SOUTĚŽ o kosmetiku HiPP

lidka_hipp
8. říj 2015

Mám tu deset krásných kosmetických balíčků HiPP s BIO mandlovým olejem 🙂 Čekají tu na vás! Napište, podle čeho jste vybíraly kosmetiku pro své miminko. Co pro vás bylo důležité při výběru? Daly jste na zkušenosti jiných maminek? Používáte kosmetiku, se kterou jste se setkali už v porodnici? Všechno mě zajímá 🙂 Deset odpovědí odměníme kosmetickým balíčkem.

V HiPP víme, že citlivá dětská pokožka si zaslouží jen tu nejjemnější péči, a proto jsme vytvořili kosmetiku s BIO mandlovým olejem. Mandlový olej má již po staletí prokázané účinky v kosmetice a je dlouhou dobu známý svými blahodárnými účinky na pokožku. Osvědčil se v péči o citlivou pokožku miminek, protože je mimořádně dobře snášen suchou pokožkou a je doporučován na promazání pokožky. Mandlový olej je neuvěřitelně jemný a nedráždivý. Více o naší kosmetice s BIO mandlovým olejem najdete na: http://www.hipp.cz/kosmetika/

zuzanamil
8. říj 2015

Moj manzel má o dost mladsie sestry, takže si este pamatal, co pouzivala jeho mamka. A je pravda, že nasej dcerke vyhovovala a nevysusovala pokožku.

alyssa.anna
8. říj 2015

Tak já jsem výběru kosmetiky věnovala dost času již v těhotenství. Musím říci, že mě zajímalo na prvním místě složení, potom samozřejmě i zkušenosti jiných maminek, ale i zkouška na vlastním těle a musím říci, že i ta cena byla jedním (z méně důležitých) kritérií, čímž mi např. odpadla čistě přírodní BIO kosmetika od jedné firmy, kde však dětský olej (200ml) stál přes 500Kč.
Myslím, že za tu dobu jsme si "najeli" na správnou kosmetiku, udělala jsem si takový mix značek, abych nemazala celou dobu jen jedním krémem/olejem ale aby jsme to prostřídali a pleť mažeme jak krémy, tak oleji.
V porodnici jsem se v clinic boxu setkala se vzorečkem HIPP, ale na novorozeneckém se používala jiná značka. Musím říci, že jsem na radu sestřičky na koupání pořídila sprchový gel této značky, ale jak jsem později zjistila, ne vše, co doporučují v porodnici je to nejlepší a přešla jsem zase zpět na to, co jsem vybrala dříve, takže to podle mě chce dát na to, co miminku i mamince sedne, ne co do nebe vychvaluje porodnice, protože ne každému to vyhovuje.
Nyní máme od HIPP nejobíbenější krémík na tělo a obličej. Pokožka je po něm krásně vláčná, heboučká, jemně voní a hlavně je s ním dcerku namazat i náš tatínek, který mazání olejíky nemá rád, protože je potom "mastný" 😀

asadek
8. říj 2015

no kosmetiku jsem před porodem nekupovala, čekala jsem co bude v porodnici k dispozici a po cestě z porodnice jsme zastavili v lékárně a nakoupili kosmetiku Hipp. s čím jsem absolutně spokojená je dětský olejíček od Hippu, jednou jsem byla nucena zakoupit jinou značku (v obchodě hipp neměli) a malá se okamžitě osypala, takže jsem ji pak musela koupat týden v černém čaji 😒 aby vyrážka zmizela, takže od té doby jenom Hipp

luckavlckova
8. říj 2015

Velkou roli při výběru dětské kosmetiky u mě hrály vzorečky, které jsem dostala v balíčku od gynekologa a v porodnici, poté také poměr cena - kvalita. Když byl syn ještě malé miminko, mazali jsme olejíčkem od Hipp, teď když už je větší, tak jsme přešli na tělové mléko od Hipp. Hipp kosmetika vyhovuje pro malého i mě, protože trpím atopickým exémem mezi prsty na rukou. Když syna mažu po koupání, pokožka mě vůbec nesvědí (což u některých jiných značek byl velký problém a exém se mi zhoršil). Takže vlastně při výběru dětské kosmetiky hrála roli i moje vlastní zkušenost 🙂

