SOUTĚŽ o kojící čaje HiPP

lidka_hipp
13. říj 2015

Mateřské mléko je bezpochyby ten nejlepší způsob výživy pro miminka. Pro maminky ale kojení také znamená obrovský výdej energie a nutnost přemýšlet nad svým vlastním jídelníčkem. Abychom vám kojení trochu usnadnili, vytvořili jsme ve spolupráci s porodními asistentkami HiPP Mama BIO Čaj pro kojící matky. Obsahuje anýz, fenykl a kmín pro podporu tvorby mléka. Používané bylinky pochází ze striktně kontrolované BIO produkce. A právě o balíček našich BIO čajů si můžete teď zasoutěžit 🙂 Více o HiPP výrobcích pro kojící maminky najdete na našem webu: http://goo.gl/v7fSBM

Pošlete nám jakoukoliv kojící fotografii nebo napište, co pro vás znamená kojení a pět z vás, které vylosujeme, se může těšit na bylinkový balíček 🙂

simdan
13. říj 2015

Kojení je to nejlepší co můžu sve dceři dát, jsou to ty nejkrásnější okamžiky ♡

sarka49
13. říj 2015

Dobre ranko. Miminko se nám narodi v listopadu a já už se tesim na první prilozeni k prsu. Na kojení celkove, protože je to dle mého tak úžasná věc dat miminku to nejlepší ze sebe. O kojicich cajich jsem něco slyšela od kamarádek, takže si zde rada něco prectu a v budoucnu určité využiji. Jelikož jsem spíš "čajový typ" určité ochutnam ☕ a budu pít. Sarka

jetynka
13. říj 2015

Dobré ráno, tak u mě kojení znamená hodně, v prvé řadě mi jde o blízký kontakt s miminkem, jsou to nejkrásnější okamžiky, které se nebudou nikdy opakovat a pokud to půjde tak si ten čas nenechám vzít. První dceru jsem kojila jen necelý měsíc a bylo mi to líto, že mě nikdo a nic nepodpořil, abych ji kojila déle. Syna jsem kojila 20měs, u něj se ani žádný kojící čaj nepotřebovala a u poslední dcery jsem si kojící čaj koupila, dokonce jsem dostala i vzorky v lékárně tak jsem je využila a hodně mi pomohly, protože dcera byla docela jedlík a moc jí mé mléko nestačilo a díky tomu jsem i nejspíše kojila do jejích 9měsíců. Teď jsem zvědavá, čekáme miminko v listopadu a já budu dělat vše pro to, abych kojila co nejdéle, už jen kvůli kontaktu a času s miminkem a hlavně kvůli mým ostatním dětem, čas který bych věnovala přípravě UM využiju v jejich prospěch, tzn. kojit můžu kdykoliv a kdekoliv a nebudu se muset omezovat a kolikrát i hledat místo k přípravě UM.

hanach93
13. říj 2015

Kojení je to nejúžasnější ♥

lenuli3622
13. říj 2015

Kojení je pro mě potěšením. Jsem šťastná když můžu synovi dát to nejlepší co mateřské mléko obsahuje, sice i občas dokrmujeme ale hlavně KOJÍME 🙂

monunkaaa
13. říj 2015

Kojení pro nás znamená, že dávám naší holčičce jen to nejlepší pro krásný start do jejího života.. Proto také jím hodně zeleniny, piju kojící čaje a celkově se snažím, abych měla vyváženou stravu, aby měla beruška dobré a kvalitní mlíčko..

apacheee
AMBASADORKA
13. říj 2015

Kojení pro mě bylo od samého počátku maminkovstvi snad to nejhezčí 😄Kojení pro nás bylo naprosto bezproblémové,až do doby,kdy mě potkala nečekaná a šílená ledvinova kolika.Strašne bolesti si nejprve vynutily silné léky a poté akutní operaci v plné anestezii.I tak jsme ale kojení udrželi a zachránili.Myslela jsem,že máme vyhráno,ale bohužel.Museli jsme ještě překonat šílený tříměsíční bojkot.Ale zvládli jsme i ten.Dneska je Eliaskovi přes 14 měsíců a kojení miluje a já jsem na nás pyšná,že i přes problémy,které nás potkaly,kojime dál.Věřím totiž,že mateřské mlicko je to nejlepší,co mu můžu dát

