SOUTĚŽ o kosmetiku HiPP

lidka_hipp
8. říj 2015

Mám tu deset krásných kosmetických balíčků HiPP s BIO mandlovým olejem 🙂 Čekají tu na vás! Napište, podle čeho jste vybíraly kosmetiku pro své miminko. Co pro vás bylo důležité při výběru? Daly jste na zkušenosti jiných maminek? Používáte kosmetiku, se kterou jste se setkali už v porodnici? Všechno mě zajímá 🙂 Deset odpovědí odměníme kosmetickým balíčkem.

V HiPP víme, že citlivá dětská pokožka si zaslouží jen tu nejjemnější péči, a proto jsme vytvořili kosmetiku s BIO mandlovým olejem. Mandlový olej má již po staletí prokázané účinky v kosmetice a je dlouhou dobu známý svými blahodárnými účinky na pokožku. Osvědčil se v péči o citlivou pokožku miminek, protože je mimořádně dobře snášen suchou pokožkou a je doporučován na promazání pokožky. Mandlový olej je neuvěřitelně jemný a nedráždivý. Více o naší kosmetice s BIO mandlovým olejem najdete na: http://www.hipp.cz/kosmetika/

sandi777
12. říj 2015

Sledovala jsem hlavně složení, kvůli genetickému zatížení s problematickou pokožkou a krásně voní .

pavlavidenska
12. říj 2015

Výbavičku pro miminko postupně doplňuji, dám hodně na recenze, doporučení kamarádek, maminek a složení výrobků. Pro svoje miminko chci určitě to nejlepší 🙂

karolinahd
12. říj 2015

V porodnici pouzivali olejicek Hipp naprosto nam vyhovoval navic i na doporuceni kamaradek byla kosmetika od Hipp ta nejlepsi pouzivame ji porad a menit nebudeme....navic mala po teto kosmetice nadherne voni....😍

barborelka
12. říj 2015

Nase porodnice doporucuje vyrobky hipp, takze i ja se budu ridit jejich donrou radou a zkusenosti😉

misel2410
12. říj 2015

Na Hipp kosmetiku jsem slyšela jsem slyšela z okolí jen samou chválu, je to uznávaná značka a kvalita za rozumnou cenu.Mám citlivou pokožku tak jsem si říkala, že už od začátku mu chci dávat dobrou péči.No nakonec jsme skončili na sprchovém gelu oba 😀 S vůní miminka se mi usíná jedna báseň.Prostě v tomto směru určitě není nad Hipp!!

princeznaj
12. říj 2015

Já jsem první kosmetiku vybírala na základě testů, sama jsem velmi citlivá a Kubík to bohužel podědil, takže mu dopřávám vše co mu vyhovuje a ubrousky od Hippu jsou u nás top 😀

eva201106
12. říj 2015

My jsme Hipp vyzkoušely už v porodnici a hned po příjezdu domů jsem dokoupila. Udělala jsem dobře, že jsem dopředu nic nenakupovala 🙂 nejradši máme sprchovou pěnu v kačenkovém obalu 🙂

lenass
13. říj 2015

Kosmetiku jsem chtěla nějakou bez přidaných látek, což značka Hipp splňuje. Byla v podstatě první, se kterou jsem se setkala, dcerce plně vyhovovala, takže jsem u ní už zůstala. Původně jsem chtěla značky kosmetiky různě zkoušet pokusem omylem, ale už nebylo třeba; u druhé dcerky byla volba naprosto jasná. 🙂

sabor
13. říj 2015

Kosmetiku Hipp jsem začala používat již v těhotenství na mazání bříška.. Je Bio, krásně voní a kvalitní..! Takže když jsem vybírala kosmetiku pro syna, neváhala jsem a pořídila Hipp, udělala jsem dobře. U dcery byla volba jistá... Používám u obou děti a měnit nebudu.. Proč měnit něco co nám vyhovuje 🙂

linnax
13. říj 2015

Jako prvorodička jsem vybírala kosmetiku podle toho co měli v porodnici. Bylo to i praktické pro malé miminko s dávkovačem a umývání jak na vlásky tak na tělo. Později na doporučení kamarádky, která už má lepší zkušenost mi doporučila Hipp, že je složením skvělý pro citlivou dětskou pokožku 🙂

luonnatar
13. říj 2015

V porodnici jsme žádnou neměli, tak ani nebyl na nic speciálního malý zvyklí, ale při nákupu domů jsem koukala na složení a dala i na zkušenosti ostatních maminek. Navíc jsme od Hipp dostali i nejaké vzorečky, která malému sedli, takže pro nás jasná volba! Hezky nám výrobky voní a malému vyhovují.