denitek
8. říj 2015

Pro mě byla nejdůležitější osobní zkušenost 🙂 sama jsem teď těhotná 🙂 a mám malého brášku, kterého jsem vychovávala. Jako miminko byl dost citlivý na jakoukoliv kosmetiku. Já osobně mám atopický ekzém a malý ho bohužel má taky. Zatím se nám to daří držet na uzdě. Bráška když byl miminko, tak se mu udělaly flíčky v oblasti loktů a pod koleny a ty se musely hlídat jak reagují na jakou používanou kosmetiku.
Prošly jsme všemožné kosmetické značky pro miminka a s hippem se hlídané flíčky nerozšiřovaly a nijak nerudly a brášku nesvědily. I já popravdě tuto kosmetiku používám pro sebe 🙂
A v únoru, až se k nám připojí princezna, tak bude kosmetiky hipp určitě na přebalovacím pultě a vaničce 🙂

skyvik
8. říj 2015

Pro moji holčičku používám už od porodnice sprchový gel a olejíček od Hipp, tam jsem ho vyzkoušela, a protože holčičce nezpůsoboval žádnou vyrážku (tatínek je atopik), tak jsme ho pořídili i domů. Tato kosmetika mi nádherně voní, i teď, když má již 8 měsíců, pořád voní jako to malé miminečko, které jsem si z porodnice přinesla domů 🙂 Ještě používám krém od Biodermy, levnou kosmetiku z důvodu objeveného atopického ekzému nepoužívám, ale tato značka už mi tak nevoní.

tak2014
8. říj 2015

S kosmetikou Hipp jsem se setkala už v porodnici, kde nám byla doporučena a sprchový gel Hipp k dispozici. Protože je dcera předčasně narozená a kosmetika Hipp se nám osvědčila, nemám důvod zkoušet jiné značky...navíc jsem se tímto sprchovým gelem umyla i hned po porodu ( vzala jsem si totiž v tom spěchu omylem do porodnice Lanzu na praní místo mýdla a tohle bylo jediné, čím jsem se mohla umýt) a od té doby je to vůně moje nové životní role, kterou miluji a občas ho Emičce nostalgicky spotřebovávám 🙂

esicko
8. říj 2015

Dětská pokožka je ta nejjemnější a má nejvoňavější vůni pro každou maminku na světě.....čím méně tedy přehlušíme tu její krásnou vůni a hebkost, tím lépe...moje maminka už na mě a mého brášku používala olejíček Aviril a tak jsme voněli pro svou maminku my.....já na své děti používám kosmetiku, která má nejblíže k přírodě, neobsahuje chemické a umělé přísady a pečuje o pokožku mých miminek tím nejšetrnějším způsobem a zároveň jí poskytuje maximální ochranu. A pokud mám být konkrétní tak jsem velmi spokojena s Nobilis Tilia, Welledou a Hippíkem už od porodnice 😉

pecenovka
8. říj 2015

Kosmetiku Hipp jsem se rozhodla vyzkoušet po zkušenosti s kojeneckým mlékem které nám sedělo ze všech nejvíc,opravdu doporučuji. U kosmetiky je pro mne důležité ,že neobsahuje parabeny a žádné složky živočisného původu(díky kterým dle mne pokožka nemůže dýchat). Navíc krásně voní,dobře se roztírá i vstřebává. I já se s ním občas namažu a jsem velice spokojená 😉 🙂

kristyna8
8. říj 2015

S kosmetikou Hipp jsem se seznámila ještě v těhotenství,dostala sem od paní doktorky klinik box ve kterém byly vzorečky.Poté sem vyzkoušela mama sanft na strie,který mi velice pomohl 🙂 ,Od narození používáme jak na koupání tak na mazání a jsme velice spokojeni 🙂

zimkova
8. říj 2015

My máme dvě dětičky,
které máma miluje.
Sladká vůně po Hippu
tu lásku ještě zvýrazňuje.