pavlikovarenata
13. říj 2015

Kojení je pro mne neskutečný pocit blízkosti s miminkem, nejkrásnější kontakt jaký může bt. U prvního syna, který se narodil předčasně císařským řezem, jsem kojení zezačátku obrečela jak nám to nešlo, ale nakonec jsem kojila rok a o to víc jsem si u druhého užívala, když se přisál přímo na sále, to jsem zase bulila jak želva jak to bylo úžasné 😉

marilyn5
13. říj 2015

Kojim uz asi sedmy rok 🙂 ,prvniho syna do 3,druheho 3 roky a dceru rok a stale ji kojim,co se vyzivy tyce je to to nejlepsi co sem jim mohla dat 🙂

gryfis
13. říj 2015

Ráda bych přidala fotku, jak kojím, ale nezadařilo se přímo.. mlíčko odsávám a dávám přes lahvičky už lehce přes rok.. mnoho maminek mi říká, že jsem dobrá, že jsem vydržela tak dlouho a že by se na to vyprdly už.. ale já si pořád říkám, že mateřské mléko je to nejlepší, co prcek může mít.. tak se mléčnou dávku snažím, co nejvíce pokrát právě mm..

bimmka
13. říj 2015

Kojení je čas, který máme s malou jen pro sebe a navzájem si ho obě užíváme. Jsou to pro nás chvilky odpočinku. Doufám, že nám ještě chvilku vydrží.

minonnka
13. říj 2015

Jsem stastna, ze mi bylo doprano moci kojit i kdyz jsem si to musela behem prvnich dvou mesicu vybojovat, ale zadarilo se jak u syna, tak i u dcerky a jsem za to moc rada.
Miluju ten pocit, kdy si to sve "miminko" pritulim k sobe a zatim co saje, tak se dotykame celym telickem, mala rucka mi smejdi po tele a hlavne po vystrihu 😵 Ty pocity se nedaji slovy poradne vyjadrit, ta blizkost, emoce, laska...
Sice se najde nekolik rypalu od kterych slysim "Coze, ty jeste kojis?" Ano, kojim a jsem na to hrda!
A otazka do kdy planuju ZASE kojit? Neplanuju, dokud bude dcerka chtit, tak ji to dopreju...vsak do jejich 18tin to urcite nebude 😀
Foto: Nahore syn a dole dcerka- prvni prisati u porodu 😵

smilie23
13. říj 2015
lleni
13. říj 2015

Kojení je pro mě přirozený způsob, jak dát svým dětem to nejlepší, co můžu. Kojím už druhé dítě, pokud ale kojení nejde, není podle mně třeba se tím t

lleni
13. říj 2015

Kojení je pro mě přirozený způsob, jak dát svým dětem to nejlepší, co můžu. Kojím už druhé dítě, pokud ale kojení nejde, není podle mně třeba se tím trápit, spokojená maminka je základ, aby bylo spokojené i dítě 🙂

liilyy
13. říj 2015
zuzaaanka
13. říj 2015

Bojovali jsme s kojenim dlouhe dlouhe dlouhe dlouhe dva mesice, ale nevzdali to, vydrzeli, i kdyz jsem uz casto mela namale a jsme za to radi oba, stalo to za to, dari se uz devaty mesic. Je to pohodlne, vzdy po ruce, sterilni, mile a mazlive. Ale i ty, ktere nekoji, neni to tragedie v dnesni dobe kvalitnich mlicek z krabice a davaji svym detem to nejlepsi co muzou. To, ze kojim neberu jako samozrejmost, protoze to samozrejmost neni, je to dar, ktery ne kazda zena dostane. Drzme se vsechny!

mkrelo
13. říj 2015

Takto kojíme my..Na fotce syn (cca 1měsíc po porodu)..Mlíčko od maminky má stále rád a je součástí jeho jídelníčku..Nyní mu je 1rok a 1měsíc a kojíme dál..