twesik
13. říj 2015

Vybírala jsem kosmetiku pro svou malou dcerku hlavně podle zkušeností ostatních maminek a také dle ceny. HIPP jsem zvolila především kvůli tomu, že měl od maminek velice kladné ohlasy, krásně voněl a i cenově patří mezi dostupné, navíc mi byla tato značka doporučena i na předporodním kurzu a používali ji i v naší porodnici, takže volba byla jasná. Jako první jsem zkusila olejíček a dceři stoprocentně sedl, žádná reakce, je po koupání krásně vyvoněná a kůžičku má jako samet 🙂 Ještě bychom rádi vyzkoušeli vaši emulzi na mytí a vlhčené ubrousky.

terisek89
13. říj 2015

My jsme dostávaly vzorečky v porodnici. Něco jsme vyzkoušeli a i přes to jsme poté zkoušeli dál a u Hippu jsme zůstaly. Už jen proto, že malý si oblíbil "kačenku do koupele" a maminka musí stále dokupovat naplne, protoze porad gagagaga a napln je po dvou koupání fuc 🙂 Nehlede na to ze je po koupeli vonavy a heboucky a nemusim ho tak casto mazat. Za nás 1* 🙂

mrkew
13. říj 2015

Kosmetiku vybírám podle přijatelné ceny zároveň kvality a na doporučení kamarádek též maminek. V porodnici jsem měla k dispozici hipp a malé vyhovoval.

suzik161
13. říj 2015

Ve 4týdnech se nám objevil ošklivá vyrážka na těle. Doktorka to označila jako atypický ekzem a nasadila masti. Vyzkoušela jsem jich spousty a pak jsem v Dm narazila na váše mýdlo s mandlovým olejem. A naprostá bomba, ještě chvilku a malá bude mít celé tělo jako dětskou prdýlku. Za což moc děkujeme!! Tam jsem vybírala podle složení a zaměření vaší kometiky 🙂 MOC DĚKUJEME!
@lidka_hipp

teminka1
13. říj 2015

Pro malou jsem mela pripravenou jinou znacku kosmetiky, ale vubec ji to nesedelo. V porodnici se pouzivalo HIPP, tak jsem se k nemu vratila. Krasne voni a mala je taky spokojena.

kpslunicko
13. říj 2015

Kosmetiku jsem vybírala podle doporučení známých a recenzí na internetu. Dále je pro mě důležitá jemná parfemace, složení (vhodné i na citlivou pleť-bez parabenů, aj.), cena (z příliš nízké mám strach, příliš vysoká-kupuju jen v akcích-to se dá pořídit levněji než některé méně kvalitní). Celkově věřím Klorane, Bioderma, Hipp....

kubistovailona
13. říj 2015

Dala jsem na rady a zkušenosti ostatních maminek, na recenze a hlavně na svou vlastní zkušenost, která mi říká, že už měnit nebudeme 🙂

verunkaw
13. říj 2015

Já jsem kosmetiku pro miminko na začátku nepoužívala vůbec. Umývala jsem v čisté vodě. Kosmetiku jsem zařadila až teď a to jen tak 1 max. 2 týdně 🙂 Nechci pokožku zbytečně vysušovat a malýmu to vyhovuje. Dcera ta už ji používá normálně 🙂 Vybírala jsem podle recenzí maminek 🙂