Hipp výrobky dostali jsme darem.
V porodnici zakazovali mimi mazat.
My ale olejíček zkusili a začali
mazat. Pupíček a ručičky i ty malé
nožičky.

Výhodou je, že je BIO a že na pokožku
jen příznivý vliv má. Mandlový to olejíček
děti krásně provoní, že usnou jako sloník
Hippík u maminky ve křoví.

Nyní nakupujeme výrobky na internetu a doporučujeme je všem kamarádům a kamarádkám, kteří mají malé dětičky.

markysek2
8. říj 2015

vybírala jsem podle své oblíbené kosmetiky ...tedy jsem sáhla po nivee, která se u syna osvědčila, ale měla jsem možnost vyzkoušet i vzorky mimo jiné i hipp takže jsem věděla, že je dobrá ...u dcery jsem sáhla po naší osvědčené nivee , ale nějak nám nesedla (syn už ji dávno kromě šamponu nepoužívá ..musí být mýdlo s dětským motivem ..ach ty děti :D ), byla mi doporučená jiná značka , která se taky moc neosvědčila ...a teď jsme zakotvily u mýdla jiné značky a krému hipp

tefik
8. říj 2015

Čekám první miminko a tak jsem vybírala velmi pěčlivě dle složení, zejména musí kosmetika být hypoalergenní, bez parabenů, silikonů, přírodní. Takových kosmetických značek je více, avšak do vás jsem se zamilovala jak kvůli vůni, tak hlavně kvůli vzhledu. Chci mít na stolečku u postýlky právě HiPP produkty, protože jsou kouzelné. Zamilovala jsem se tak, že jsem nečekala ani vteřinu a běžela je včera hned nakoupit... 🙂

monunkaaa
8. říj 2015

Pro sve miminko jsem chtela pochopitelne to nejlepsi a proto jsem zvolila Hipp 🙂
Chtela jsem prirodni kosmetiku,ktera bude antialergenni a prijemna. A zboznuji kouzelnou vuni mandloveho oleje. Moje holcicka po nem nadherne voni.

lleni
8. říj 2015

Jelikož starší syn má atopický ekzém, vyzkoušeli jsme už spoustu kosmetiky od Indulony po drahé přípravky pro atopiky. Každý nám doporučil něco "zaručeně nejlepšího". Po pravdě řečeno, nepřišlo mi, že by něco pomáhalo. Na doporučení už tedy moc nedám, každému vyhovuje něco jiného. Hipp jsme ale nějak minuli.. Před narozením druhého syna jsem koupila jen maličké balení olejíčku od Weledy s tím, že pak se uvidí. Po zkušenostech s ekzémem je pro mě důležité složení, pokud možno bio, ale zrovna Weleda se mi zdá opravdu hodně drahá. Olejíček malého vysušoval, tak jsem vybírala něco jiného. V porodnici jsme tentokrát měli k dispozici kosmetiku Hipp a jelikož syn na ní neměl žádnou reakci, vzpomněla jsem si na něj a koupila pleťové mléko sensitive. Důležité pro mě bylo, aby se dobře roztíralo a vstřebávalo (novorozenec je takový křehoučký), dále cena (ne co nejlevnější, ale přijatelná) a samozřejmě to složení. Pleťové mléko Hipp mě příjemně překvapilo, malý je krásně heboučký, voňavý, není suchý. Hned jsem ho vyzkoušela i na staršího syna a jsem spokojená. Ne že by mu pomohl na ekzém, to ani neočekávám, stačí mi, že nezpůsobuje problémy 🙂

