SOUTĚŽ o kosmetiku HiPP

lidka_hipp
8. říj 2015

Mám tu deset krásných kosmetických balíčků HiPP s BIO mandlovým olejem 🙂 Čekají tu na vás! Napište, podle čeho jste vybíraly kosmetiku pro své miminko. Co pro vás bylo důležité při výběru? Daly jste na zkušenosti jiných maminek? Používáte kosmetiku, se kterou jste se setkali už v porodnici? Všechno mě zajímá 🙂 Deset odpovědí odměníme kosmetickým balíčkem.

V HiPP víme, že citlivá dětská pokožka si zaslouží jen tu nejjemnější péči, a proto jsme vytvořili kosmetiku s BIO mandlovým olejem. Mandlový olej má již po staletí prokázané účinky v kosmetice a je dlouhou dobu známý svými blahodárnými účinky na pokožku. Osvědčil se v péči o citlivou pokožku miminek, protože je mimořádně dobře snášen suchou pokožkou a je doporučován na promazání pokožky. Mandlový olej je neuvěřitelně jemný a nedráždivý. Více o naší kosmetice s BIO mandlovým olejem najdete na: http://www.hipp.cz/kosmetika/

verkaunka
8. říj 2015

Já jsem vybírala podle vůně 😀. a pak podle složení.. naše malá snese všechnu kosmetiku, co jsem jí kdy dala, ale mě osobně nejvíc voněl HiPP, tak jsme u něj zůstali.... přijde mi, že HiPP má typickou vůni pro miminka... a na mé doporučení jí začala kupovat i kamarádka, která má chlapečka s problematickou pokožkou, a teď jsou spokojení.

petracig
8. říj 2015

Při rozhodování o kosmetice pro svoje miminko jsem se rozhodovala podle složení a vůně, takže Hipp byl s přehledem jedničkou a vítězem 🙂

davsonsyn
8. říj 2015

U holky uz jsem sla na jistotu, protoze jsemvedela, ze Hipp ji sedne nejlip stejne jako srarsimu a u neho jsem mela tuto kosmetiku v porodnici a byl tam spokojeny, doma jsem trochu jeste experimentovala, ale zas jsem se rychle vratila k Hippu, protoze ta pro nej byla nejlepsi a vybirala jsem podle slozeni, ale hlavne prcci si to vybrali sami 😉

jjustyna
8. říj 2015

Na bříško nám vyhovoval olej od HIPP, tak proč ho nezkusit i po porodu 🙂 a vyhovuje taky. I nadále testujeme snášenlivost nejdřív na mamince a vůni na bráchovi 😀 . Nakupuje pro MIMI totiž šíleně rád.

dudid
8. říj 2015

kosmetiku jsem vybírala podle doporučení jiných maminek a také podle své zkušenosti, používám olej proti striím a jsem s ním spokojená, tak doufám že bude i miminko spokojené 🙂

ppepik
8. říj 2015

já když mám pravdu říct jsem se nějak o kosmetiku nezajímala az po dobu co jsem dostala od svého gynekologa kufríček se vzorkami kde byla právě i vzorka Hipp olejíčku která mi neskutečně zavoněla a po natření na tělo mě chodila olizovat naše fenka a i kocourek 😕 😀 pak jsem si teda Hipp dohledala na internetu přečtla si recenze v různých skupinkách a jsem mu vlastně věrná od roku 2013 az do ted prostě my vás máme upřimně rádi 😉 🙂

ellektron
8. říj 2015

O výrobcích Hipp jsme se dozvěděla, když jsme dostali v porodnici jako příkrm vaše mlíčko. Doma jsem si potom hledala, co je to za značku a co všechno vyrábí a tak jsem narazila i na kosmetiku. Vyzkoušeli jsme, vyhovuje a rádi ji používáme 🙂