bledulka84
13. říj 2015

Od Hippu používáme sprchový gel a je super, že po koupeli je pokožka tak vláčná, že malou mažu tělovým mlíčkem max. 2x týdně. Nedávno ho v plavání zapomněl muž, když tam byl s dcerkou. Byla ho asi půlka, ale přesto o kvalitách kosmetiky Hipp nepochybovala nějaká maminka (nebo možná tatínek), která si ho odnesla domů. Zajímavé je, že na recepci měly v úschově 4 jiné sprcháče, které někdo zapomněl, ale zůstaly tam 😉
Nejprve jsme zkoušely olivové mýdlo od jedné značky s přírodní kosmetikou, stejně tak jako mlíčko, ale ani jedno nám nevyhovalo, Hipp používáme asi od 3 měsíců a měnit nehodlám. 🙂

lezdr
13. říj 2015

S HIPP jsme se setkali už v porodnici. A po přivonění a přečtení složení nebylo co řešit... 🙂

chinga
13. říj 2015

Jako prvorodička jsem neměla ponětí jaká kosmetika je pro miminko nejlepší. Každá maminka radila něco jinýho. Pak když jsme byli v porodnici v Kladně tak mě mile překvapilo, že zde používají pro miminka Hipp kosmetiku. Takže od té doby používáme Hipp. Zkusila jsem i jiné značky,ale vždycky se ráda vracím k Hipp. PS: to že dáváte kosmetiku do porodnic je super a velmi účinná reklama 😉 Jen tak dál 😀

lucy_89
13. říj 2015

Vyzkoušeli jsme různé druhy kosmetiky - měli jsme hodně vzorečků z porodnice apod. Nakonec jsem skončili u HiPP. Výrobky pěkně voní, nedráždí pokožku, balení mají pěkný design. Momentálně má největší úspěch kačenka s pěnou na ruce a obličej 🙂

kackaku
13. říj 2015

Jsem těhotná a vhodnou kosmetiku pro naše miminko teprve vybírám. Hipp mě láká svým složením - tedy žádné zbytečné přísady, které by miminku mohly uškodit. Rádi kosmetiku Hipp vyzkoušíme 🙂

olidor
14. říj 2015

Kosmetiku Hipp jsem používala již při narození první dcery před 13 lety. Tehdá ještě ubrousky nebyly 😝 Ale mýdlo a olejíček ano. Takže ted nebylo co řešit 😀 Sama používám olejíček místo krémů.
V porodnici žádnou značku nepropagovali. 🙂

muribana
14. říj 2015

Já jsem s kosmetikou pro miminko začala už mazáním mého těhotenského bříška olejíčkem Hipp a mohu všem maminkám doporučit. Bříško mi nepopraskalo 😉
Pak jsme přešli na miminkovskou řadu Hippu a teď mažeme do chladného počasí krémem na obličej, který úžasně voníííí!!!

avori
14. říj 2015

Kosmetiku pro miminko jsem vybírala podle složení, recenzí na internetu a rad zkušenějších maminek, a také podle ceny. Kosmetiku Hipp jsem znala, ale poprvé jsem se s ní setkala až v porodnici, kde jsme ji měly k dispozici. Vyzkoušela jsem ji při koupání naší holčičky. A od té doby ji používáme a je to naše oblíbená značka.

baseema
14. říj 2015

Jako nezkušená maminka jsem dala na doporučení lékařů a reklam. Časem jsem zjistila, že nejdražší není nejlepší a pokud jsou věci kvalitní nepotřebují reklamu. Teď u druhého miminka nebudu experimentovat a zkoušet všechno možné, už vím co koupit 🙂

ewulka88
14. říj 2015

Když jsem kupovala kosmetiku do výbavy ještě před narozením kluků, tak jsem dala hodně na reklamu a zkušenosti ostatních maminek. V porodnici měli kosmetiku Hipp, která se mi zalíbila tak, že jsem na ni postupne přešla. Teď už vím, že je opravdu kvalitní a klukům sedí ostatne jako Vaše příkrmy a tak se pro mě Hipp stala jedničkou 🙂

arien_black
14. říj 2015

Hipp jsme měli v porodnici a ta vůně mi teď vždy připomene to malé miminko, které se nám v červnu narodilo.