zabzulka
13. říj 2015

kojení mě baví, obě děti mám "savce", takže jsem s ním nikdy neměla problém, snad jen pár bolestivých retenci, které k tomu bohužel občas patří. Staršího syna jsem kojila osm měsíců a je mi líto, že tak krátce, tohle mládě nechám u prsu jak nejdéle to půjde 🙂

lucy_89
13. říj 2015

Toník je asi proti kojení na veřejnosti 😀
Ze začátku jsme měli s kojením problémy, měla jsem chuť to vzdát, ale nakonec se vše zlepšilo a kojíme doteď 🙂

linnax
13. říj 2015

Kojení je tak uzasně prirozená cinnost. Vždy se na ní tesím, dítě je u toho tak spokojené a já nemuzu citit nic jiného nez obrovskou lasku 🙂 .

mazlik1
13. říj 2015

Kojení je to nejlepší, co mohu svoji princezničce dát. Je to vlastně dar. I když občas bojujeme s přisátím a bolestí, jsem ráda, že se daří a snad budu mít dostatek mlíčka na celou dobu kojení.

luonnatar
13. říj 2015

Po tom co se nám narodil ,,drobek ´´ s váhou 4250g jsem se modlila, aby bylo dost mléka a malý přibíral. Po počátečních bojích s přísátím, sežráním mých bradavek a neskutečných bolestech se nám to podařilo :o) teď aby se to zvládlo dál a drobci nám všem řádně rostli!!!

kachenkaa
13. říj 2015

Momentálně je pro mě kojení boj..občas vyčerpávající, ale přesto krásný boj a já doufám, že to společně vybojujem 😉 U první dcerky jsem to bohužel vzdala už po dvou týdnech, ale teď mě nikdo a nic nezlomí (jen pokud by se mlíčko ztratilo úplně). Fotku zatím nemáme, ale věřím, že brzy nějakou taky pořídíme..na památku 😉 KOJENÍ ZDAR! 😎

tria002
13. říj 2015

Vic malymu dat nemuzu, nez to nejlepsi, co v sobe mam. Mlicko se tvori z krve a nic cenejsiho nemam..

mrkew
13. říj 2015

S magdalenkou zazivam tělocvik každý den, u nás je kojení vždy jine. vyžaduje porad jine polohy takže kolikrát chodim a mala se pricucne .jindy zase musíme v křesle 🙂

baseema
13. říj 2015

Jsem v 8.měsíci a stále kojím syna (2,5r) fotku radši dávat nebudu, bohužel jsem se nesetkala moc s pochopením. Kojení je pro nás rituál před spaním, chvilka kdy se můžem mazlit a nikdo nás neruší. Uvidíme jestli budu kojit tandemově nebo se syn odstaví 🙂

mmaajjaa
13. říj 2015

Do soutěže už se nezapojím, protože už nekojím, ale u nás v porodnici byly dostupné čaje HiPP a měly nejlepší chuť z čajů, které jsem dosud ochutnala. Kupovala jsem si je a byla jsem s nimi moc spokojená. Doufám, že budou chutnat i maminkám, které soutěž vyhrají. 🙂

ladyhacek
13. říj 2015

Když byl syn malinký tak jsem foto při kojení neudělala a teď bych chtěla, ale je to boj je tak zvědavý, že zapomene i na jídlo. Doma manžel nesmí ani projít natož promluvit a když se všichni děti po plavání normálně kojí já musím s malým stranou do kouta aby se vůbec najedl zvědavec 🙂.
Takže foto nedám.
Kojení pro mě znamená hodně. myslím, že popsat se to nedá. je to tak krásný a úžasný pocit. Vím, že mu dávám to nejlepší, ale pro mě to je i něco víc. Cítit jak spokojeně brouká jak se mi kouká do očí a já vidím že jsem pro něj celý svět stejně tak jak on je pro mě.
Kojící čaje teď už tolik nepiji, ale ze začátku - hlavně v šestinedělí jsem pila opravdu hodně. Značku Hipp mám ráda a piji od nich i čaje. A já ani jiné neochutnala. Tedy buď Váš nebo čistě jen fenyklový.
Pitný režim se musí dodržovat a o to víc když žena kojí, musí doplnit tekutiny 🙂.