SOUTĚŽ o kosmetiku HiPP

lidka_hipp
8. říj 2015

Mám tu deset krásných kosmetických balíčků HiPP s BIO mandlovým olejem 🙂 Čekají tu na vás! Napište, podle čeho jste vybíraly kosmetiku pro své miminko. Co pro vás bylo důležité při výběru? Daly jste na zkušenosti jiných maminek? Používáte kosmetiku, se kterou jste se setkali už v porodnici? Všechno mě zajímá 🙂 Deset odpovědí odměníme kosmetickým balíčkem.

V HiPP víme, že citlivá dětská pokožka si zaslouží jen tu nejjemnější péči, a proto jsme vytvořili kosmetiku s BIO mandlovým olejem. Mandlový olej má již po staletí prokázané účinky v kosmetice a je dlouhou dobu známý svými blahodárnými účinky na pokožku. Osvědčil se v péči o citlivou pokožku miminek, protože je mimořádně dobře snášen suchou pokožkou a je doporučován na promazání pokožky. Mandlový olej je neuvěřitelně jemný a nedráždivý. Více o naší kosmetice s BIO mandlovým olejem najdete na: http://www.hipp.cz/kosmetika/

pouzarovaj
14. říj 2015

Pro druhou dceru jsem vybírala kosmetiku již na základě zkušeností u první dcery. U starší dcerky nám většina kosmetiky nevyhovovala, dlouho trvalo, než jsme vyzkoušely vše možné i nemožné, až jsme zakotvili u kosmetiky Hipp. U mladší jsem již sáhla po ověřené značce a nezklamala.

mina_
14. říj 2015

V porodnici byla kosmetika jiná, doma jsme měli rovnou připravého Hippa, dali jsme na zkušosti maminek kolem nás. Bohužel už nevím, jak se jmenoval. Byla to růžový obal s modrou pumpičkou a pak jen s modrým víčkem. Oboje bylo s BIO mandlovým olejem. Podle popisu úvodní fotky se jedná o stejný výrobek, jen asi v novém přebalu, alespoň teď rovnou vím co koupit a nebudu hledat růžový obal 🙂
A tedy v neposlední řadě mě učarovala jemná vůně.

lr93
15. říj 2015

Hipp se pouzival v porodnici. Cestou z porodnice jsme se jeli zastavit pro zbytek kosmetiky, co nam chybi a k tomu koupila i Hipp. Jeho vuně me uz v porodnici uchvatila. 😊 dceri je 6mesicu a pouzivame stale. 😊 nemam potrebu zkouset neco noveho, verim overenemu. 😊

mounameda
15. říj 2015

Proč hipp? Protože vychází v testech nejlépe a hrozně krásně voní. Pro své dítě chci to nejlepší a tak byla volba jasná. We❤️HiPP

tonna
15. říj 2015

S kosmetikou Hipp jsem se setkala už před porodem syna. Používala ji kamarádka, moc se mi líbil obal, vůně, krém se krásně roztíral a vstřebával. Dcerka kamarádky měla krásně heboučkou pokožku. S touto kosmetikou jsem se pak setkala i v porodnici a "vyzkoušela" na syna. Od té doby jinou nepoužívám 🙂 . Myslím, že kosmetika Hipp je pro děti to nejlepší 🙂

verunkaw
15. říj 2015

Kosmetiku jsem vybírala dcel recenzí ostatních maminek. Syn začal používat kosmetiku je to asi 2 měsíce zpátky a více značek mu nesedlo. Zůstaly jsme proto u Nivea a Hipp po těchto produktech se neosypal. Syn má asi více citlivou pokožku ne ždcera protože ani plínky nesnese jiné než pampersky zeleno-modré. Takže u nás to byla cesta na dlouhou trť ale vše jsme zvládly a našly tu správnou 🙂

adulik14
15. říj 2015

Vybírala jsem podle doporučení od maminek na MK ale nakonec jsem začala zkoušet taky vzorky, aby jsem přišla na to co nám sedí a co zase ne. No a nesedí nám toho teda hodně máme citlivou pokožku tak se pak hned osypeme. Kosmetika Hipp je jedna z mála co nám sedí . Chodíme na bazén koupat se a vždy po koupaní použijeme mléčko od Hipp. Musím říct že je to vážně jedna s nej značek. 😉

molindule
15. říj 2015

S kosmetikou HIPP jsem se setkala v porodnici. Syn se narodil hodně předčasně, trvalo dlouho, než jsem o něj mohla sama aspoň částečně pečovat. Pro jiné maminky takové samozřejmosti jako své miminko přebalit, namazat zadeček, vykoupat a natřít olejíčkem, byly pro mě velikou událostí, kterou mám do teď spojenou s vůní kosmetiky Hipp. Zůstala jsem této značce věrná i proto, že malému naprosto vyhovuje, má citlivou pleť.

hantsja
15. říj 2015

Kosmetiku pro syna jsem vybírala ještě před porodem, věnovala jsem tomu poměrně dlouho času a moje kritéria byla jasná - chci něco přírodního, bez parabenů, silikonu, alkoholu, barviv a dalších chemických látek. Sama jsem o kosmetice nikdy příliš nepřemýšlela až do doby kdy jsem na své pleti začala pozorovat určité nedostatky (suchá pleť, projevy kožní alergie) a náhodou na internetu objevila článek o škodlivosti chemických látek obsažených v kosmetice. Teprve poté mi začaly docházet všechny souvislosti. Před rokem a půl jsem tedy kompletně přešla na přírodní kosmetiku a jsem moc spokojená. Pro svého syna jsem tedy chtěla hned od začátku to nejlepší, ale bohužel většina značek přírodní kosmetiky kterou znám nemá vyloženě produkty pro nejmenší děti nebo jsou opravdu hodně drahé. Když jsem objevila značku Hipp (se kterou jsem se pak setkala i v porodnici), byla jsem nadšená. Syn má 4 měsíce, zatím jsme vyzkoušeli sprchový gel a pleťový olej, vlhčené ubrousky, ale určitě bych ráda vyzkoušela i další produkty a proto by mě balíček opravdu moc a moc potěšil!!! 🙂

