v hotových přesnídávkách ho je vetšinou až moc. Případně máme od babiček zavařené čistě jen ovoce. Babičky se předháněly jedna před druhou, tak ho snad budeme mít na celou zimu 🙂

bizba
16. říj 2015

Malý měl v roce nejraději banán. Jakmile ho uviděl, vykřikoval pořád dokola "ba, ba" , dokud jsem mu ho nenaservírovala🙂)). S podzimem si našel v mističce s ovocem jablíčka a neustále mi je nosí, abych mu je oloupala a "abíko" slupne i s ohryzkem. "Okuuuka" (salátová okurka) si u nás taky našla velikou oblibu. A když jsme někde v terénu či na dovolené, ráda šáhnu po "ovocné" kapsičce (tu malý miluje a "vycucne" jí na posezení) či Hipp skleničce ať už se samotným ovocem či s musli a jogurtem. Vyzkoušeli jsme i Hippácké musli tyčinky a taky nám moc všem chutnají.

eemilka
16. říj 2015

Když si naše dítě může vybrat, tak sáhne po masu a nebo po nějaké sladké dobrotě 🙂) Ale snažíme se to nějak kompenzovat, takže ji často nabízím také banány, jogurty, ovocné přesnídávky a kousky pečiva např. s máslem. V posledním jmenovaném případě to ale občas dopadá tak, že dcerka slíže máslo a rohlík někam zahodí. Jídlo je prostě boj.

billi
16. říj 2015

Na svačinky střídám ovoce a jogurt. Ovoce dáváme v mnoha podobách od čerstvého nakrájeného na talířku přes různé mixované směsi čerstvého ovoce až po kupované přesnídávky, když není tolik času.
Na výletech dávám pro zpestření často ovocné a cereální tyčinky od HiPP, protože se nematlají a oba je mají moc rádi.
Ale nejvíc vedou ovocné kapsičky, mám koupené i na domácí plnění a to oba snědí i to, co do nich jinak nemůžu dostat. Kapsičkám starší syn od dvou let říká mňamka a to mluví o všem 🙂

mimar
16. říj 2015

Amálka a Anička zatím bumbají jenom mlíčko protože jsou ještě malé teprve "teda vlastně už 🙂 pač ten čas strašně rychle letí " 4 měsíce ale už ted se těšíme na Vaše svačinky jako jsou kapsičky či musli tyčinky, hlavně když pojedeme někam na procházku tak sahnem po takovéto svačince a na to se maminka těší 😀

petit_grisu
16. říj 2015

U nás vede ovoce a jogurty. Miluje banány, jablíčka, švestky. Jogurty kupuji bílé a dochucuji doma po svém (nechci kupovat ochucené kvůli obsahu cukru). Někdy rozmačkám hrušky, banány, apod.. Jindy ovoce s jogurtem rozmixuji jako hustý shake.
Kapsičky u nás nejdou vůbec, nestojí o ně. Raději čapne jablíčko do ruky a chroupe. 🙂

zimkova
16. říj 2015

Dobrý den, milujeme ovoce všeho druhu. Banány, jablíčka, hrušky, hrozny atd. Někdy nastrouháme s piškoty, někdy jen s medem. Muesli máme také moc rádi. Už jsem se před tím dotazovala paní Lidušky na to, zda je v nic cukr a jsem nadšená, že není. Také máme moc rádi mléčné výrobky. Jogurty a sýry máme neustále v zásobě. Také ovocné kapsičky, které jsou teď novinkou jsou prima věc. Na cesty a na svačinku venku je to prima, že se nemusí nosit lžička jako u přesnídávek. Vychytané. 🙂)

Synové si udělali malou legraci. Mají ovocnou jablíčkovou kapsičku.

markysek2
16. říj 2015

u nás je důležitá svačinka "pozoe" při cestování ..to se musí skládat hned z několika chodů ...něco co zasytí (přesnidávka, nějaké pečivo,...klidně i chleba z řízkem), něco co je zdravéo(ovoce, mrkvička,..), něco sladkého (sušenky, bombonky,...)a samozřejmě pití (ještě že tu stačí jen obyčejná voda :D )..to je teda podoba svačinky našehos yna a maldší se pomalu přidává , i když ta se zatím omezí jen na povinou dávku jídla, chceteli svačinku, a případně nějakou tu kukuřičnou křupku či dětskou sušenku ...doma je to mnohen snažší ...no vlastně doma to musí být něco rychlého ať se moc nezdrží od hraní 😀

petullama
16. říj 2015

Bára miluje ovoce, bílé jogurty a samozřejmě i ovocné kapsičky-vždy když jí jednu nesu, tak výská a raduje se, jak kdybychom jí nedali najíst 😀

xb111
16. říj 2015

Já se snažím dávat hlavně vlastní ovoce a zeleninu ze zahrádky a vedle toho zatím převážně bílý jogurt Hollandia, pečivo a ovocné příkrmy. Ochutnali jsme už i kapsičky a sušenky, ale na sušenky se snažím ji moc nezvykat. Výrobek Hipp, o který se soutěží, jsme zatím neochutnali, ale v případě výhry budeme samozřejmě o to víc rádi! 🙂

tynka23
16. říj 2015

Svačinku většinou nedělám,svačinku zkrátka podám 😉.Vede čerstvé ovoce a protože už to přece není žádnej prcek,nejraději ukusuje sám jako velkej chlap ;).