adji
8. říj 2015

Já jsem zasloužilá "hippařka" 😀 Pleťové mléko jsem používala ještě před těhotenstvím, v těhu pak Hipp na strie. Miluji tu vůni... Proto pro mě byla jasná volba při výběru kosmetiky pro synka. Pořídila jsem přípravek do koupele (ten si nemůžu vynachválit), sprchový gel, olejíčky (když syna namažu, tak bych ho pak učuchala), krém na opruzeniny do kočárku, ubrousky (ty jsou taky super - nejsou tak mokrý a opět - voníííí!!!). Pro maminku opět pleťové mléko. Jinak Hippu věříme natolik, že má i mlíčko této značky a příkrmy 🙂 Já jsem s ničím nebyla tolik spokojená....

khoiba
8. říj 2015

V této době, kdy je na trhu tolik výrobců a značek, je velmi těžké poznat, co bude pro mou malou nejvhodnější a nejšetrnější k její pokožce. Nejtěžší je asi rozpoznat, které výrobky jsou opravdu kvalitní a u kterých se platí spíš za značku a reklamu. Než si udělám svůj obrázek na základě osobní zkušenosti, zatím dám nejvíce na internetové recenze přímo od maminek a na hodnocení výrobků v časopise D test. Také mě ovlivňují názory mých kamarádek, u kterých si dětskou kosmetiku můžu i "očichat", protože příjemná miminkovská vůně také hraje svoji roli. Jsem také zvědavá jaké přípravky nám poskytnou v porodnici a je možné, že pokud na ně miminko zareaguje dobře, budou mi vonět a neuškodilo by, kdyby byly zrovna někde v akci, koupím si je, protože věřím, že odborníci ví, jaké přípravky používat.

kahira
8. říj 2015

Koupali mi miminko v porodnici se sprchovým gelem Hipp a ta vůně... doma jsem měla niveu, a asi po 14ti dnech jsem koupila hipp a připoměla si krásné první dny s miminkem a první koupání... už jsem u Hippu zůstala 🙂

dolfino
8. říj 2015

S kosmetikou Hipp jsem se seznámila u mé kamarádky, která ji používala pro své děti. Úžasně mi voněla, tak jsem už v těhotenství nakoupila téměř všechny produkty, které nabízíte - sprchový gel, olejíček, šampon, krém, pleťové mléko, ... Na dcerku od narození používám jedině Hipp a nikdy žádný problém s pokožkou neměla. Musím se přiznat, že si od ní kosmetiku častou půjčuji... 😀

madel2
8. říj 2015

U první dcery jsem se setkala s dětskou kosmetikou Hipp v porodnici a hned od první chvíle mi vyhovovala vůní, složením a snadným roztíráním a také vstřebáváním. Takže kosmetiku, co jsem měla doma nakoupenou už jsem nevyužila a přešla rovnou na Hipp. U druhé dcery už byla volba jasná - osvědčený Hipp.

haidi
8. říj 2015

ku kozmetike Hipp sme sa dostali asi ked mala dcerka 3 mesiace ,kedze som nekojjila a ziadne UM nam nesedelo vyskusali sme Hipp Combiotic a znasali sme velmi dobre a pouzivame ho doteraz mame 14 mesiacov a odvtedy sme zacali kupovat od Hipp vsetko ci kozmetiku ,alebo prikrmy a pod. a takto to vyzera u nas v kupelni 🙂

neube
8. říj 2015

Čekám své první miminko a kosmetiku Hipp mne doporučila kamarádka, která je zasloužilou matkou 3. holčiček a Hipp používá u všech. Kosmetiku si nemůže vynachválit, proto je Hipp u nás doma jasnou volbou 🙂

zuzaaanka
8. říj 2015

Ja vybirala hlavne dle slozeni a prirodni kosmetiku. Priklonila jsem se i ke zkusenostem maminek z okoli. A vybrala jsem dobre, ze neuhadnete co? 😉 kosmetika z nemocnice ne e, akorat to hezky vonelo, to je vse.