klarkak
8. říj 2015

Uz jsem v jinem prispevku psala,ze Hipp mlecko a sklenicky jsou u nas jasnou volbou kvuli slozeni,totez mohu napsat i u kosmetiky Hipp pro miminka. Priznam se,ze jakoukoliv kosmetikou na prckovi setrim,omyvame kazdy den pouze vodou a jednou za 3 dny umyjeme Hipp babysanft a natreme olejickem 🙂 Na cesty a pro tatinka mame vlhcene ubrousky Hipp 🙂

kh
8. říj 2015

Hipp byla nase první volba. Obsahuje mandlovy olej a je bez skodlivych prisad. To byla nejdulezitejsi kriteria, podle kterých jsem hledala kosmetiku pro miminko. Navíc ma nezaměnitelnou jemnou vuni, kterou jsem si hned zamilovala.
Vyzkousela jsem ještě v tehotenstvi na sobe radu vzorku ruzne kosmetiky a hipp s prehledem vyhral. Měli jsme od miminka a používáme dosud - a to cela rodina. Nedavno jsem dokupovala penu do koupele, po velkem shaneni jsem opet skončila u HIPP - respektive s radosti objevila, ze Hipp dela i penu 🙂 Takze bez rozmysleni byla v nakupnim kosiku. Hipp nam tak dela radost uz bezmála tri roky. 🙂

pavlinka88
8. říj 2015

Naše první miminko mám ještě v bříšku, takže zatím žádné zkušenosti s kosmetikou nemám. V obchodech jsem již pokukovala, ale zatím jsem neměla odvahu něco nakoupit. Obrovské množství všech přípravků, které jsou k dostání, ve mně vzbuzují spíš paniku a obavy, že určitě vyberu špatně. Na recenze ostatních maminek moc nedám, asi si raději nechám poradit od mamky nebo porodní asistentky na předporodních kurzech.

xira
8. říj 2015

S kosmetikou Hipp jsem se poprvé setkala v porodnici, pro své miminka jsme měli k dispozici sprchový gel, pleťový olej a krém proti opruzeninám. Hned jsem si tuto kosmetiku zamilovala, získala si mě svou jemností, příjemnou vůní a hlavně, že sedla i mé dceři. K již otestovaným výrobkům v porodnici, jsme si ještě přikoupili tělové mléko, pěnu do koupele a vlhké ubrousky. Takže kosmetiku Hipp používáme od narození dcery doteď a rozhodně ji nehodláme měnit 🙂

diddii
8. říj 2015

Když byl ještě malý v bříšku,
četla jsem snad každou knížku
o tom co s tělíčkem dělat,
čím pečlivě vyživovat.
Kamarádky všechny Hipp
že i my ho musíme mít.
Dnes je z prcka tříleťák
a Hipp má nadále rád.
Ve vaně si bublá pěnu
Je tam sám a chce to změnu.
Na jaře však přijde změna
bráška nebo ségra přibude,
ve vaně bude větší pěna-s
Hippem nuda nebude......

princina
8. říj 2015

Používáme olej, krem. Vybirala jsem podle recenzi a musim priznat, ze me okouzlila ta prijemna miminkovska vune

kuliseks
8. říj 2015

Já teprve první miminko čekám a tak trochu čekám, co mě čeká 🙂 Ale hodně jsem četla, že jsou maminky s kosmetikou HIPP spokojené a pro mě byl vždy důležitý hlas lidu. Podle mě jsou reference od konkrétních lidí a jejich zukšenosti nejdůležitější, což se mi už mnohokrát potvrdilo. Samozřejmě je podstatné i to, že kosmetika neobsahuje škodlivé látky a příjemně voní. Těším se, až budu moct její vůni a super vlastnosti vyzkoušet na vlastním miminku. Minimálně olejíček a pěnu do koupele už doma připravené mám.