ewulka88
16. říj 2015

Tak tento balíček by se nám moc líbil, protože všechny tyto dobrůtky kupujeme🙂 Svačinky jsou u nás různorodé, snažím se aby aspoň jedna byla "na slano" a jedna sladká. Takže v praxi je to většinou chlebík, se sýrem, máslem, kvalitní šunkou, taveným sýrem, žervé, lučina apod., no a sladké, tak s těmi si vyhraju🙂 Teď přes léto, když bylo ovoce, tak jsem různě dávala s jogurtem, vločkami, müsli, když jsem zrovna nic neměla, tak jsem šáhla po skleničce, ale zamrazila jsem si na horší časy, takže ovoce máme pořád zásobu🙂 Když jedeme někam na výlet nebo návštěvu, tak beru právě tyto kapsičkové přesnídávky do ruky, tyčinku a oplatky mají občas jako mls, nebo to vozím dětičkám právě na tu návštěvu 🙂

giraffen
16. říj 2015

U nás " jede" hlavně ovoce a domácí muffiny na x způsobů. Ve školce dostávají různorodé svačinky doplňené ovocem i zeleninou za což jsme vděčná. Jsem rada že v té školce co Regi chodí dostávají zejména zdravé věci a hlavně i součástí jsou domácí marmelády i pečivo...
Jediné co dcerka moc nechce jsou jogurty.
Samozřejmě nikdy neodmitne ovocné kapsičky 🙂

amaliee
16. říj 2015

Zatím jsem dělala pro malinkou přesnídavky z jablíček, hrušek a švestek. Vše ze zahrádky od babičky🙂 Jablíčka jsou kyselejší, přidávám datlový sirup a i tak se malá škňůří, ale zbaští toho ipřesto dost🙂 Čerstvým banánem taky nepohrdne🙂

gellerka
16. říj 2015

U nas je na svacinu vzdy nejake ovoce nebo jogurt, dulezite si nosi svou misku a bere si kousky ovoce. A kdyz uz nahodou nema hlad a jeste neco zbyva, vysype to na zem a rekne, ze uz neni 🙂
V lete jsme objevili ovocne musli tycinky a to je u nas ted hit cislo 1. Moc dobre vi, kde jsou a snazi se dostat do skrine a tycinku si vzit. Musela sem je schovat, aby je nenasla. A kdyz ji vytahnu, tak je neskutecne stastna, smeje se, klidne si sedne a spokojene papa svou milovanou tycinku 🙂 kdyby to slo, jedla by je k snidani, obedu, svacine i veceri 🙂

teeru
16. říj 2015

Jelikož naše miminko je teprve čtyřměsíční a nejlepší svačinkou ja pro něj mlíčko od maminky dělám svačinky mě a muži. Já miluji jogurty, muffiny, ovoce, ovocné tyčinky ... ale přítel je pěkně vybíravý takže je to vlastně takové druhé dítě 😀 Tomu dělám chlebíček s cottage sýrem a pórkem nebo něco podobného abych do něj dostala něco trochu zdravějšího než je uzené a párky 😀
Balíček je skvělý a svačinky bychom si rádi dali 🙂

thankyou
16. říj 2015

Při cestování se u nás nejvíc osvědčily ovocné kapsičky a při dlouhé cestě autem nám Hipp tyčinky už pomohly zahnat nejednu rozmrzelou náladu. Doma vede nakrájené jablíčko nebo banán. Nejoblíbenější svačinka je ale často ta, kterou si náš malý najde a vybere sám 🙂 Takže u nás často větrá lednička 😉

bimmka
16. říj 2015

Nejvíc frčí banány a jablka, v létě to byl chlazený meloun. A po procházce ve studeném počasí mu přichází vhod i teplé kakao, po kterém si hodí i malou chrupku.

kh
16. říj 2015

Kebulkovou nejoblibenejsi svacinkou jsou ovocne kapsicky. Ty bezkonkurencne vedou. Kdo je první vymyslel (a taky ten, kdo urcuje, kam umistit zboží v prodejne), mel napad stoleti. Deti je miluji a ja je rada beru na cesty. Akorát mam vždy trosku divny pocit, když mluvime o tom, ze si da kapsičku - pro mne je "kapsicka" proste oznaceni jidla pro kocky.
Jinak ale zatím v jidle prilis vybiravy není a rad sni ke svacine téměř vse. Ovoce (ted je obdobi hroznového vina - to je zvlastni, ze ma vždy obdobi neceho a za par mesicu o to nestoji - pomerancove, bananove, jablickove... ), ze zeleniny miluje rajčata (asi se potatil) a jinak jogurty. Ale rohlik nebo chleba stále radeji jen suchy.