nicky_2
8. říj 2015

kosmetiku pro malou podle značky, kterou mám já ráda, což je nivea, malé sedla, naštěstí netrpíme na opruzeniny ani jiné vyrážky, tak si ji můžeme dovolit používat, ale značka Hipp nám taky není neznámá momentálně používáme pěnu do koupele a ubrousky Hipp a velká spokojenost, příjemná vůně. Takže to určitě není naše poslední zkušenost se značkou Hipp 🙂

diddii
8. říj 2015

Pro našeho chlapečka jsme před porodem nakoupili vše od Hippu na základě rad kamarádek.Jak milé bylo naše překvapení že porodnice v Benešově používá na novorozeneckém také tuto značku.Na druhátko v bříšku zase tak a ne jinak 🙂

vanilkacka
8. říj 2015

@lidka_hipp Před narozením miminka jsem na základě doporučení kamarádek koupila kosmetiku zn. Nivea, která dceři vyhovuje. Od přátel jsme dostali i kosmetiku Hipp, kterou taktéž používáme. Čtu tady velikou chváli na olejíček, tak ho půjdu taky koupit a určitě vyzkouším 🙂

romana8651
8. říj 2015

Kosmetiku pro Honzíka jsem vybírala podle zkušeností maminek a hlavně složení. Nesměla obsahovat parabeny,alkohol , oleje a ph-neutrální. Honzik používá od narození a jsme velice spokojení. Dostaly jsme i jinou značku jako vzorek ,tak jsme to vyzkoušely a kosmetika vůbec nesedla. Za nás je Hipp nejlepší na trhu co může být. Jak kosmetika tak i mlíčka. 🙂

svatkak
8. říj 2015

Kosmetiku pro svou holčičku jsem vybrala ještě dřive než se narodila a samozřejmě jsem se zaměřila na kvalitu a tou je pro nás jedině vaše kosmetika,kterou jako jedinou použivame stále.

matous24
8. říj 2015

Kosmetiku Hipp jsme meli nakoupenou jeste pred narozenim syna... Vybirala jsem podle slozeni a taky jsem dala na doporuceni konikovskych maminek... Navic jsme uz v porodnici dostali vasi kosmetiku a ubrousky... Krasna jemna vune bez zbytecnych latek pro miminka nevhodnych... Takze kosmetiku pouzivame i po roce, jen ubrousky by mohly byt trochu vlhci... 🙂

hojda
8. říj 2015

Líbilo se mi, že jsem mohla vyzkoušet vzorek. Protože vhodná kosmetika je věc hodně individuální, 100 lidem může vyhovovat, ale vašemu dítěti nesedne. Díky vzorku jsem mohla vyzkoušet na menší ploše a pak bezpečně použít, aniž bych musela zakoupit velké balení o kterém jsem nevěděla, zda nám bude vyhovovat.

itany
8. říj 2015

Kosmetiku jsem vybírala podle vůně🙂 V porodnici jsme používali Johnson tak v něm pokračujem i doma...ale natírame olejíčkem jedině od Hipp🙂 je užasný krásně voní a lehce se vstřebá🙂

sylvusska
8. říj 2015

Vybírám kosmetiku pro miminko hlavně takovou, aby byla pro něj co nejvíce přírodní, šetrná a především kvalitní ve složení. To je to nejdůležitější. Nechci miminko natírat a používat na něj chemické prostředky. Přečetla jsem si mraky recenzí a zkušenosti na různé produkty a poradila se s lékárníkem. Z toho jsem si vyvodila nejkvalitnější kosmetiku.