kutr26
8. říj 2015

O kosmetice Hipp (samou chválu) jsem četla už v těhotenství a od kamarádek.Poprvé jsem se s ní setkala v těhotenském boxu kde byly různé vzorečky a pak v porodnici.Tahle kosmetika je velice příjemná a nám sedla od sprchového gelu až po vlhčené ubrousky malá je prostě spokojená 🙂 Používáme i pořád a určitě v ní budeme pokračovat i nadále 🙂

janiczkad
8. říj 2015

Již v porodnici jsem se setkala s kosmetikou HIPP a to ve formě přípravku do koupele. Jelikož malá tento přípravek snášela bez problémů, doma jsem zakoupila pleťový olej a později i sprchový gel.
Pleťový olej si nemohu vynachválit, mame již několikátý a pomohl na suchá místa, kdekoliv se malá škrábla, tak se to poté lépe hojilo a používala jsem i na hlavičku, když se jí loupala... A když malá spí, občas si ho večer "vypůjčím" 🙂

vequi
8. říj 2015

Kosmetiku Hipp jsme si zamilovali už v porodnici a byla hned jasnou volbou. Dcera má po ní krásnou, hebkou a voňavou pokožku. Ráda s ní ležím a oňufávám ji 😵

cervenejablko
8. říj 2015

Při výběru kosmetiky pro naši dceru jsem v těhotenství byla střídmá. Na výstavě jsem si vzala pár vzorečků krémů, které jsem nejdřív vyzkoušela na sobě. Osobně si myslím, že miminka zase tolik kosmetiky nepotřebují. Možná tak nějaký šampon, ale ten ani ne od začátku, a krém nebo olej na tělo. Oboje by mělo v sobě mít co nejméně potenciálních alergenů, čím míň složek obsahuje, tím lépe. A pěkně vonět. 🙂

mississka11
8. říj 2015

Dobrý den,
my vybírali kosmetiku pro miminko podle zkušeností, recenzí a obalů (ano, přiznám se, je pro mě důležité i to, jak produkt vypadá). Nadchla mě kačenka od Hipp do koupele a nyní jsem si všimla i tuleně (?). Jinak máme dobrou zkušenost s vašimi olejíčky. Jsou perfektní, jak por maminky na strie, tak pro miminka. A krásně voní 🙂

eva111eva
8. říj 2015

Já jsem si řekla že začneme s Niveou koupila jsem domů základní věci jako byl krém šampón a mýdlo. Vše vyzkoušeno na naší pokožce a dobrý. V porodnci jsem se setkala s Hippem a nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Mýdlo krásné voní a krém se roztírání a vstřebává tak dobře, že i manžel usoudil že Hipp je naše nová značka. 🙂

gabrimka
8. říj 2015

Můj bratr má problémy s pokožkou, trpí špatným odumíráním kůže, musí si pokožku drhrnout kamenem, co se používá na chodidla. Umývá se sprchovým gelem od Hippu. Tuto kosmetiku používal ještě, než jsem měla miminko. Pak jsem se s ní setkala v porodnici, tam ji prý vyměnili za jinou značku, která maminkám nevyhovovala. Začala jsem ji taky používat a používám stále. Od Hippu pije malá i umělé mléko Combiotik, které jsme začali používat krátce po tom, co jí jiné umělé mléko působilo zažívací potíže. Celou dobu jsme se vším značky Hipp spokojeni.

lin18
8. říj 2015

Kosmetiku jsem u staršího syna vybírala dle ceny a dle složení. Vyzkoušeli jsme hodně značek, nakonec kombinujeme Hipp a Sebamed. U mladšího už jsem u vyzkoušených značek zůstala. Sama jsem ekzematik, takže vím, že na některých věcech se prostě nevyplatí šetřit a je lepší koupit kvalitnější i třeba dražší než pak dlouhodobě řešit problémy s pokožkou.