z1908
15. říj 2015

kosmetiku pro syna vybiram podle slozeni

partyzanka91
15. říj 2015

TAk u dětské kosmetiky je důležité aby byla především nedráždivá, nezpůsobovala exémy, vyrážky a pod., neobsahovala alergeny. Samozřejmě že nelze zjistit na co je naše dítě alergické, dokud se s tím nesetká. Kosmetika určená výhradně pro malé děti naštěstí bývá šetrná a jsou z ní vyřazeny složky které nejčastějí způsobují exémy. Také je velmi důležité aby byla tolerantí k očičkám, pokud se náhodou do oka dostane - a to u malých dětí velmi snadno, tak nesmí štípat. Také je důležité aby pokožku nevysoušela u malých dětí je velmi důležité její zvlhčování a promazávání - proto jsou nejvhodnější právě přípravdy obsahující olej. Co se týče masážního olejíčku po koupeli tak ten jsem užívala dokud Míša byla nechodící. Masáž patřila mezi krásné večerní rituály. Nyní mám malou neposednou uličnici a je problém v klidu jí utřít a oblínout, mazání bych už nedala 😝. S kosmetikou Hipp se malá setkala těsně po narození, jelikož v porodnici u Apolináře se právě toto mýdlo užívalo na oddělení šestinedělí.

milinka2
16. říj 2015

Hipp jswm znala pred porodem, ale nikdo v mem okoli ho nepouzival, takze jsem mu nevenovala velkou pozornost. To se zmenilo, kdyz jsem mela ve svitavske porodnici 1. Koupani. Tam prave pouzivali hipp od te doby hipp miluju. Mame id nej vsechno.jeho vune mi vzdy pripomene ty krasne pocity z cerstveho miminka a vzdy vzpomenu na uzasnou porodnici ve Svitavach.

merlini
16. říj 2015

Naši kluci mají velmi citlivou pokožku, proto jsme hledali kosmetiku, která nebude "převoněná" a hlavně takovou která bude mìt složení, které naše miláčky nebude dráždit. Našli jsme ji-Hipp je náš hit. 🙂

absti
16. říj 2015

tím že malý dostal v porodnici mléko Hipp, tak jsem pak značku Hipp držela a držím do dnes 🙂

tynka23
16. říj 2015

Chtěla jsem kosmetiku bez parabenů,nedráždivou a také aby jí dobře snášela citlivá pokožka malého,který se po narození potýkal s atopickým ekzémem.To vše kosmetika Hipp splňuje na jedničku 🙂.

simpanzka
16. říj 2015

Vybírala jsem hlavně podle recenzí na internetu a pak jsem si také všímala toho, co se používá v nemocnici. Produkty HIPP jsou pro mě Alfa a Omega jak kosmetika tak jídlo pro mrňata. 🙂

leuszka
16. říj 2015

V průběhu těhotenství, jsem poslouchala rady kamarádek, jaký typ kosmetiky používají pro svoje miminka. Každá upřednostňovala jinou kosmetiku, jakožto nezkušená maminka jsem v tom měla úplný zmatek a nevěděla jsem co koupit. Nakonec jsem se rozhodla, že nic kupovat nebudu a až se mi syn narodí, tak se poradím v porodnici. Tam používali HiPP kosmetiku a byla jsem s ní naprosto spokojená. Dnes částečně používám HiPP a WELEDU.

lauralola
16. říj 2015

Já teprve vybírám 🙂, snažím se dle recenzí, dle složení... Sama mám citlivou pokožku, proto pečlivě čtu složení a snažím se vybírat pečlivě, Hipp vypadá zajímavě... 🙂

mikilenka
17. říj 2015

🙂 Začala jsem používat olejíčky od Hippu v porodnici, kde mi sestřičky představily různou kosmetiku této značky. Ukázalo se, že mým dvojčátkům vyhovuje. Začali jsme olejíčkem, který jsme používali i na zadeček, suchou pokožku na rukách. Přešli jsme i na koupelovou pěnu s olejem a sprchový gel. Chlapečky vůbec nepálí do očí, můžou dělat bubliny do vody a dostatečně se ve vaně vyřádit. Navíc mají pořád jemnou pokožku, žádné opruzeniny nebo suchá místa. Nedávno jsem zkusila i pleťové mléko. Krásně voní mě i dětem. Děti jsou spokojené a já bych dnes neměnila za nic jiného. Doma už používáme kosmetiku Hipp celá rodina. 🙂

joooysss
17. říj 2015

Kosmetiku pro miminko jsem vybírala hlavne podle doporučení kamarádek a recenzi na internetu. Kosmetiku Hipp jsem znala už dříve, ale neměla jsem s ni zadnou zkušenost. Hned po prvním použití v porodnici jsem byla opravdu velmi příjemné překvapena 🙂 (nejen) úžasnou vůni dětského oleje jsem si hned zamilovala 🙂

milackova
18. říj 2015

Pleťový olej Hipp jsem kdysi v zimě koupila manželovi na obličej a tak se nám osvědčil, že až se nám narodil syn, mazala jsem ho tím samým jako nás. Připadá mi to praktické, máme malý byt a jednu kosmetiku pro všechny, čímž ušetříme cenné místo v koupelně 🙂