kubicek11
8. říj 2015

S kosmetikou Hipp, jsem se setkala už v porodnici. Doma jsem ale měla připravenou jinou značku. Na doporučení sestřiček jsem si ale řekla, že až nám dojde, to co máme, tak Hipp pořídíme i domů. Jenže vše dopadlo jinak. Nejdřív se nám objevila suchá pokožka a poté ekzém. Vše co nám lékaři doporučili a předepsali selhalo. Naopak to malému přihoršilo. Večery, kdy jsem stála u postýlky a malému držela ručičky, aby se nerozškrábal do krve, slzy, které mi tekly po tvářích...hrůza. Veškerá kosmetika šla do koše. Až když nám paní doktorka nechala napsat Synderman a Linolu do koupele, začalo vše být o něco lepší. Dneska ( v necelých 11. měsících) to vypadá, že je vše v pořádku. Hodně nám pomohlo letní slunce. Uvidíme po kontrole a pak jedině Hipp.

luca16
8. říj 2015

Při výběru kosmetiky pro dceru dám především na složení a doporučení známých. V porodnici měli Johnsons, se kterou mají maminky (alespoň v mém okolí) špatnou zkušenost, takže tuto kosmetiku jsem vůbec nepoužívala a i do porodnice jsem si vzala svou.

tinamaj
8. říj 2015

Při výběru kosmetiky musím brát ohledy na citlivou pokožku našeho chlapečka. Jíž v porodnici jsme měli možnost vyzkoušet HIPP přípravek do koupele, a už tenkrát se mi zapsalo do povědomi nádherná vůně a jemnost pokožky po koupaní. I paní doktorka nám doporučila tuto značku a vysvětlila mi jak svým složením má opravdu blahodárný účinek na dětskou pokožku. Nicméně, ještě před porodem jsem měla koupenou dětskou kosmetiku jiné značky, a tak po příchodu z porodnici jsem to chtěla použit pro naše miminko. Po nějaké době ale jsem si uvědomila, že pokožka našeho chlapečka nereaguje dobře na ty přípravky co jsme používali doma, a tak jsem hledala něco, co by mu pomohlo se zarudnutím pokožky. V lékárně nám poradili opět, značku HIPP, a to jsem si pak řekla, že když tolik, nezávislé od sebe lidí, mi to doporučilo, tak na tom něco musí být. Nakonec, jsem koupila přípravek do koupele a tělové mléko od HIPP, a uznávám, že jsem byla zbytečně moc skeptická k teto značce. Funguje to a dnes bych to neměnila! A ta vůně mi vždycky připomíná první koupaní v porodnici 🙂

anuliina
8. říj 2015

Při výběru kosmetiky pro nás značka Hipp nebyla žádnou novinkou.
S ohledem na výskyt alergie a ekzému v rodinne anamnéze,jsme tentokrát při výběru kosmetiky,pro naši holčičku,věnovali velkou pozornost.Vyhrála to u nas kosmetika Hipp,díky svému citlivému složení,ješte v biokvalitě.
Navíc mě správným výběrem utvrdil fakt,že jej používá naše porodnice.
Dcera byla několikrát obdarována od příbuznych kosmetikou i jiné značky,ale tatínek odmítal používat,protože mu prostě žádná z nich tak příjemně nevoněla. 🙂
Do budoucna určitě zůstaneme věrni.

a_nnysek
8. říj 2015

V těhotenství jsem hodně studovala recenze maminek a informace o jednotlivých značkách, tím se výběr rapidně zúžil...Pak už stačilo v drogerii nechat řádit smysly a ty vybraly Hipp, u kterého jsme dodnes..Krom toho používá se i u nás v porodnici 🙂 🙂 🙂

janicka53
8. říj 2015

Manžel je alergik, tak jsem si dávala velký pozor při výběru kosmetiky ještě před porodem. Ovlivněna pěknou reklamou na kosmetiku N ... a, jsem se zásobila jejich výrobky. A to byla chyba. Zarudnutá pokožka a neklidné miminko byl výsledek. Ta kosmetika našemu drobečkovi vůbec neseděla. Tchyně mi poradila Hipp, neboť její kolegyně ji chválili. Málokdy dávám na tchýni a její rady. No tentokrát jsem byla ráda, že jsem poslechla. Nemáme žádný problém a miluji vůni všech výrobků.